Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] S4 b6


Nowek

Rekomendowane odpowiedzi

Grilla jak narazie nie mam zamiaru ruszać ale za to szyby musza jak najszybciej zostać zrobione. Także Nowak, spokojnie wszystko w swoim czasie! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powalcz jeszcze z maska bo to spasowanie troszke sie rzuca w oczy

Pozatym ładna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie musiałem kupić nowy zderzak, maske, błotnik i lampe.

No troche widać to słabe spasowanie, może coś sie da jeszcze z tym zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiedzy lampa, a chlodnica masz taka wystajaca "gumowa" srube - pokrec nia, a maska obnizy sie i ladnie spasuje z linia blotnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra furmanka :D bezawaryjności życzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty Esy, super wygląda, dbaj o nią :)

Może też się doczekam nie długo zwiększania 2 cylindrów pod maską :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat marzyłem o tym aucie , więc napewno będę dbał ;) Polecam zmiane o 2 cylindy, ja też takową zorbiłem Jednak równica między V6 a V8 nie jest mała :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat marzyłem o tym aucie , więc napewno będę dbał ;) Polecam zmiane o 2 cylindy, ja też takową zorbiłem Jednak równica między V6 a V8 nie jest mała :P

AUDI S4 4.2 V8 ZE SZWAJCARII @@COŚ DLA KONESERÓW@@ (3069813297) - motoAllegro

Mnie kusi coś takiego :)

Za nie całe 7 lat jazdy 2.6 V6 zrobiłem 46 tys km więc duży silnik mi nie straszny :grin:

Ostatnio Winczako był u nas na spocie można powiedzieć że taką samą jak ty tylko ma tach wydech wyrezany chyba miltego jeśli dobrze pamiętam i dźwięk mnie:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, kojarze eske Winczako ale tylko ze zdjęć, filmik widziałem i nawet po nim można stwierdzić że dźwięk powala.

W takim razie za wiele km nie robisz :P Ja robie dużo więcej dlatego zakładam isntalacje gazową. S4 B7 kozacka jest ale troche droższa od B6, pozatym już dawno ustawiłem sobie na cel s4 b6 i nic innego nie mogło do mnie przemówić :wink:

Życze by Ci sie udało zamienić V6 na V8! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat marzyłem o tym aucie , więc napewno będę dbał ;) Polecam zmiane o 2 cylindy, ja też takową zorbiłem Jednak równica między V6 a V8 nie jest mała :P

AUDI S4 4.2 V8 ZE SZWAJCARII @@COŚ DLA KONESERÓW@@ (3069813297) - motoAllegro

Mnie kusi coś takiego :)

Za nie całe 7 lat jazdy 2.6 V6 zrobiłem 46 tys km więc duży silnik mi nie straszny :grin:

Ostatnio Winczako był u nas na spocie można powiedzieć że taką samą jak ty tylko ma tach wydech wyrezany chyba miltego jeśli dobrze pamiętam i dźwięk mnie:slina:

no u Pawła jest Milltek.. zawsze odpadam jak słyszę dźwięk tego auta. :slina::slina::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu skończy sie tankowanie za 50zł co 30km :P Zrobiłem 450km z czego 30 po mieście a reszta trasa i spalanie gazu wyszło mi 13,3 litra, więc tragedi nie ma, Leon 2,8 spalał minimum 11l w trasie

img0103ad.jpg

img0111yz.jpg

img0113ju.jpg

img0114xg.jpg

img0117lb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musze doprowadzić do stanu idelanego, zostało mi jeszcze zawieszenie, dopiero wtedy pomyśle coś o jakimś filmiku :P Puki co w Zielonej Górze śnieg i chlapa :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po sniegu i chlapie tez sie da pocisnąc ;)

Kurde, no taka sama ("prawie") jak moja :P:grin: Znaczy pięęęękna!!:grin::banan:

btw, 13,3 lpg da się zrobić, ale musiales jechac baaaaaaardzo spokojnie. Jesli regularnie tak Ci bedzie palił, albo to było przy dynamicznej jezdzie, to znak, ze ma za ubogo. Koniecznie to zweryfikuj!!!! zeby potem nie miec problemów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po sniegu i chlapie tez sie da pocisnąc ;)

Kurde, no taka sama ("prawie") jak moja :P:grin: Znaczy pięęęękna!!:grin::banan:

btw, 13,3 lpg da się zrobić, ale musiales jechac baaaaaaardzo spokojnie. Jesli regularnie tak Ci bedzie palił, albo to było przy dynamicznej jezdzie, to znak, ze ma za ubogo. Koniecznie to zweryfikuj!!!! zeby potem nie miec problemów. :wink:

kurna to mój tyle pali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po sniegu i chlapie tez sie da pocisnąc ;)

Kurde, no taka sama ("prawie") jak moja :P:grin: Znaczy pięęęękna!!:grin::banan:

btw, 13,3 lpg da się zrobić, ale musiales jechac baaaaaaardzo spokojnie. Jesli regularnie tak Ci bedzie palił, albo to było przy dynamicznej jezdzie, to znak, ze ma za ubogo. Koniecznie to zweryfikuj!!!! zeby potem nie miec problemów. :wink:

Nie no nie cisnąłem w trasie tak od 100-130 km/h, bez szału do czasu aż nie zrobie zawieszenia nie chce jej katować, jak będzie igła to coś tam już będzie można przydusić :P

Wiadomo, ze na chlapie da sie polatać bez problemu :naughty: po 2 tys km kazali mi przyjechać na sprawdzenie gazu, to zobaczymy co jest pięć.

Przybijam sie do tego, że są piękne :decayed:

Paput ale to większość trasa przy spokojnej jeździe, jakbym pocisnął to już pewnie nie byłoby tak kolorowo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...