Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zasłonięcie chłodnicy?? można?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powinien trzymać 90*C ewentualnie z tych 90 minimalnie spadać przy postoju. Jesli nie da sie go zagrzac do 90 to znaczy że termostat nie zamyka się do końca. Raczej termostat do wymiany.

Opublikowano

Po przejechaniu ok. 30 km cały czas jest 80 stopni, dawno nie robiłam dłuższych tras więc muszę obadać jak to wygląda przy dłuższej jeździe. Dzięki za info :)

Opublikowano

po 30km mimo wszystko powinieneś mieć już 90*. Ja jak jadę w ruchu "poza miejskim" i przy ogrzewaniu to przy tych -10* na dworze i wolnej jeździe, 90* łapie po ok 15km.

Opublikowano

"powinieneś" :facepalm: chyba raczej powinnaś :grin:

u mnie tak jak pisałam - 80* i to z trudem, po włączeniu ciepłego nawiewu spada.

no w każdym razie dzięki za info :)

Opublikowano
"powinieneś" :facepalm: chyba raczej powinnaś :grin:

ale wstyd. -_-' przepraszam :)

Opublikowano

u mnie przy -5 stopniach 60 stopni jest juz po 1 km

90 po ok 2km

ale chłodnica jest 100% zasłonieta

Opublikowano

devastation - i masz benzyniaka :P

Opublikowano
"powinieneś" :facepalm: chyba raczej powinnaś :grin:

ale wstyd. -_-' przepraszam :)

:wink::wink:

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

u mnie przy -5 stopniach 60 stopni jest juz po 1 km

90 po ok 2km

ale chłodnica jest 100% zasłonieta

u mnie chłodnica prawie cała zasłonięta - odsłonięte jakieś 20cm

Opublikowano

zasłoń całą, bez obaw nic sie nie stanie

a jeśli nawet to możesz szybko wyjąć tekture

Opublikowano

dziśiaj u mnie -11 ogrzewanie włączone na 22 stopnie na szybę po ok 6km wskazówka już na 90 stopniach na klimatorniku 80 kanał 49 , natomiast na klimatroniku 87 pojawiło się po ok 7.5km chłodnica zasłonięta kartonem z przodu miedzy zderzak a chłodnicę od dołu do góry na górze zostawione z 5cm zasłaniać cała ?? kolego devastation jaki ten plastik masz włożony między chłodnice ?? plexi cienkie wytrzyma??

Opublikowano

No to jutro będę szukać większej tekturki ;) i dam znać, jak to będzie wyglądać po całkowitym zasłonięciu.

Opublikowano

tak, mozna zapodać cienką plexi

Opublikowano

A więc jutro po południu będę szukać czegoś do zasłonięcia, mam nadzieję że to pomoże :)

Opublikowano

Ja przy obecnych mrozach nie dosyć że mam zasłoniętą chłodnicę to jeszcze rozpalam dodatkowo piecyk Webasto zanim się nie nagrzeje :decayed: Silnik ma 90 stopni i w aucie sauna :decayed: Fakt może i większe zużycie paliwa ale ciepełko jest bezcenne :naughty:

Opublikowano
Ja przy obecnych mrozach nie dosyć że mam zasłoniętą chłodnicę to jeszcze rozpalam dodatkowo piecyk Webasto zanim się nie nagrzeje :decayed: Silnik ma 90 stopni i w aucie sauna :decayed: Fakt może i większe zużycie paliwa ale ciepełko jest bezcenne :naughty:

Ty masz silnik 1.6 (profil) i webasto?

W tych wersjach montowane było czy sam dokładałes? Fakt faktem też bym chciał :decayed:

Opublikowano

donuska90 jeśli po 30 km nie osiąga 90 st i nie miałaś ustawionego wentylatora więcej niż 3 kreski to sprawdź najpierw czujnik, jak będzie ok wymień termostat. Kartonik można dać żeby przyspieszyć nagrzewanie ale to nie jest rozwiązanie problemu z termostatem.

Opublikowano

Jaki czujnik mam sprawdzić?

Opublikowano
Ja przy obecnych mrozach nie dosyć że mam zasłoniętą chłodnicę to jeszcze rozpalam dodatkowo piecyk Webasto zanim się nie nagrzeje :decayed: Silnik ma 90 stopni i w aucie sauna :decayed: Fakt może i większe zużycie paliwa ale ciepełko jest bezcenne :naughty:

Ty masz silnik 1.6 (profil) i webasto?

W tych wersjach montowane było czy sam dokładałes? Fakt faktem też bym chciał :decayed:

Tak mam silniczek 1.6 i Webasto które było dokładane w 2002 roku przez serwis Audi w Berlinie skąd pochodzi autko :wink:

Opublikowano
Jaki czujnik mam sprawdzić?

chodzi o czujnik temperatury cieczy ;) nie jestem pewien, ale w pobliżu termostatu powinien być - i przy nim wtyczka na 2 kable. ;)

Opublikowano
Jaki czujnik mam sprawdzić?

chodzi o czujnik temperatury cieczy ;) nie jestem pewien, ale w pobliżu termostatu powinien być - i przy nim wtyczka na 2 kable. ;)

I jak go się sprawdza? Wiem,może głupie pytanie,ale kto pyta nie błądzi :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.