Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Najmniejsze Audi - Audi A1


Rekomendowane odpowiedzi

Fajny furacz :good:

Kiedyś kupię taki żonie, albo córce :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do miasta sam bym takiego sobie kupił :kox: (gdybym tylko miał kase :> ) a w trase A6 albo Q7....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku A1 jakos mi sie nie podobalo specjalnie, ale im czesciej je widze zazyna mi sie coraz bardziej podobac.

Ostatnio pod domem upolowalem cos takiego :

img3903t.jpg

img3905n.jpg

img3906y.jpg

chetnie bym kupil cos takiego " dla żony " za pare lat :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswieze trochę wątek.

Miałem okazję jeździć A1 przez 8 dni z 1.2 TFSI 85KM i jak na 1 tonę to do miasta super auto, w trasie już gorzej. Przy sprawnej jeździe bez przeginania spalanie byli między 9 a 10 na 100 . . . Wiec troche dużo. W trasie jadąc max 85/90 udalo się z trudem zejść do poziomu 6/6.5 na 100, byleby nie przyspieszać i nie wyprzedzać.

Za to jakość wykończenia, spasowanie materiałów bdb, ledy fajne i w porównaniu do mojego b7 xenony bardzo fajnie oświetlały drogę.

Sent from my GT-I9000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem ze do miasta a i na trasy by sie nadał ten model ostatnio przeglądałem cennik w UK i :shocked:A1 2.0 TDi 140 KM Black Edition zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie :good:

nie wiem jak jeździ i jak wygląda w realu ale jest :good::shocked: cena 21 100 GPB + kolor

Foto z konfiguratora

a1at.png

a1b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do A1 to mam przyjemność pomagać w kupnie mojemu kuzynowi.

Jutro odbieramy samochód na jazdę próbną i oddajemy w poniedziałek a w środę finalizujemy zakup

Ostateczna cena z silnikiem 1.2 TFSI 79.000 zł z całkiem niezłym wypasikiem (ledy, xenon, multi skóra kiera,radio concert z wysuwanym ekranem, alu 15 i pare innych - o klimie nie wspominam no i ten przepiękny brązowy kolorek - zrobię i wkleję foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to on wychodzi z 2.0 TDI myslalem ze najmocniejszy to 1.6 TDI 105KM

w PL konfiguratorze oczywiście nie ma :wallbash: za to w konfiguratorze DE jest 2.0 TDI 143 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...