Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zasłonięcie chłodnicy?? można?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

p o t r z e b n y V A G

s z k o d a ż e n i e m a s z k l i m y

Opublikowano

No właśnie,czyli znowu jestem w czarnej d*pie,bo nie mam Vaga,ani nie znam nikogo kto się na tym zna :P

Dlaczego szkoda?

Opublikowano

bo na klimatorniku mogła byś sprawdzić wskazania :)

Opublikowano

Aaa.. No to czyli znowu bez VAGa nic nie zrobię :kwasny:

Opublikowano

Ja mam wyłączony EGR więc jakoś chce zniwelować tą strate szybkiego nagrzewania właśnie kartonikiem. :wink:

Opublikowano
Ja mam wyłączony EGR więc jakoś chce zniwelować tą strate szybkiego nagrzewania właśnie kartonikiem. :wink:

egr nic do nagrzewania nie ma, a nawet jeśli to bardzo nieznaczny. A karton dobra rzecz:wink:

Opublikowano
Aaa.. No to czyli znowu bez VAGa nic nie zrobię :kwasny:

w czwartek bede w Gdyni

jak chcesz to podjade i oblukam Twojego cudaka

Opublikowano
Aaa.. No to czyli znowu bez VAGa nic nie zrobię :kwasny:

w czwartek bede w Gdyni

jak chcesz to podjade i oblukam Twojego cudaka

Nooo to się nazywa dżentelmen :naughty:

Opublikowano

jak myslałes że za darmo to jesteś w błędzie ...

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
jak myslałes że za darmo to jesteś w błędzie ...

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:naughty: fakt pomyliłem sie co do Ciebie :grin::grin::grin:

Z reszta nie wnikam tez w rodzaj zapłaty :banan::banan:

Opublikowano

najlepiej karton owinąć jakąś folią bo rozmoknięty karton może zasyfić chłodnice.

Opublikowano

Może jakąś plekse dać ?

Opublikowano
Może jakąś plekse dać ?

To by było chyba najlepsze.

Opublikowano
jak myslałes że za darmo to jesteś w błędzie ...

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:naughty: fakt pomyliłem sie co do Ciebie :grin::grin::grin:

Z reszta nie wnikam tez w rodzaj zapłaty :banan::banan:

Oj Wy!:grin::grin::doh:

Opublikowano

no donuska nie mogłaś lepiej trafić

[h=1]devastation to prawdziwy fachowiec :kox:

[/h]

Opublikowano

u mnie temperatura oscyluje w granicach 82-86 stopni na klimatroniku, na zegarach cały czas 90, przy spokojnej jeździe w trasie przy -16 stopniach 2000 obr 5 bieg temperatura utrzymuje się na klimatroniku przy 85 stopniach, jak zatrzymam się na światłach czy coś to potrafi spaść do 82-83 ale nie wiem czy jest sens wciskać między chłodnice czy to pomoże czy nie lepiej wymienić termostat :)

może zrobię test jak będzie z tekturą bo w te mrozy nie chce mi się grzebać przy wymianie termostatu :decayed:

Opublikowano

Witam ,koledzy a jak można na klimatroniku sprawdzić temperaturę

Mam podobny problem .

W week leciałem w trasę Wawa-Kraków

Temp 90 c, ale jak stawałęm na światłach ,czy zdejmowałem noge z gazu i hamowałem silnikiem to temp minimalnie spadała na wskażniku.Tak na oko do 80.

Opublikowano

Ja dziś specjalnie obserowałem temp. Zrobiłem zimnym autem rundkę po mieście, może 2 km, postał może z pół godziny. Znowu ze 2 km.

No i poźniej siekłem małą trase bocznymi drogami, tak z 17km. W połowie drogi wskazówka było możne na 70. Ale nie doszła do 90. W drodze powrotnej też nie. Z tym że grzałem na AUTO - ok 21stopni. Mróz był -6.5

Jutro jadę tą samą drogą i sprawdze jeszcze raz.

Jak myslicie ? Termostat wymieniać ?

Dobrze że grzane stołki mam :wink:

EDIT:

Dodam że jezdze na trybie ECON - a wtedy nie działa jakieś dogrzewanie płynu chłodniczego. Czy to prawda ?

Jutro mam zamiar to przetestować.

Bo przez kilka dni będe robił te same trasy 2x20km i raz pojade na ECON a na drugi dzień na klimie. Zobaczymy efekty.

Opublikowano

Koledzy ponawiam pytanko .Jak można na klimatronku sprawdzać temperaturę silnika?

Opublikowano

W B6 raczej nie można

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.