Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Poleć swojego mechanika:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie potrzebuję dobrego mechanika zarazem taniego wiadoma sprawa z okolic Cieszyna,wszystko fajnie ino już tracę nerwy i siły pacjent a4 b6 1.9tdi awx jeśli trzeba to podjadę na diagnozę

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Gdybyś nie znalazł do tej pory jeszcze nikogo to zapraszam do siebie. Podbij na Pw to obgadamy szczegóły - mam warsztat w Katowicach.BTW gdyby ktoś potrzebował naprawić coś w swojej audi lub innych VAG-ach to zapraszam. Pracuję w ASO a pop godzinach mamy z kumplem swój warsztat - tanio szybko i solidnie !!

Polecam Krzyśka i jego usługi. Miałem problem z przerywaniem pracy silnika w swoim avancie. Skuszony dobrymi opiniami z forum skontaktowałem się z nim i podstawiłem auto. Krzysiek cierpliwie podmienial czesci, testowal, sprawdzal, itd. Az w koncu znalazl. Przez caly czas byl dobry kontakt, a cena za usluge byla naprawde przyzwoita. Z pewnoscia bede korzystal z jego pomocy przy nastepnych okazjach.

Podpisuje się pod tym rękami i nogami. Krzysiek i jego koledzy to profesjonaliści, a do napraw używają fachowego sprzętu. Zwiedziłem w życiu sporo warsztatów i żałuję że Box Cars poznałem dopiero teraz. Solidna naprawa za przyzwoite pieniądze. Moje auto jeszcze nie raz zagosci w progach tego warsztatu. Szczerze polecam !!!

Edytowane przez Onyks

Opublikowano

Wielkie dzięki Łukasz. Bardzo miło nam to słyszeć. Staram się aby każdy klient był zadowolony. Pochwal sie na forum autem bo naprawde jest czym aż chce się pracować przy tak zadbanym aucie.

Pozdrawiamy.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Poszukuje speca od klimatyzacji na terenie śląska. Na pierwszej stronie tego tematu polecana jest firma http://www.boss.slask.pl/homeCzy ktoś z Was serwisuje tam swoje auto?

Opublikowano

Jak najbardziej możesz jechać do Staszka Bossa

Edytowane przez Pjotras

Opublikowano

Jak najbardziej możesz jechać do Staszka Bossa

Właśnie od niego wróciłem i jak najbardziej polecam. Usługa wykonana fachowo i sprawnie, a ceny konkurencyjne. Poza tym właściciel ma sentyment do marki bo sam jeździ piękna s4 w sedanie;)
Opublikowano

Byłeś u niego w okolicach 12-13 czarną b6?

Opublikowano

Dokładnie tak, umówiony byłem na 13.

Opublikowano

To widziałem przejazdem :)

Opublikowano

Z okolic Białegostoku polecam AUTOCEZAR z Janowszczynzy

Opublikowano

Super, tyle że ten temat dotyczy slaska.

Opublikowano

:hi:

znacie jakiś dobry warsztat, który ogarnia auta z instalacją LPG ? Problemy mam na PB ale auto z LPG. Najlepiej Tychy i okolice

Opublikowano

:hi:

znacie jakiś dobry warsztat, który ogarnia auta z instalacją LPG ? Problemy mam na PB ale auto z LPG. Najlepiej Tychy i okolice

Ja znam ale nie Tychy tylko Czeladź i jest tutaj na forum :)

Opublikowano

:hi:

znacie jakiś dobry warsztat, który ogarnia auta z instalacją LPG ? Problemy mam na PB ale auto z LPG. Najlepiej Tychy i okolice

http://www.silesia-cars.pl/

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wiem czy to dobry pomysł ale jeśli nikomu nie przeszkadza a mielibyście ochotę podzielić się namiarami na swojego, dobrego mechanika to byłbym wdzięczny. Ja akurat nie mam nikogo sprawdzonego dlatego tułam się po różnych nie mogąc znaleźć tego właściwego. Jest tu sporo osób i można by stworzyć fajną bazę przydatną dla wielu osób. Wiem, że jest dział z serwisami ale za wiele info tam nie ma. Jeśli zły pomysł to sorki.

witam mogę polecic bardzo dobrego mechanika z czechowic ciężko z terminem ale czasami naprawdę warto poczekac 790802556 - Szczepan

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie pilnie potrzebuję namiar na dobrego mechanika w okolicach mysłowic. Szwagrowi zgasła a4 na autostradzie i musi się gdzieś sholować.

Opublikowano

Panowie pilnie potrzebuję namiar na dobrego mechanika w okolicach mysłowic. Szwagrowi zgasła a4 na autostradzie i musi się gdzieś sholować.

Cartech Cmentarna 4 Mysłowice.

Opublikowano

Dzięki za namiary.

Opublikowano

Gdzie warto oddać felgi do renowacji ? Chciałbym je jedynie wypiaskowac i pomalowac. . Z jakimi kosztami może się to wiązać ?

Opublikowano

Gdzie warto oddać felgi do renowacji ? Chciałbym je jedynie wypiaskowac i pomalowac. . Z jakimi kosztami może się to wiązać ?

Jeśli tylko piaskowanie i malowanie to Oswobodzenia 50. Koszta zależne od rozmiaru ale w 4 stówkach się u Niego można zmieścić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.