Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Moje Audi a4 b8 2.0 TFSI


asus90

Rekomendowane odpowiedzi

najmniejsza zawartość siarki, typowy olej do bezpośredniego wtrysku stąd nazwa C3 Clean, "przeleciałem" wszystkie oprócz millersa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I see pytam z ciekawosci , bo sam na mim jezdze ale wlasnie korci mnie tem millers.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że to już przesada, firma dla masturbatorów, już widzę jak idę do sklepu: macie millersa? yyyyyy że co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie na olej MILLERS'a zrobiłem już 2,5 kkm i nic nie ubyło. A wcześniej moje 3.0 TDi trochę tego oleju zjadało bądź odparowywał. Średnio ubywało 150ml na 1000 km. Teraz jest ok więc z czystym sumieniem polecam:wink: Fakt że nie wszędzie jest dostępny ale warto poszukać i kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze millers sie nie za bardz chce pochwalic ani zawartoscia siarki ani TBN swoich produktow , a ja bym z checia zobaczyl i sobie porownal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie na olej MILLERS'a zrobiłem już 2,5 kkm i nic nie ubyło. A wcześniej moje 3.0 TDi trochę tego oleju zjadało bądź odparowywał. Średnio ubywało 150ml na 1000 km. Teraz jest ok więc z czystym sumieniem polecam:wink: Fakt że nie wszędzie jest dostępny ale warto poszukać i kupić.

zauważyłem to samo.Millersa mi nie ubywa,a Motula ubywało....z tym że jest jedno,jak dla mnie DUŻE ALE -na Motulu chodził zdecydowanie ciszej.Przy następnej wymianie wracam do Motula.

(ps.oba oleje były od dzika)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie na olej MILLERS'a zrobiłem już 2,5 kkm i nic nie ubyło. A wcześniej moje 3.0 TDi trochę tego oleju zjadało bądź odparowywał. Średnio ubywało 150ml na 1000 km. Teraz jest ok więc z czystym sumieniem polecam:wink: Fakt że nie wszędzie jest dostępny ale warto poszukać i kupić.

zauważyłem to samo.Millersa mi nie ubywa,a Motula ubywało....z tym że jest jedno,jak dla mnie DUŻE ALE -na Motulu chodził zdecydowanie ciszej.Przy następnej wymianie wracam do Motula.

(ps.oba oleje były od dzika)

:hi:

Jeżdżę na Millers'ie z serii NanoDrive i silnik pracuje bardzo cicho i równo. W odniesieniu do Mobil 1 różnica jest niesamowita, oczywiście na korzyść Millers'a. Motula nie miałem więc się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male zmiany :) na żywo naprawdę robi bardzo dobre wrażenie :)

przód

http://www.imgupload.pl/images/55403896630802095127.jpg

tyl

http://www.imgupload.pl/images/74284552444255849120.jpg

http://www.imgupload.pl/images/71858404784485220805.jpg

za jakieś dwa tygodnie dojdą jeszcze listwy boczne no i jakieś nowe felgi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie tylko z przodu do kompletu przydałby się spojler w kolorze satynowym no i skorupa z S-line wtedy by to miało ręce i nogi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie.. sam grill nie robi aż takiego wrażenia jak całość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blade od MS Desing nowy kupowałeś? Bo cena w ASO zabija... Nalepka S4? No cóż, co kto lubi:decayed: Jak tam olej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyfuzor spoko ale gril S4 do zwykłego zderzaka słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie warto zainwestować też w zderzak od S4, też od kilku miesięcy się zadręczam czy wymienić... ale jak widzę taką Skę na ulicy to nie mam wątpliwości... wygląda agresywniej, na allegro dostaniesz za 300 zł + malowanie 400 i będziesz zadowolony, wymiana w garażu, sam dasz radę i będzie kozak :)

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------

A i progów też nie żałuj :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm. Przywołanie boya parkingowego:decayed: ?

Dywan w garażu robi robotę:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...