Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem ogólnie mam 21 lat ;) i po prostu zbierałem powoli na auto które mi się podobało jeżeli chodzi o kulturę silnika ilość koni jak i o wygląd ,

Ogólnie chce automata nie chce też kupować auta do zabaw ( wtedy to BMW) chce po poprostu wygodnego sedana z Quatro np

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Jestem tu nowy. Noszę się z zamiarem kupna pierwszego audi. Wybór padł na A4 B8 Avant 2,0 TFSI, ale z tego co się naczytałem to zaczynam się przychylać w stronę 1,8 bo się boje tych problemów z olejem. Mam nadzieję że uda się znaleźć jakiś fajny egzemplarz w S-Linie. Trzymajcie kciuki i liczę na pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów i koleżanki.

Jestem z Gdańska i szukam ładnej b5 1.9 tdi po 99r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc :hi:

Nie wiem czy wiesz, ale 1.8 tez wciaga olej, najlepiej jak juz szukasz benzyny to szukaj po akcji serwioswej, lub po prostu po wymianie pierscieni na tlokach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Ponad 5 lat posiadam A6 z 2002 2.5 tdi avant quattro i bardzo lubię a właściwie lubiłem to auto ale niestety padł tip tronic i już chyba odpuszczę sobie naprawę (za auto 5 lat temu dałem 18 tys i mocno je porysowałem i poobijałem tu i tam wiec już nie warto ) Właściwie i tak przymierzam się do zakupu nowego auta i najbardziej po głowie chodzi mi A4 Allroad z benzynka od biedy może zwykle a4 avant byle quattro stad moja obecność na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem z Gliwic, właśnie kupiłem dzis wymarzone audi a4 b6 1.9 tdi AVF limuzyna,

Mysle ze znajdę odp na wiele nurtujących mnie pytan?

Pozdrawiam

Edytowane przez blady666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem z Grajewa po fordzie przyszedł czas na Audi a4 b6 1.8 T automat niebawem wrzucę trochę zdjęć i liczę na pomoc w pomysłach na modach pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od niedawna jestem właścicielem Audi A4 B5 w automacie .Lubię naprawiać sam swoje auta i w niektórych sprawach technicznych zapytać się innych właścicieli o radę. Mam pytanko w starym temacie ,będę wymieniał zimering w skrzyni biegów na półośce i nie wiem w którym miejscu dolać oleju i oczywiście sprawdzić stan.Proszę o zdięcia lub linki jak to zrobić.?

Edytowane przez Stefanoprodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów audi-maniaków. Jestem tu od kilku lat, ale chyba jeszcze nic nie napisałem...

Pozdrawiam pasjonatów audi i wszystkiego co śmierdzi paliwem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca jestem dumnym posiadaczem A4 B7 3.0TDI Quattro i dlatego postanowiłem dołączyć do Waszego Klubu. Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...