Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

spoko :decayed:

Opublikowano

EEe panki, przecież jest spot niedługo jak młody w polsce będzie :decayed:

Opublikowano
to możesz od razu pokusić się o wymianę tej całej ramki na plastikową z B7, bo te aluminiowe w B6 strasznie się utleniają

---------- Post dopisany 19-08-2013 at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany 05-08-2013 at 19:56 ----------

oba grile już pomalowane :wink: a tutaj mały spot u Domina :decayed:

http://imageshack.us/a/img16/7714/7ez5.jpg

Mój kibel się w kadr załapał :)

Opublikowano
  • Autor

:wink:

udało mi się dorwać element z RS4 :kox: u mnie będzie pełnił funkcję ozdobną, chyba że coś się pod to podepnie :whistling:

qccn.jpg

Edytowane przez biggman

Opublikowano
:wink:

udało mi się dorwać element z RS4 :kox: u mnie będzie pełnił funkcję ozdobną, chyba że coś się pod to podepnie :whistling:

http://imageshack.us/a/img203/1259/qccn.jpg

Jeszcze tylko to puste pole zagospodaruj np. 4 i będzie fajnie :decayed::wink:

Opublikowano

Karol S=szyba w dół, zimny łokieć bas i +5 za lans :polew:

Opublikowano
  • Autor

:wink:

udało mi się dorwać element z RS4 :kox: u mnie będzie pełnił funkcję ozdobną, chyba że coś się pod to podepnie :whistling:

Jeszcze tylko to puste pole zagospodaruj np. 4 i będzie fajnie :decayed::wink:

W tym pustym polu może być AIRBAG-OFF ale ja mam w lampce i chyba zostanie puste. Żeby była ori lampka "4", a nie ma :whistling:

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ----------

Karol S=szyba w dół, zimny łokieć bas i +5 za lans :polew:

to jest myśl :decayed::grin:

---------- Post dopisany 22-08-2013 at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany 21-08-2013 at 12:18 ----------

Połączenie z bazą wyrezane :decayed: Polecam kupować najnowsze moduły 8K0

25t9.jpg

Edytowane przez biggman

Opublikowano

no i już jesteś namierzony przez CIA :grin:

Opublikowano
no i już jesteś namierzony przez CIA :grin:

to raczej łączność z bazą u domina teraz Karol na bieżąco będzie:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
no i już jesteś namierzony przez CIA :grin:

to raczej łączność z bazą u domina teraz Karol na bieżąco będzie:decayed::decayed::decayed:

kurde rozszyfrowałaś mnie :grin::grin::decayed:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

no i już jesteś namierzony przez CIA :grin:

:grin:

Opublikowano
no i już jesteś namierzony przez CIA :grin:

to raczej łączność z bazą u domina teraz Karol na bieżąco będzie:decayed::decayed::decayed:

:polew::polew: co racja to racja :wink:

Opublikowano
:wink:

udało mi się dorwać element z RS4 :kox: u mnie będzie pełnił funkcję ozdobną, chyba że coś się pod to podepnie :whistling:

http://imageshack.us/a/img203/1259/qccn.jpg

jaki nr ma ten es zaślepek?
Opublikowano
  • Autor

to przycisk, w ETCE znalazłem taki numer 8E1959903A

Opublikowano

A ja tam miałem łączność z bazą od samego początku:decayed:

Opublikowano

Data life engine :P

Opublikowano

Biggman dzięki za nr :wink:

Opublikowano
  • Autor

nie ma sprawy :wink:

Opublikowano

Ja wykorzystam taki kiedy guzik do przełączania map w sterowniku silnika. Narazie patentuje projekt:P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Karol no chwal sie cos tam wczoraj porobil ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
  • Autor

wczoraj? E tam jakieś sprawy eksploatacyjne nie ma się czym chwalić :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.