Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :-)

Z tej strony Marta, od kilku dni właścicielka pięknego AUDI A4 B8, rocznik 2010 w automacie. Od miesięcy szukałam swojego jedynego AUDI, w końcu udało mi się takiego znaleźć :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich użytkowników forum.
Jestem świeżym posiadaczem A4 B6 1.9 TDI (AVF) avant z 2004 roku.
Dopiero zaczynam ogarniać swoje nowe wozidło i mam staram sie znaleźć na forum odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.
Autko użytkuję w okolicach Łukowa w lubelskim.

Pozdrawiam
Walend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem posiadaczem Audi A4 B8 Lift w wersji S-line z 2014 roku

Edytowane przez Bosek2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przez 2 lata byłem posiadaczem Audi A4 B7 z 2005 roku 2.0 TDI. Auto sprzedane i szukam B8 z 2012.

Dlatego też czas na zainteresowanie się porządnym forum o A4.

Pozdrawiam

Darek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, Jestem Mateusz.  Od pewnego czasu jestem posiadaczem B7 05r 2.0 TDI BLB  i liczę na znalezienie odpowiedzi na kilka nurtujących mnie pytań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy był maluszek następnie cordoba poźniej e46 a teraz golf iv :D ... następna ma być a4 b7 :)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem tu nowy i  witam was wszystkich 

Edytowane przez Niguss83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum. Jakiś czas temu kupiłem audi A4 B6 3.0 ASN Quattro

Spoiler

i mam pytanie. Otóż patrząc na wydech to z lewej rury wydechowej ( strona kierowcy) wydobywa się więcej pary niż z prawej rury zarówno podczas uruchomienia silnika jak i jazdy audi po drodze. Błędów brak, check engine się nie zapala. Obroty na postoju 720 czasem 700. Tak powinno być czy istnieje możliwość przytkania katalizatora?? Proszę o jakieś rady.

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy i koleżanki,

Od wczoraj jestem właścicielem A4 B7. Chciałem B8 ale jeszcze budżet nie ten :huh:

Przeglądając forum już znalazłem pełno informacji na odpowiedzi, które mnie nurtują.

Zapewniam,  że nie raz i nie dwa będę suszył Wam głowy w celu uzyskania info :D

 

Pozdrawiam serdecznie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem S4B8, na forum zapisałem się głównie z przyczyn czerpania przydatnych informacji choć, oczywiście, będę się starał również pomagać innym użytkownikom :)


Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy,  więc chciałbym wszystkich forumowiczów A4 KLUB serdecznie powitać,ale jeżeli robię coś nie tak to proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.  

Spoiler

 

Może odgrzewam "kotleta", ale nigdzie nie znalazłem wyjaśnienia problemu jaki mnie i innych spotkał. 

 W mojej A4 B8 Avant z 2011r MMI 3g basic samoczynnie wyłącza się, po czym włącza, i tak na odległości 10km potrafi to zrobić trzy razy. Jest to bardzo irytujące ale i w różnych sytuacjach utrudnia zycie(mam na myśli navi) 

W poprzednich forach znalazłem informację że może być to cieknący spryskiwacz w tylnej klapie i faktycznie on od jakiegoś czasu nie działa, ale sprawdzając wizualnie w boczkach w bagażniku jest sucho. 

Proszę o porady co i gdzie... Z góry serdecznie dziękuję. 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...