Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzieki grzes ja to wszystko wiem tylko nie wiem czy kamerka dziala

kurcze chce wstawic fotki ze szkolenia kierowcow 2dni raz AMG raz R8 ale jakos nie chca z telefonu sie wladowac teraz na ta nowa strone

:)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

fura :kox:

Pozazdrościc i pogratulować kolego!
Pozdrawiam

Edytowane przez barteq00

Opublikowano
  • Autor

Dzieki :)

Opublikowano

spoko jak bede dam znac :)

---------- Post dopisany 11-06-2014 at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2014 at 13:12 ----------

koncem roku chyba bedzie zmiana bo za duzo r8 juz jezdzi :)

moj typ albo

McLaren MP4-12C als Sportwagen/Coupé in Isernhagen

albo

Mercedes-Benz S 63 AMG 4M COUPE*HEAD-UP*TV*EDITION 1"*VOLL !!! als Sportwagen/Coupé in Volkmarsen b. Kassel

zobaczymy co sie trafi w lepszej kasie :)

Brysio masakra :))

MOze mi doradzisz w jakim kierunku mam się kształcić by mieć podobne do Twoich dylematy ?:)))

Opublikowano

spoko jak bede dam znac :)

---------- Post dopisany 11-06-2014 at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2014 at 13:12 ----------

koncem roku chyba bedzie zmiana bo za duzo r8 juz jezdzi :)

moj typ albo

McLaren MP4-12C als Sportwagen/Coupé in Isernhagen

albo

Mercedes-Benz S 63 AMG 4M COUPE*HEAD-UP*TV*EDITION 1"*VOLL !!! als Sportwagen/Coupé in Volkmarsen b. Kassel

zobaczymy co sie trafi w lepszej kasie :)

Brysio masakra :))

MOze mi doradzisz w jakim kierunku mam się kształcić by mieć podobne do Twoich dylematy ? :)))

Podpisuje sie pod pytaniem ^_^

Opublikowano

Ja bym brał merca

Opublikowano

Pogratulować fury :wink: nie wiedziałem że na forum naszym jest taka bryka,a tu proszę... :naughty:

Opublikowano

W tych cenach to już można Astona Martina DB9 wyrwać :D

Padaczka jakich mało

Opublikowano
  • Autor

panowie uczyc sie i dzialac troche wlasnych pomyslow w zycie wprowadzic i jakos to leci :)

aston mi sie jakos nie podoba

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Super bryka, jeździłem kiedyś do Badenii Wurtembergii do miast: ravensburg friedrichshafen i nad samo jezioro bodensee. Szkoda, że już tam nie latam.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Sprzedales?

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie jakos nie moge sie przelamac ;)


A tutaj driving performance day amg
Oprocz tych bialych taxi jezdzilem wszystkimi tymi srebrzankami na torze - mega zabawa :)


http://www.directupload.net/file/d/3782/dau84oe7_jpg.htm


http://www.directupload.net/file/d/3782/zejewi8f_jpg.htm

Edytowane przez Brysio

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Piękna fura, pozazdrościć :-)

Opublikowano
  • Autor

Dzieki

Opublikowano

Zazdroszecze Ci tej R8-mki . Super auto :)

Opublikowano

Robercik szybko się musisz zdecydować i daj znać :wink: Co wy tam w tych nimcach nie odbieracie tel, :facepalm::decayed: bo sie rozmyśla i nie kupia tej R-8 :grin:

Opublikowano

Sa bagażniki dachowe na R8? :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.