Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Granatowy AFN :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:chcę przedstawić wam moje Audi A4 1.9 tdi 110 km AFN manual która kupiłem jakieś 3 lata temu sprowadzoną z niemiec i jakoś dopiero teraz postanowiłem ją pokazać :decayed:. Auto seria, polift, sedan. Data produkcji 1999-06-18 nadwozie Q5/Q5 LZ5L Ming Blue Pearl Effect/Ming Blue Pearl Effect , wewnątrz BL ecrue/royalblau/maritim-maritim/ecrue

Wyposarzenie:

- felgi ori 16

- zawieszenie 1BE

- ABS

- xenon + spryski + samopoziom

- radio 2din symphony 1

- klimatronik

- el szyby przód

- el lusterka podgrzewane

- podgrzewane dysze spryskiwaczy szyb + zamki

- pełny fis

- 4 poduszki + kurtyny

- podgrzewane skórzane fotele (ecru) + pompowana el część lędzwiowa

- kierownica od eski

- podświetlane nawiewy

- dzielona tylna kanapa

- dwa podłokietniki

- jakaś dziwna stara nawigacja z pilotem (usunięta)

Mody:

- podświetlenie led w środku + pozycje przód + tablica tył + bagażnik (zimna biel)

- ringi na zegary

- wycięcie kata

- zaślepiony EGR

- końcwka wydechu

- ramka grila w czarny mat

- CB w półce po lewej str kierownicy

- wizyta w MR Motors

przed 115km 263Nm

po 142km i 323Nm

Plany:( jak fundusze i czas pozwoli)

- turbo AWX

- ftryski 216

- FMIC

- korekta programu

- może felga 18 + gwint

- wskaznik doładowania

- może kierunki przód USA ( opcjonalnie włączane/wyłączane)

- oklejenie lub pomalowanie drewnianych dekorów pod kolor skóry jasne ecru

Zapraszam do komentowania i oceny niżej kilka fotek :whistling:

img1431zf.jpgimg1435pq.jpg

img1409yl.jpg

img1424la.jpgimg1417wx.jpg

img1458ho.jpg

img1467l.jpg

img1463b.jpgaudia419tdiafn11.jpg

img1471o.jpg

img1387xz.jpg

img0035udi.jpg

kopiaimg0054.jpgimg0189ul.jpg

afnmajcin248wppl.jpgb5c7d362f29049abgen.jpg

b8dc7f112599e6adgen.jpg

2d719792252cbc26gen.jpgi moja była img2045h.jpg:whistling:

Opublikowano

piekny srodeczek ;d powodzenia w modach :wink:

Opublikowano
  • Autor

ten niebieski kolor w środku mnie drażni ale może jak dekory zrobię pod kolor foteli to się jakoś przekonam :decayed:

Opublikowano

podoba mi się :decayed: i plany dobre :thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

małe zmiany ze światłami :decayed:

img1594a.jpg

img1589yc.jpg

img1588rh.jpg

img1587g.jpg

Opublikowano

ładne autko, fajnie się prezentuje :thumbup1:

też nigdy mi się nie podobało granatowe wnętrze, ale jak kupiłem w201 w granatową tapicerką to już mi się zaczęło podobać :decayed:

tylko te dekory :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Dekory albo okleje albo pomaluje pod kolor foteli i uchwytów wew drzwi, tylko niech się cieplej zrobi bo przy demontażu trzeba czasu a wszystko namarznięte a szkoda połamać :wink:

Opublikowano

Ładna seria 115Km :) napisz mi jaki koszt programu w MR Motor, może być na PW. Dobry wypas :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ładna seria 115Km :) napisz mi jaki koszt programu w MR Motor, może być na PW. Dobry wypas :wink:

Grupowa chipowanie z forum golfa, żadna tajemnica 900zł :wink:

Opublikowano

Podoba mi sie furacz, brakuje kola i gleby :wink:

Opublikowano

Fajne fotele...plany też w dobrym kierunku...czekamy na więcej:wink:

Opublikowano

taki pytanko mam

piszesz że lift a zagary masz całe czrwone?? czy mozę jak jest fis to tylko takie sa zegary??

Opublikowano
taki pytanko mam

piszesz że lift a zagary masz całe czrwone?? czy mozę jak jest fis to tylko takie sa zegary??

w 99 miałes stare(zegarek analog) i nowe(zegarek cyfrowy) liczniki w poliftach i po tym rozróżniasz podświetlenie

Opublikowano

aha, myśałem ze jak lift to już ładne ma podświetlenie hehe.

Opublikowano

Tapicerka :slina::slina:

Opublikowano

za***isty środek nic nie zmieniaj. Super całość mi się bardzo podoba gratuluję. Acha nie psuj dekorow i zarzuc 4 szyby elektryczne będziesz miał full.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Koledzy co byście mi radzili bo mam przygotowane zdjęte wszystkie dekory drewno podobne i uchwyty zamykania drzwi w środku, w planach było oklejenie i tak zrobiłem kupiłem folie oracal 951 papirus dobierałem pod kolor klamek ale odcień jednak mi nie leży mimo to część okleiłem ale jednak to nie jest to i postanowiłem pomalować i nie mogę się zdecydować co na jaki kolor :kox: na obecną chwilę dekory na drzwiach,przód,półka przy drążku biegów na ecru czyli taki jaki był oryginalnie ale nie wiem bo był taki pół mat a może będzie połysk , drewno przy awaryjnych i na popielniczce na czarno po kolor plastiku radia ale też nie mogę się zdecydować mat czy połysk , już nawet myślałem że uchwyty drzwi dać na czarno jak i to przy radiu i tak się jezdzi puki się nie zdecyduje , granatowy kolor odpada bo i tak już go jest za dużo puki co dekor przy popielniczce i awaryjnych też oklejony ale po kilku dniach jazdy uznałem ze za dużo jest tego jasnego i traci to smak niżej kilka fotek tymczasowo podglądowych a i pytanie przed malowaniem wszystkiego wiadomo że matowanie ale czy na uchwytach drzwi całkiem zetrzeć ta warstwę koloru czy gruntowne matowanie wystarczy ?:decayed:

img1645q.jpgimg1648et.jpg

img1649l.jpg

img1650umk.jpg

img1652a.jpg

img1655hc.jpg

img1656u.jpg

img1659mt.jpg

img1660ji.jpg

Opublikowano

drewno bylo ladne, granatowe + drewno + jasne skory to chyba najlepsz opcja dla oka

Opublikowano

Ładna A4 Powodzenia w modach :D Szerokości

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.