Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Poleć swojego mechanika:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BTW gdyby ktoś potrzebował naprawić coś w swojej audi lub innych VAG-ach to zapraszam.

Pracuję w ASO a pop godzinach mamy z kumplem swój warsztat - tanio szybko i solidnie !!

Polecam warsztat BOX CARS kolegi Horneth jw szybko tanio i solidnie :thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

BTW gdyby ktoś potrzebował naprawić coś w swojej audi lub innych VAG-ach to zapraszam.

Pracuję w ASO a pop godzinach mamy z kumplem swój warsztat - tanio szybko i solidnie !!

Polecam warsztat BOX CARS kolegi Horneth jw szybko tanio i solidnie :thumbup1::thumbup1:

Jakieś namiary można ? :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

BTW gdyby ktoś potrzebował naprawić coś w swojej audi lub innych VAG-ach to zapraszam.

Pracuję w ASO a pop godzinach mamy z kumplem swój warsztat - tanio szybko i solidnie !!

Polecam warsztat BOX CARS kolegi Horneth jw szybko tanio i solidnie :thumbup1::thumbup1:

Jakieś namiary można ? :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Box Cars 506286978

Katowice Raciborska 24

Opublikowano

Bywa tam w okolicy co jakiś czas. Muszę zajrzeć do Hornetha :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzięki Grzesiek , miło było poznać. Polecamy sie na przyszłość.

Opublikowano

Witajcie zna ktoś jakiegoś ogarniętego lakiernika w okolicach Gliwice/Zabrze na nie wielkie zaprawki po zimie :wink:

Opublikowano
Witajcie zna ktoś jakiegoś ogarniętego lakiernika w okolicach Gliwice/Zabrze na nie wielkie zaprawki po zimie :wink:

Zwiorek Hubert Firma Usługowa opinie komentarze

podwykonawca dla ASO VW, Skody i Toyoty :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Gdybyś nie znalazł do tej pory jeszcze nikogo to zapraszam do siebie.

Podbij na Pw to obgadamy szczegóły - mam warsztat w Katowicach.

BTW gdyby ktoś potrzebował naprawić coś w swojej audi lub innych VAG-ach to zapraszam.

Pracuję w ASO a pop godzinach mamy z kumplem swój warsztat - tanio szybko i solidnie !!

Polecam Krzyśka i jego usługi. Miałem problem z przerywaniem pracy silnika w swoim avancie. Skuszony dobrymi opiniami z forum skontaktowałem się z nim i podstawiłem auto. Krzysiek cierpliwie podmienial czesci, testowal, sprawdzal, itd. Az w koncu znalazl. Przez caly czas byl dobry kontakt, a cena za usluge byla naprawde przyzwoita. Z pewnoscia bede korzystal z jego pomocy przy nastepnych okazjach.

Opublikowano

Panowie możecie polecić kogoś kto za w rozsądne ceny wymieni mi łożysko/sprzęgło w sprężarce klimatyzacji na śląsku?

Zbliża się lato i wypadałoby się tym zająć. Dodam, że chodzi mi o wymianę na aucie czyli bez demontażu sprężarki, ściaganiu czynnika itp. (czytałem, że się da)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Panowie możecie polecić kogoś kto za w rozsądne ceny wymieni mi łożysko/sprzęgło w sprężarce klimatyzacji na śląsku?

Zbliża się lato i wypadałoby się tym zająć. Dodam, że chodzi mi o wymianę na aucie czyli bez demontażu sprężarki, ściaganiu czynnika itp. (czytałem, że się da)

Czesc,polecic Ci moge ten warsztat AutoExpress Kulik - serwis samochodowy, Rybnik ,kolesie sprawdzeni

Opublikowano

Cześć, szukam dobrego, naprawdę dobrego wulkanizatora w Katowicach (okolice) co porządnie wyważy koła (18").

Opublikowano
Cześć, szukam dobrego, naprawdę dobrego wulkanizatora w Katowicach (okolice) co porządnie wyważy koła (18").

Mogę polecić ci Bomę na Wilhelminie (Szopienice): www.boma.pl Kilka razy byłem na przekładce i jestem zadowolony z ich usług. Najlepiej przedzwoń bo mają sporo terminów zarezerwowanych. W przyszlym tygodniu wybieram się tam na przekładkę i doważanie dynamiczne.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No i właśnie u nich byłem i 16stki to wyważą ale 18 to nie pierwszy raz mam problemy z nimi. Oczywiście reklamacji nie uwzględnią bo kół nie zakładali oni na auto :facepalm:

Mają coś takiego jak doważanie dynamiczne??? ciekawe. Nigdy mi tego nie zaproponowali.

Opublikowano

Mają. Z tego co widzę to pierwszy, wolny termin jest na wtorek o 11.45.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Cześć, szukam dobrego, naprawdę dobrego wulkanizatora w Katowicach (okolice) co porządnie wyważy koła (18").

Mogę polecić ci Bomę na Wilhelminie (Szopienice): www.boma.pl Kilka razy byłem na przekładce i jestem zadowolony z ich usług. Najlepiej przedzwoń bo mają sporo terminów zarezerwowanych. W przyszlym tygodniu wybieram się tam na przekładkę i doważanie dynamiczne.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Ja mam nieco inne odczucia co do Bomy.

W aucie służbowym fatalnie mi wyważyli koła. Pojechałem z reklamacją do nich bo trzepało kierownicą dość mocno. Wrzucili na maszynę i stwierdzili, że koła wyważone są poprawnie a problem leży gdzieś w zawieszeniu.

Dopiero w ASO na przeglądzie wyszło, że źle dobrano odważniki w Bomie... Po wyważeniu w ASO auto w końcu prowadzi się jak należy.

Opublikowano

Ja do bomy już nie wrócę bo mają klient po prostu gdzieś. A co myślicie o firmie Braciki z Chorzowa??

Opublikowano

Panowie!

Mam troszkę rudej przy krawędzi drzwi pod listwą, która to zresztą oderwała się i porwała ze sobą kawałek lakieru, tymczasowo doczepiłem na kropelkę.

Poniżej listwy też już mi troszkę lakier napuchnął, coś musiało być robione.

Zdjęcie:

qj-yeujdqygpaabtlgrzwmm.jpg

Do tego mam parę innych większych mankamentów jak np:

yl-tdnscsjmatizzhduydpy.jpg

vj-yeimblcvfxnrkzevdzkx.jpg

mi-dagsvkffklggjsfwthul.jpg

Mógłby mi ktoś polecić kogoś sprawdzonego we Wrocławiu?

Na jakiego rzędu wydatek muszę się przygotować?

Z góry dziękuje za inf!

Opublikowano
Panowie!

Mam troszkę rudej przy krawędzi drzwi pod listwą, która to zresztą oderwała się i porwała ze sobą kawałek lakieru, tymczasowo doczepiłem na kropelkę.

Poniżej listwy też już mi troszkę lakier napuchnął, coś musiało być robione.

Zdjęcie:

Do tego mam parę innych większych mankamentów jak np:

Mógłby mi ktoś polecić kogoś sprawdzonego we Wrocławiu?

Na jakiego rzędu wydatek muszę się przygotować?

Z góry dziękuje za inf!

moim zdaniem nie warto inwestować :kwasny: chyba, że chcesz tym autem jeździć jeszcze min 5 lat :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
mechanika bez elektroniki ogólnie robię u niego wszystko i zawsze jestem zadowolony Mikołów ul.Paprotek Adamczyk 501511471

Przy zawieszeniach też grzebią? Znasz dokładny adres?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.