Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Daj jakaś nowa fotkę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

niedlugo cos bedzie :)

Opublikowano

A to jeszcze jezdzi :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

no cudem jeszcze sie do przodu toczy :decayed:

---------- Post dopisany 10-04-2014 at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2014 at 16:32 ----------

Panowie zna ktos firme Navtech z Koszalina? jakies recenzje na jej temat bo w necie nie mam linku do strony firmy

Opublikowano

Andrzej SRB coś wysyłał do Koszalina ostatnio, kto wie czy nie do tej firmy właśnie :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jedyna na forum :) Rodzynek

Szerokości !

Opublikowano
  • Autor

dzieki :wink::hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Siemka, masz doświadczenie z R-troniciem po lifcie czyli lata 09-12 ? Bo mam okazję wziąć R8 V10 na ładnym sztosie, ma wszystko ale jest w R-tronicu, jak coś to auto będzie szło na turbienie, a najnowsze S-tronici nie wytrzymają momentu powyżej 1000nm

Opublikowano
  • Autor

wiem ze sa problemy jak zwiekszysz moment na r-tronicu

sa firmy ktore te skrzynie przerabiaja i ponoc to dziala

ale duzo bylo z nimi problemow i jest nadal nawet w serii sie po 40 tys wysypywaly kazdy na forum poleca manualke

dlatego od polifta weszly s-tronic bo sa stabilnijesze co nie znaczy ze przenosza wieksze momenty ale te ponoc tez mozna polepszyc

---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

za to silnik v10 bardzo dobry i mozna przy turbie ponad 1000ps wyiagnac wiec jest o co powalczyc

Opublikowano
wiem ze sa problemy jak zwiekszysz moment na r-tronicu

sa firmy ktore te skrzynie przerabiaja i ponoc to dziala

ale duzo bylo z nimi problemow i jest nadal nawet w serii sie po 40 tys wysypywaly kazdy na forum poleca manualke

dlatego od polifta weszly s-tronic bo sa stabilnijesze co nie znaczy ze przenosza wieksze momenty ale te ponoc tez mozna polepszyc

---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

za to silnik v10 bardzo dobry i mozna przy turbie ponad 1000ps wyiagnac wiec jest o co powalczyc

Wychodzi na to że każdą skrzynie trzeba robić, a manuala ze świecą w V10 szukać. Chcę zrobić coś takiego, a tam tez siedzi R-tronic

Opublikowano
  • Autor

kazda skrzynie trzeba robic bo sa max na 800nm obiczane

tylko ciekawe o ile spadla zywotnosc silnika przy takim przeladowaniu mocy ale wynik jest zacny

takie auto tylko do dragrace na autostrade sie nie nadaje przegrzejesz w 5 min na prostej

Opublikowano

Ale ze o co chodzi? R8 objeżdża bliźniacze galardo mocniejsze o 200KM z rolki ...kierownik pije tam kawę chyba zamiast wciskać gaz bo nie kumam o co tu chodzi

Opublikowano
  • Autor

moze ma manualke a wtedy r8 go objedzie :)

Opublikowano

Auto grube, zawsze mi się podobało. Dodatkowy plus, że jest oferowane w manualu, jak mało które z tak mocnych dostępnych na rynku. Odwiedzasz nim swoje profilowe miasto? ;)

Opublikowano
  • Autor

tak bylem na wakacjach w tamtym roku i w tym tez pewnie bede :)

Opublikowano

To dawaj znać jak będziesz, może akurat będzie jakiś wolny termin to ogarniemy jakiegoś małego spota ;) A ja z chęcią przewiózł bym się na prawym :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

spoko jak bede dam znac :)

---------- Post dopisany 11-06-2014 at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2014 at 13:12 ----------

koncem roku chyba bedzie zmiana bo za duzo r8 juz jezdzi :)

moj typ albo

McLaren MP4-12C als Sportwagen/Coupé in Isernhagen

albo

Mercedes-Benz S 63 AMG 4M COUPE*HEAD-UP*TV*EDITION 1"*VOLL !!! als Sportwagen/Coupé in Volkmarsen b. Kassel

zobaczymy co sie trafi w lepszej kasie :)

Opublikowano

ostro :slina:

Opublikowano

Mercedes rozsądnie ale mc kusi :slina:

Opublikowano
  • Autor

merc na 4 osoby to duzy plus :wink:

no i w obu jest potencjal na wiecej mocy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.