Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem posiadaczem Q5-ki, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich forumowiczow. Od niedawna jestem posiadaczem A4 B6 1.8T cabrio Quattro -pozdrawiam ?

Edytowane przez ŁukaszS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po roku mozolnej pracy kupiłem moje wymarzone Audi A4 b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako posiadacz od tygodnia auta w/w marki z przyjemnością dołączam do Drużyny Czterech Pierścieni.

Edytowane przez spoco_on
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ostatnio stałem się posiadaczem Władcy Pierścieni B6 ze śmieszkowym altem. Trochę mi się życiowo zbłądziło, bowiem uwielbiam japońce ale kto wie, może zostanę po niemieckiej stronie mocy (coby nie było, alt nie spali mi tyle oleju co vTEC w accordzie, nieważne jak będzie się starał :grin:).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Spoiler

.Moje pytanie dotyczy zawieszenia 1bl w audi s4 b8 2,0 CAHA.jak pracuje to zawieszenie?czy jest twarde?jaki ma przeswit?i jakie mozna kupic sprezyny zeby odpowiadaly temu zawieszeniu oczywiscie mam na mysli nie w ASO

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam Audiczkę A4 B5 1.9 TDI 110 KM, 2000 rok KOMBI. Dołączam do rodziny OOOO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowem wstępu... Po sprzedaży mojego pierwszego marzenia ( R1 rn12 )  stałem się posiadaczem kolejnego marzenia ;) AUDI 

Autko które udało mi się ustrzelić to Audi A4 B8 Avant z wymarzonym benzynowym V6 pod maską :-D 

Pozdrawiam wszystkich 

Szerokości i przyczepności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Audi A4 B8 Avant  to świetne auto, sam miałem okazję nim jeździć jakiś czas. Życzę aby dobrze się jeździło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot i dałem się namówić i zarazem poszedłem za głosem serca i jestem póki co średnio ucieszonym właścicielem kapryśnego ale za to ślicznego Audi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Spoiler

Nie działa otwieranie szyby od kierowcy i prawy tył, sprawdziłem rozebralem i silniczekjest spalony.  kupiłem inny sterownik z silnikiem rozni sie paroma cyframi zalozylem cały ten mechanizm i nie działają żadne szyby to zaloztlem spowrotem stary wziąłem silnik z tego co kupilem zmienilem i działają 2 a kierowcy nie i tyl prawy też nie Czyli sterownik działa... jak wiecie jakie są przyczyny jak to zrobić , to czekam na porady. 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu przeglądam to fajne forum, aż wreszcie zdecydowałem aby założyć konto!:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 

Od niedawna posiadam audi a5 1.8 tfsi cabd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Wszystkim!

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem mojej Niuńki, audi A4 B8 2.0 tdi quattro. Mam nadzieję , że pomożecie w razie potrzeby !

Pjona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...