Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zasłonięcie chłodnicy?? można?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wystarczy zapewnic sprawne dzialanie termostatu i nie wlaczanie dmuchawy do czasu nagrzania silnika. Czasy fiatow i polonezow dawno minely. Ale widze ze swiadomosc pozostala...:facepalm: termostat wahler z uszczelka kosztuje ok. 30PLN.

Opublikowano
  • Autor

jeszcze mam takie pytanie

jak jade to silnik łapie 90C i utrzymuje (w lato nawet na postoju nie spadywało) natomiast jak sie zatrzymam to zaczyna spadać, znaczy jak mam włączone ogrzewanie i zatrzymuje sie troche powyżej 60C, przy wyłączonym ogrzewaniu nie sprawdzałem. Czy to normalne?? aha mówię o temperaturach zewnętrznych takich jak teraz czyli poniżej 0C

Opublikowano

no moze nie wszystkim dzialaja swiece dogrzewajace plyn chlodniczy?

Opublikowano

panoćki mam taki problem . wiskoza kreci mi sie cały czas dosc szybko a jest nowa co mam z nia zrobic??? na zimnym nie da rady jej reka zatrzymac. pomoze ktos>:wink:

Opublikowano

kolego tobi665 termostat sprawdz

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

ja bym taka wiskoze reklamowal

Opublikowano
wystarczy zapewnic sprawne dzialanie termostatu i nie wlaczanie dmuchawy do czasu nagrzania silnika. Czasy fiatow i polonezow dawno minely. Ale widze ze swiadomosc pozostala...:facepalm: termostat wahler z uszczelka kosztuje ok. 30PLN.

Do mnie tylko 400 zł, dziękuję postoję.

Opublikowano

Ja parę miesięcy temu kupowałem termostat w ASO i kosztował z oringiem jakoś 107 zł. Czujnik płynu ok 110 zł też w ASO.

Opublikowano
Ja parę miesięcy temu kupowałem termostat w ASO i kosztował z oringiem jakoś 107 zł. Czujnik płynu ok 110 zł też w ASO.

Mozesz mi napisac nazwe tego ori termostatu z ASO moze znajde gdzies na allegro bo ten co mam to jest chyba uwalony, przy -20 wskzowka od temperatury lekko co sie ruszy z 50 stopni:facepalm: jak jade juz ponad 30km to tam dojdzie do 70 ale jak stane to wskazowka w oczach opada:kwasny:

Opublikowano

Nie pamiętam już numeru termostatu, ale ASO bez problemu moża go dostać na miejscu. Jutro poszukam jeszcze w garażu, może będę miał po nim woreczek z ASO na którym jest numer termostatu.

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

Znalazłem na forum:

044 121 113 - termostat

038 121 119 B - oring

Opublikowano
wystarczy zapewnic sprawne dzialanie termostatu i nie wlaczanie dmuchawy do czasu nagrzania silnika. Czasy fiatow i polonezow dawno minely. Ale widze ze swiadomosc pozostala...:facepalm: termostat wahler z uszczelka kosztuje ok. 30PLN.

Do mnie tylko 400 zł, dziękuję postoję.

200 zl jak juz. A w ASO 360PLN.

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

termostat do 1,9 w ASO ok 100. obserwuje silnik awx z termostatem wahler (30 PLN) i po 10.000 km sprawuje sie ok.

Opublikowano

Dzięki bardzo Pretor:gicior:

Opublikowano

Widzę,że różne opinie na temat zasłaniania chłodnicy.. Czyli jednym słowem, zasłaniać, czy nie?

Znajomy mechanik stwierdził,że zdecydowanie tak,ale teraz to sama już nie wiem :)

Opublikowano

Ja mam sprawny termostat itd. Dziś zasłoniłem chłodnice i wygląda na to, że szybciej autko się nagrzewa także chyba warto.

Opublikowano
wystarczy zapewnic sprawne dzialanie termostatu i nie wlaczanie dmuchawy do czasu nagrzania silnika. Czasy fiatow i polonezow dawno minely. Ale widze ze swiadomosc pozostala...:facepalm: termostat wahler z uszczelka kosztuje ok. 30PLN.

Do mnie tylko 400 zł, dziękuję postoję.

200 zl jak juz. A w ASO 360PLN.

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

termostat do 1,9 w ASO ok 100. obserwuje silnik awx z termostatem wahler (30 PLN) i po 10.000 km sprawuje sie ok.

No ciekaw jestem tego termostatu za 200 zł do AVJ :eusathink:

Chyba numer hmm 06B 121 111 K?

Opublikowano
Widzę,że różne opinie na temat zasłaniania chłodnicy.. Czyli jednym słowem, zasłaniać, czy nie?

Znajomy mechanik stwierdził,że zdecydowanie tak,ale teraz to sama już nie wiem :)

zdecydowanie zasłaniac

Opublikowano
Widzę,że różne opinie na temat zasłaniania chłodnicy.. Czyli jednym słowem, zasłaniać, czy nie?

Znajomy mechanik stwierdził,że zdecydowanie tak,ale teraz to sama już nie wiem :)

zdecydowanie zasłaniac

No i podziękowała :hi:

A co do porównań z Polonezami.. Mój staruszek buja się takowym Truckiem,2000r, chłodnicy nie zasłania, to tym bardziej ja w Audi 95r. powinnam :grin::wink:

Opublikowano

diesel w zime to cholerstwo

ciężko go rozgrzac i ciężko utrzymać właściwą

temperature pracy

wszadz pomiedzy chłodnice od klimy a chłodnice wody

jakąś tekture, ja mam juz specjalnie wyciety na ten czas

kawał plastikowej płyty, wsuwam i po krzyku

Opublikowano

Co za różnica jakie Auto :facepalm: Jak ktoś ma Audi to co - inna strefa klimatyczna jest dookoła niego? :facepalm:

Oczywiście jak ktoś nie chce to nie musi nikt nikogo nie zmusza :wink: Tylko po co takie biadolenie że Audi to nie Polonez :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
diesel w zime to cholerstwo

ciężko go rozgrzac i ciężko utrzymać właściwą

temperature pracy

wszadz pomiedzy chłodnice od klimy a chłodnice wody

jakąś tekture, ja mam juz specjalnie wyciety na ten czas

kawał plastikowej płyty, wsuwam i po krzyku

Łoo kurcze a ja centralnie przed chłodnice dałem między zderzak a chłodnice.

Opublikowano

ja mam układ sprawny, ale jak temperatura zawitała przy okolicach -8* to rano wyjeżdżałem to dopiero po 20km (połowa drogi) złapało 90* - 40-50km/h przy ogrzewaniu. chyba sobie zasłonię chłodnicę, ale słyszałem, że można zasłaniać ale nie więcej niż połowę?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.