Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poleć swojego mechanika:)


mlodyabc

Rekomendowane odpowiedzi

BTW gdyby ktoś potrzebował naprawić coś w swojej audi lub innych VAG-ach to zapraszam.

Pracuję w ASO a pop godzinach mamy z kumplem swój warsztat - tanio szybko i solidnie !!

Polecam warsztat BOX CARS kolegi Horneth jw szybko tanio i solidnie :thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW gdyby ktoś potrzebował naprawić coś w swojej audi lub innych VAG-ach to zapraszam.

Pracuję w ASO a pop godzinach mamy z kumplem swój warsztat - tanio szybko i solidnie !!

Polecam warsztat BOX CARS kolegi Horneth jw szybko tanio i solidnie :thumbup1::thumbup1:

Jakieś namiary można ? :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW gdyby ktoś potrzebował naprawić coś w swojej audi lub innych VAG-ach to zapraszam.

Pracuję w ASO a pop godzinach mamy z kumplem swój warsztat - tanio szybko i solidnie !!

Polecam warsztat BOX CARS kolegi Horneth jw szybko tanio i solidnie :thumbup1::thumbup1:

Jakieś namiary można ? :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Box Cars 506286978

Katowice Raciborska 24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa tam w okolicy co jakiś czas. Muszę zajrzeć do Hornetha :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grzesiek , miło było poznać. Polecamy sie na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie zna ktoś jakiegoś ogarniętego lakiernika w okolicach Gliwice/Zabrze na nie wielkie zaprawki po zimie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie zna ktoś jakiegoś ogarniętego lakiernika w okolicach Gliwice/Zabrze na nie wielkie zaprawki po zimie :wink:

Zwiorek Hubert Firma Usługowa opinie komentarze

podwykonawca dla ASO VW, Skody i Toyoty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś nie znalazł do tej pory jeszcze nikogo to zapraszam do siebie.

Podbij na Pw to obgadamy szczegóły - mam warsztat w Katowicach.

BTW gdyby ktoś potrzebował naprawić coś w swojej audi lub innych VAG-ach to zapraszam.

Pracuję w ASO a pop godzinach mamy z kumplem swój warsztat - tanio szybko i solidnie !!

Polecam Krzyśka i jego usługi. Miałem problem z przerywaniem pracy silnika w swoim avancie. Skuszony dobrymi opiniami z forum skontaktowałem się z nim i podstawiłem auto. Krzysiek cierpliwie podmienial czesci, testowal, sprawdzal, itd. Az w koncu znalazl. Przez caly czas byl dobry kontakt, a cena za usluge byla naprawde przyzwoita. Z pewnoscia bede korzystal z jego pomocy przy nastepnych okazjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie polecić kogoś kto za w rozsądne ceny wymieni mi łożysko/sprzęgło w sprężarce klimatyzacji na śląsku?

Zbliża się lato i wypadałoby się tym zająć. Dodam, że chodzi mi o wymianę na aucie czyli bez demontażu sprężarki, ściaganiu czynnika itp. (czytałem, że się da)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie polecić kogoś kto za w rozsądne ceny wymieni mi łożysko/sprzęgło w sprężarce klimatyzacji na śląsku?

Zbliża się lato i wypadałoby się tym zająć. Dodam, że chodzi mi o wymianę na aucie czyli bez demontażu sprężarki, ściaganiu czynnika itp. (czytałem, że się da)

Czesc,polecic Ci moge ten warsztat AutoExpress Kulik - serwis samochodowy, Rybnik ,kolesie sprawdzeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam dobrego, naprawdę dobrego wulkanizatora w Katowicach (okolice) co porządnie wyważy koła (18").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam dobrego, naprawdę dobrego wulkanizatora w Katowicach (okolice) co porządnie wyważy koła (18").

Mogę polecić ci Bomę na Wilhelminie (Szopienice): www.boma.pl Kilka razy byłem na przekładce i jestem zadowolony z ich usług. Najlepiej przedzwoń bo mają sporo terminów zarezerwowanych. W przyszlym tygodniu wybieram się tam na przekładkę i doważanie dynamiczne.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie u nich byłem i 16stki to wyważą ale 18 to nie pierwszy raz mam problemy z nimi. Oczywiście reklamacji nie uwzględnią bo kół nie zakładali oni na auto :facepalm:

Mają coś takiego jak doważanie dynamiczne??? ciekawe. Nigdy mi tego nie zaproponowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają. Z tego co widzę to pierwszy, wolny termin jest na wtorek o 11.45.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam dobrego, naprawdę dobrego wulkanizatora w Katowicach (okolice) co porządnie wyważy koła (18").

Mogę polecić ci Bomę na Wilhelminie (Szopienice): www.boma.pl Kilka razy byłem na przekładce i jestem zadowolony z ich usług. Najlepiej przedzwoń bo mają sporo terminów zarezerwowanych. W przyszlym tygodniu wybieram się tam na przekładkę i doważanie dynamiczne.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Ja mam nieco inne odczucia co do Bomy.

W aucie służbowym fatalnie mi wyważyli koła. Pojechałem z reklamacją do nich bo trzepało kierownicą dość mocno. Wrzucili na maszynę i stwierdzili, że koła wyważone są poprawnie a problem leży gdzieś w zawieszeniu.

Dopiero w ASO na przeglądzie wyszło, że źle dobrano odważniki w Bomie... Po wyważeniu w ASO auto w końcu prowadzi się jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do bomy już nie wrócę bo mają klient po prostu gdzieś. A co myślicie o firmie Braciki z Chorzowa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Mam troszkę rudej przy krawędzi drzwi pod listwą, która to zresztą oderwała się i porwała ze sobą kawałek lakieru, tymczasowo doczepiłem na kropelkę.

Poniżej listwy też już mi troszkę lakier napuchnął, coś musiało być robione.

Zdjęcie:

qj-yeujdqygpaabtlgrzwmm.jpg

Do tego mam parę innych większych mankamentów jak np:

yl-tdnscsjmatizzhduydpy.jpg

vj-yeimblcvfxnrkzevdzkx.jpg

mi-dagsvkffklggjsfwthul.jpg

Mógłby mi ktoś polecić kogoś sprawdzonego we Wrocławiu?

Na jakiego rzędu wydatek muszę się przygotować?

Z góry dziękuje za inf!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Mam troszkę rudej przy krawędzi drzwi pod listwą, która to zresztą oderwała się i porwała ze sobą kawałek lakieru, tymczasowo doczepiłem na kropelkę.

Poniżej listwy też już mi troszkę lakier napuchnął, coś musiało być robione.

Zdjęcie:

Do tego mam parę innych większych mankamentów jak np:

Mógłby mi ktoś polecić kogoś sprawdzonego we Wrocławiu?

Na jakiego rzędu wydatek muszę się przygotować?

Z góry dziękuje za inf!

moim zdaniem nie warto inwestować :kwasny: chyba, że chcesz tym autem jeździć jeszcze min 5 lat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanika bez elektroniki ogólnie robię u niego wszystko i zawsze jestem zadowolony Mikołów ul.Paprotek Adamczyk 501511471

Przy zawieszeniach też grzebią? Znasz dokładny adres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...