Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] Moja A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam Wam moja a4:

-1.9 tdi 131KM

rok koniec 2001

Wyposazenie:

-elektryczne szyby przod

-elektyczne i podgrzewane lusterka

-czerwono-krwista skora

-podgrzewane fotele

-kola OZ 17'' opony 235

-pelny FIS

:kox:-ori ksenony-zrobione :) teraz bixy

-wymiana tunelu srodkowego-zrobione :)

W miedzy czasie zrobione:

-chips na 165 KM i 378Nm

-podswietlane kratki nawiewów

-tempomat

-zdjete oznaczenia marki i silnika

-diodowe postojowki z rezystorami

Plany:

-Rns-e

-dokonczenie pakietu oswietlenie

-Lodowka w schowku

-ladniejsze 17" kolka

Marny ze mnie fotograf :kwasny: :kwasny:

b9a91031b141652f.jpg

huppe005.jpg

huppe006.th.jpg

huppe002.th.jpg

huppe004.th.jpg

huppe001.th.jpg

huppe003.th.jpg

wykresbrd.jpg

Opublikowano

no ciekawy środek, nawet nie wiedziałem że montowali taki do zwykłej A4B6.... Może jakiś swap był... :mysli:

zapraszamy na spotkania trójmiejskie, to się "obluka" na żywo :D

Opublikowano

Przesuper ciekawa skóra :th:

Opublikowano

Środek :th:

no ciekawy środek, nawet nie wiedziałem że montowali taki do zwykłej A4B6.... Może jakiś swap był... :mysli:

Jak swego czasu szukałem a4 dla siebie to spotkałem w ogłoszeniu auto z takim wnętrzem

Opublikowano
  • Autor

Slabe zdjecia.Pod koniec tyg postaram sie zamiescic ladniejsze,Te robione tak na szybko...

Opublikowano

Oo...Fajna skóra ! :th: :th: :th:

Opublikowano

Skorka wentylowana?

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem nawet...Chyba tylko jest z dziurkami...

Opublikowano

Ciekawy środek :) napisz coś więcej o A4 :)

Opublikowano
  • Autor

Cos wiecej??

Co dokladnie Cie interesuje??

W tyg bede ja rejestrowal od razu rozrzad wymienial bede.I wtedy zrobie ladne zdjecia:)

Opublikowano

Kolor zabójczy, ja bym chyba ześwirował:) Skórka fajna perforowana:)

Opublikowano

Srodek taki inny :gwizdanie: sciągnij ten napis s line z klapy :cool1: orginał takiego nie miał :hi:

Opublikowano

Środek rzeczywiście niesamowity :th: Dawaj lepsze foty.

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie w weekend dopiero beda foty:)

Opublikowano

Chyba nawet wiem skąd ją kupiłeś bo jak ja szukałem autka to ona też już była.

Długo ten gość się z nią bujał na allegro

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

środek furki w pytkę jest, jeszcze takiego nie widziałem... :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dodaj te fotki do pierwszego posta :wink4: Zrób ładny opis w pierwszy poście i będzie git :good: Każdy ocenia autko które widzi w pierwszym poście, potem trzeba szukać co się zmieniało po całym temacie :decayed:

A co do autka, jakieś takie małe się wydają te felgi :rolleyes: Zostają takie czy coś jeszcze będziesz z nimi robił? Może na czarno tylko rant zostawić polerowany :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

famfastyczny srodek az zazdro :evil:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2008, 18:37 _________________________________________________teraz i ja zauwazylem ze te felgi jakies male ale i tak fajnie sie prezentuja :kox:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Zrobilem maly porzadek w watku :hi:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2008, 10:54_________________________________________________MAla aktualizacja :naughty: :naughty:

Zdj w poniedzialek :naughty:

Opublikowano

pomyśl nad zmianą drążka zmiany biegów na s-line'owski, a furka :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.