Nowicjusz - wątek powitalny

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie.

Wedle wytycznych regulaminu oraz "kultury osobistej" chcialbym sie z wszystkimi przywitac.

Od niedawna, dzieki decyzji moich rodzicow jestesmy posiadaczami a4/B5 co bardzo mnie cieszy. Cos wiecej:

kolor: czarny

rok: XII'99 (wersja '00)

silnik: 1,9tdi AVG

felgi: alu standard audi 15"

wyposazenie: climatronik, 4PP, kontrola trakcji, panel muzyczny audi (radio/kaseta/cd), drewnopodobne wykonczenie

Wiecej chyba nie ma co pisac o aucie, bo jeszcze sie nawet dobrze nim nie rozjedzdzilem.

Co do forum to mam nadzieje ze uda mi sie byc choc troche pomocny i co chyba wazne, mam nadzieje ze znajde tutaj sporo interesujacych wiadomosci.

Tomek

Witam nazywam sie Darek i jestem z Pomorza a dokładniej to z Władysławowa :>

Od jakiś dwóch tygodni posiadam moja czarnulke A4 sedan 2.6 V6 chyba z mozliwie największym wypasem czyli czarna skóra,klima ...itd :tongue4:

Mam jeszcze VW Corrado G60 w bardzo dobrym stanie którego chce sprzedać :) Przedtem duzo czasu spedzałem na forum Corrado i atmosfera była miła i mysle ze tez tu jest podobnie.

Pozdrawiam wszystkich :a4fan:

Witam milosnikow audi jestem nowym posiadaczem audi a4 avant 2,5tdi jak narazie jestem bardzo zadowolony chodz wkurza mnie efekt automata :) mimo ze jest manual. Ale mam tez kilka pytan w zwiazku z moim audi dlatego rejestruje sie u was milosnikow i znawcow A4. Pozdro :a4fan:

Witam wszystkich Klubowiczów. Tydzień temu stałem się właścicielem srebrnej Audi A4 z końca 1995 roku, 1.9 TDI 90KM i tak sobie pomyślałem że chyba warto się będzie przyłączyć do klubowiczów-miłośników tego samochodu ;)

Pozdrawiam all ... :thumbup: