Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)


slo

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze muszę to spróbować.

A co polecacie na H7?

Tanie, ciekawe ile będą świecić :) Ale też się grzeją nieźle, bo jak deszcz jest na kloszu halogena to paruje. Zobaczymy jak się sprawdzą.

Do H7 ciężko..

Przepraszam, że w Twoim temacie robię bałagan, ale może warto sprawdzić te żarówki? Żarówki H7 55W SUPER WHITE - WYSYŁKA W CENIE (3014334575) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

od tego samego sprzedawcy i wygladaja tak samo wiec moze i swieca tak samo? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu. Możesz wziąć na próbę :) Jak będą znośnie świecić, można spróbować iść w tym kierunku tzn może jakieś lepsze osramy lub philipsy z tą niebieską otoczką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledy na mijania ? chyba nie bardzo ;)

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

Kurcze muszę to spróbować.

A co polecacie na H7?

Tanie, ciekawe ile będą świecić :) Ale też się grzeją nieźle, bo jak deszcz jest na kloszu halogena to paruje. Zobaczymy jak się sprawdzą.

Do H7 ciężko..

Przepraszam, że w Twoim temacie robię bałagan, ale może warto sprawdzić te żarówki? Żarówki H7 55W SUPER WHITE - WYSYŁKA W CENIE (3014334575) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

od tego samego sprzedawcy i wygladaja tak samo wiec moze i swieca tak samo? :D

Krzychu, wziąłeś je na testy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem czekamy.

:naughty:

HIDy mnie już doprowadzają do szewskiej pasji, a xenon ori dopiero ok wiosny. Może znalazłaby się jakaś alternatywa dla żółtego światła z żarówek H7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe turbo już na aucie, olej wymieniony :) Wszystko póki co idzie dobrze, program w marcu już się nie mogę doczekać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe turbo już na aucie, olej wymieniony :) Wszystko póki co idzie dobrze, program w marcu już się nie mogę doczekać :naughty:

a na samej tyurbawce wiekszej czuć różnicę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe turbo już na aucie, olej wymieniony :) Wszystko póki co idzie dobrze, program w marcu już się nie mogę doczekać :naughty:

a na samej tyurbawce wiekszej czuć różnicę??

Bez korekty pewno jeżdzi tak samo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe turbo już na aucie, olej wymieniony :) Wszystko póki co idzie dobrze, program w marcu już się nie mogę doczekać :naughty:

a na samej tyurbawce wiekszej czuć różnicę??

Bez korekty pewno jeżdzi tak samo:wink:

A nawet ciut gorzej.

Wydaje mi się że lepiej przyśpiesza w niższych obrotach oraz na 4 i 5 biegu.

1,2 bieg cieniutko jak się ją wprowadza w wyższe obroty to słabo jedzie, ciut gorzej od serii AWX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na jaką sztukę trafiłeś módl się żeby fajnie z dołu wstawała. Moja wstaje dosyć dobrze ale mimo to nie jest jak na AWX po programie. Jednym słowiem drugi raz bym BRD nie wrzucił do auta:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera wie... tzn jak jest po programie u Ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na jaką sztukę trafiłeś módl się żeby fajnie z dołu wstawała. Moja wstaje dosyć dobrze ale mimo to nie jest jak na AWX po programie. Jednym słowiem drugi raz bym BRD nie wrzucił do auta:wink:
Ja po programie wrzuciłem dwumase ori do AVF i chodzi elegancko:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera wie... tzn jak jest po programie u Ciebie ?

No zobaczysz. Z BRD to loteria jak będzie wstawać. Jedne lepiej jedne gorzej. U mnie można powiedzieć że nie najgorzej ale jednak do AWX po sofcie brakuje wiele. Dla przykładu ruszasz z miejsca pierwszy bieg kręcisz do 2tys. Zmieniasz bieg i dajesz gazu. To auto myśli,myśli i dopiero przy 1800 zaczyna jechać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wstaje dosyć dobrze ale mimo to nie jest jak na AWX po programie.

rozwiń swoją myśl :whistling:

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

ale po to wymieniamy turbo z AWX na BRD żeby więcej dmuchało tak ? i więcej koni można z BRD wykrzesać niż z AWX przecież

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wstaje dosyć dobrze ale mimo to nie jest jak na AWX po programie.

rozwiń swoją myśl :whistling:

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

ale po to wymieniamy turbo z AWX na BRD żeby więcej dmuchało tak ? i więcej koni można z BRD wykrzesać niż z AWX przecież

zgadza sie ale nie samymi konikami jedziesz , chodzi o zakres mocy w pewnych obrotach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...