Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!

Tydzień temu stałem się posiadaczem Audi S4 sedan 2003 4.2 Quarto Oczywiście jak w większości kupowanych samochodów używanych jest w nim zawsze coś do poprawienia bądź też naprawienia. Jak pierwszy raz wsiadłem w tą maszynę ogarną mnie strach i podziw w jednym Ten podziw nie wywodzi się tylko z ffaktu, iżma 344 "kkucyki”, alerównież z przyjemności jazdy. W S4 cenię sobie to, że mało jest osób na drodze, które są chętne do podpuszczania. Dźwięk silnika jest zabójczy. Cóż więcej napisać... w chwili obecnej uczę się tego samochodu. Oczywiście mam wiele pytań odnośnie tego samochodu, ale pytania te wrzucę już do odpowiednich działów.

Pozdrawiam wszystkich szczęśliwych posiadaczy samochodu marki AUDI!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

:a4fan: Witam wszystkich, :a4fan:

jestem tutaj nowy:) ale mysle ze szybko sie oswoje:P.

Mam na imie Wojtek i jestem z Zielonej Gory. Zalozylem w serwisie konto poniewaz zakupilem Audi A4 a dokladniej to a4, 1998r., 1.8Turbo 150ps (110kw) koloru srebrnego na oryginalnym dla tego modelu i roku alu hmmm chyba wsio :) auto jest prawie na pelnym wypasie i ma tylko 119 000 tys najechane:P a i nawet bylo serwisowane do konca, takze mam nadzieje ze troszke pojezdzi ale coz... nie zapeszajmy... mam nadzieje ze zarejestrowanie sie na www.a4-klub.pl nie tylko ulatwi mi rozwiazanie pewnych problemow z autkiem i nie tylko ale i pozwoli mi pomoc innym jesli tylko bede mial taka mozliwosc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzała :hi:

warnwarn.gifhttp://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=5905;sa=showPosts

popatrz sam jakie piszesz posty na forum. te posty nic nie wnoszą na forum. narazie małe jedno dniowe ostrzeżenie na otrząśnięcie sie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich forumowiczów i urzytkowników :audi:

Jestem z Sandomierza

a mój wozik to Avant 96 1,9 TDI

Pozdrowienia dla wszystkich :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, niedługo dopłynie do mnie z USA A4 2003 r, mocna wersja silnik 3.0L L6 SFI DOHC NS Quattro, skrzynia tiptronic. Domyslam się, ze ten samochodzik mało palił nie będzie. Zastanawiam sie nad gazem. Z drugiej strony nie wiem czy jest sens, bo auto kupiłem tylko na pół roku, później zmienie na A6. No i wlasnie problem czy to sie opłaca. JAki jest mnieje wiecej koszt dobrej instalacji gazowej do tego silnika. Wiadomo, ze w Polsce 3.0 w A4 to nie jest silnik dla dziadka, tylko dla konesera, mysląc o skutecznej sprzedazy nie wiem czy nie popelnie błedu wkladajac LPG.Z drugiej storny dobra instalacja moze przyciągnac klienta. A tak swoja droga ile moze palic gazu? Marzy mi sie a6 3.0 diesel, ale w stanach prawie nie ma takich silników, wiec narazie pobujam sie A4.A i jeszcze jedno pytanie: auto jest lekko przetarte i niestety strzeliala poduszka pasazera.Da sie to jakos naprawic bez wymieniania całej deski rozdzielczej? Bo koszt takiej dechy to min 2500-3000 tyś. Pozdro

Ps jak myslicie ile jest warty taki samochod? pełna opcja oprocz skóry, przetarty zderzak, reszta ok, przebieg 80 tys km.

30630472icf0.jpg

30630473irt7.jpg

Na pytania szukaj odpowiedzi w odpowiednich działach

[spedyt]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...