Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyrzuca płyn-niech ktoś mądry się wypowie--------- ciag dalszy.


rafal9119

Rekomendowane odpowiedzi

nie przegrzewam bo jak wyzej napisalem wystarczy ze do 80C go zagrzeje i zgasze silnik i wyrzuci płyn. na vagu sprawdzalem to 3 C jest roznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmień ten korek może nie trzyma, nie powinny się od razu robić miękkie dopiero jak ostygnie i zmniejszy swoją objętość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wyczyscilem korek, zrobilem 40 km silnik osiagnał 90C i plynu jak narazie nie wyrzuciło. cos z tym korkiem moze byc nie tak . a tak po za tym to ile kosztuje korek w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś eksperymentalnie zakupiłem korek firmy Topran:facepalm: podmieniłem i w drogę, r5 minut jazdy i zachlapane wszystko pod zbiorniczkiem płynem, założyłem ponownie ori i jest git:decayed: to było zmarnowane 13 zł:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, korek może mieć znaczenie, u mnie był walnięty i po ostrzejszej jeździe wywalał przez króciec, na początku myślałem uszczelka, ale żadnych innych objawów nie było, wymieniłem korek na zamiennik febi i teraz mam spokój, mogę dawać do czerwonego pola i nic nie wyrzuca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez kupilem topran na sprawdzenie i ni c**ja temp. rosla jak glupia nawet plyn podczas jazdy zaczelo wyrzucac co nigdy sie to nie zdarzlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w miescie to mechanicy pierwsze slysza jak im mowie o tescie spalin w plynie. moze bede jechał po niedzieli do Ełku to tam wiecej jest specow. dzis po zrobieniu 90 km plynu nie wyrzucilo. czyli raczej to nie przez uszczelke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc roznie ja w fiacie jezdzilem tak pol roku w zimie bylo ok jeszcze jak przyszedl maj plyn na drodze ladowal,tych mechanikow to omijaj z daleka jesli oni o takich rzeczach nie slyszeli.wiem ze na pewno siec warsztatów feuvert ma te testery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis na parkingu kauflandu zobaczylem audi a4 b8 z ktorej wywaliło plyn chłodniczy podczas jazdy i troche mnie to uspokoiło bo nie tylko z mojego dziadka plyn wyrzuca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zebyscie widzieli mine kierowcy. :grin: ja u siebie odpowietrzyłem i narazie po przejechaniu 150 km plynu nie wyrzuciło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego rafal9119 wiesz juz co dolega Twojej audiczce??? Bo mam ten sam problem właśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...