Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich forumowiczów :) 
 

Spoiler

 

https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b6-1-8t-quattro-led-drl-kamera-cofania-xenon-CID5-IDoQyv4.html#522a9e66ab

zna ktoś samochód? Naklejka z klubu jest, jestem zainteresowany zakupem i chciałbym poznać opinie.

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim! Ostatnio stałem się szczęśliwym posiadaczem audi a4 b5 1.8 ADR dlatego też dołączyłem na forum [emoji3] jestem z Łodzi [emoji3]
 
Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów z Krakowa. 

Narazie moje auto najlepiej czuje się na lawecie, ale jak tylko odzyska "siłę w nogach" to mam nadzieje na jakiś spot :D

 

Pozdrawiam serdecznie 

2017-09-21 21.44.46.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć w końcu skusilem się kupić audi a4 b8 z 2010 po wielu latach użytkowania renault i powiem wam niebo a ziemia audi o wiele lepsze pod każdym względem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. Posiadam swoje pierwsze audi.  Po oplach i skodach zupełnie inne odczucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 Quattro 2.8 z 1997 roku :) Mieszkam w Gliwicach w województwie Śląskim.

Spoiler

Mam ogólnie bardzo dużo pytań o przeróżne rzeczy związane z moim samochodem i już na wstępie chciałbym zapytać czy znajdzie się ktoś z okolicy, kto poświęciłby chwilę czasu i obejrzał/osłuchał mój samochód ? :) Najlepiej żeby była to osoba, która ma w posiadaniu model o podobnej konfiguracji i/lub niezbędne doświadczenie by wyrazić rzetelną opinię.  Na pierwszego chętnego czeka mały upominek :)

 Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

Karol.

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wotam wszystkich serdecznie !!! Jestem z Bytowa województwo pomorskie i od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie [emoji4]

 

Moja przygoda z motoryzacja zaczęła się od Hondy Civic 6gen. Rdza pojawiła się po pierwszej zimie, a brak wygłuszenia jest straszne [emoji14]

 

Kolejnym autem było e36 320i, na glebie, naciągach i szperą. Auto aktualnie stoi i czeka na nowego właściciela. Jeżdżę nią już 3 rok i jeździ się dobrze, r6 robi swoje. No ale czas się rozstać i powitać A4 B5 2.6 Quattro [emoji3]

Zupełnie inna jazda, miękko cicho, niedługo tanio.

Witam jeszcze raz [emoji4]

Mam wiele pytań, ale to w odpowiednim dziale [emoji6]

 

Pochodzę z okolic Olkusza, a obecnie mieszkam w okolicach Łaz koło Zawiercia

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam audi a4 b5 fl 2001 rok

Spoiler

przymierzam sie do zakupu felg 17" i wlasnie niewiem jakie et dopasowac zakladalem kolegi 17 et 35 i opona 225 / 50 i wydaje sie ze bedzie obcierac a mam seryjne zawieszenie chcialbym je tak dopsowac aby na rowno z nadkolem wychodzila takze prosze o pomoc bo jestem blady w takim dobieraniu opon  i et 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam sie Dawid jestem ze Świnoujscia posiadam aktualnie audi a4 b5 avant fl 2001 rok naprawde zacny samochod przez 2 lata uzytkowania wymienilem tylko zawieszenie i turbo przymiezam sie do zakupu a6 c6 3.0 tdi poniewarz koniecznie chce miec quattro i a4 jest przy moich gabarytach za mala zdecydowanje mimo ze to kombi pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie drodzy użytkownicy forum, stałem się posiadaczem A4 B6, w związku z czym naturalnym krokiem jest rejestracja na forum pasjonatów :)

Pozdrawiam,

Blessu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...