Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów.

Mam na imie Mateusz, lat 24 z zawodu mechanik w serwisie mazdy.

Na codzień jeżdżę A4B5 AFN, posiadam również 80 B4 1Z.

Posiadam dosyć sporą wiedzę na temat silników wysokoprężnych, podnoszenia ich mocy oraz bierzacych napraw. Jednak nie wszystko wiem, dużo rzeczy jeszcze przyswajam.

Jestem człowiekiem kontaktowym, służę pomocą jeśli chodzi o auta. Pozdrawiam.

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów, pasjonatów 4 pierścieni które robią wrażenie :P

Jeżdżę Audi A4 B6 2003r 1.9TDI w sedanie. Dolny Śląsk, pozdrawiam :hi:

Opublikowano

witam :)

Opublikowano

Bry :)

Opublikowano

Witam a4 b6 2.5tdi 163ps avant 2004.08

Opublikowano

Mam na imię Grzegorz. Niedawno zakupiłem Audi A4 B6 Sedan Benzyna + LPG 1.8 T 190 KM BEX w kolorze srebrnym.

Opublikowano

Witam, mam na imię Konrad jestem z Białegostoku. Audi jeżdżę od niedawna (wcześniej tylko autem służbowym opel/kia/vw)

Tak jak pisałem kierowcą 4 kółek od niedawna (23 maja 2016r.)
Audi A4 B6 SEDAN 2001r 2.0 benzyna.

Opublikowano

Powitać

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witamy :hi:

Opublikowano

Hej! :) Mam na imię Karol, lat 22 i mieszkam w pięknym i zadbanym mieście tzn. w Bytomiu :D Dwa miesiące temu zakupiłem swoję pierwsze Audi mimo początkowej niechęci do tej marki... Wybór padł na Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 115KM :) W Dowodzie mam wbite Audi A4 S4 Avant, lecz z tego co się doczytałem do "esek" nie było w b5 więc nie wiem :) tak więc cześć wszystkim i pozdrawiam :)

Opublikowano

Hej! :) Mam na imię Karol, lat 22 i mieszkam w pięknym i zadbanym mieście tzn. w Bytomiu :D Dwa miesiące temu zakupiłem swoję pierwsze Audi mimo początkowej niechęci do tej marki... Wybór padł na Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 115KM :) W Dowodzie mam wbite Audi A4 S4 Avant, lecz z tego co się doczytałem do "esek" nie było w b5 więc nie wiem :) tak więc cześć wszystkim i pozdrawiam :)

siema wita cie SŁONECZNY Jarosław ;)

Opublikowano

Witam tez od nie dawna posiadam audi a4 b6 1,8 t 170 km :)

Opublikowano

Witam jestem z jarosławia podkarpacie :wink:

Opublikowano

Witajcie,

posiadam AUDI A4 B8 z grudnia 2012 (model 2013).

Zauważyłem, iż pod wycieraczką jest mokra podłoga kierowcy.

Czy macie jakieś pomysły skąd może brać się tam woda?

Z góry dziękuję za odp.

Przemek

Opublikowano

stawiam ze auto bylo po kolizji o ktorej pewnie nie wiesz.w aucie pewnie bylo cos kombinowane,tzn skladak z dwoch lub szuba czolowa wymieniona nieumiejetnie,zobacz jaki rocznik masz na szybie

Opublikowano

szyba na pewno byla wymieniana.. jeżeli szyba źle wymieniona to czemu tylko podloga od strony kierowcy jest mokra ?

Opublikowano

Nowy na forum :) pozdrawiam

Opublikowano

Witam wszystkich. Mam na imię Przemek. Mam 21 lat. Pochodzę z Zamościa(woj. lubelskie), ale aktualnie mieszkam w Anglii niedaleko miasta Leicester. Jestem posiadaczem Audi A4 B6 z silnikiem 1.9 TDi. Witam serdecznie jeszcze raz i pozdrawiam.

Gutek. :)

Opublikowano

Cześć,

chciałem się przywitać jako nowy użytkownik Waszego (a teraz już naszego) forum :)

Mam na imię Adrian i mam 29 lat. Obecnie jeżdzę Audi A6 C5 w silniku 2.4 ale przyszła pora na coś mocniejszego,

wybór padł na A4 B6 w silniku 3.0, to kwestia dni zanim ją kupię, zatem warto zapoznać się z ludzmi, którzy w temacie tego modelu wiedzą więcej niż ja.

Pozdrawiam wszystkich i miłej niedzieli :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.