Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No no, widzę Kolego u Ciebie dużo chęci i wolnego czasu, w takim tempie za kilka miesięcy nie będziesz miał co przerabiać haha...

Żeby sprawowało się tylko tak malinowo jak wygląda i będzie gitara =)

Opublikowano

zaloz lewe halo i gril od esy:wink:

Opublikowano
  • Autor
zaloz lewe halo i gril od esy:wink:

wpadnie napewno:wink: juz na dniach:hi:

---------- Post dopisany 26-02-2013 at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2013 at 22:02 ----------

no i wpadło oświetlenie tablicy na LED:decayed:

DSC_0480.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Autko widziane dzisiaj przed południem w NT. Zderzak eSowy robi robotę :kox:

Opublikowano
widze na rancie tylnej klapy odpryski rysa na przednim zderzaku itp..... auto super ale troszke do podrobienia lakierniczo

a no tak to już własnie na wiosne sie zabiore i potem polerka i bedzie miodzio:banan:

---------- Post dopisany 25-02-2013 at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2013 at 13:20 ----------

no i wpadły też dekory w czarny połysk:kox:

http://s15.postimage.org/4j8h5vqjr/DSC01386.jpg

malowane? bo coś słabo błyszczą albo taki aparat

Opublikowano
  • Autor
widze na rancie tylnej klapy odpryski rysa na przednim zderzaku itp..... auto super ale troszke do podrobienia lakierniczo

a no tak to już własnie na wiosne sie zabiore i potem polerka i bedzie miodzio:banan:

---------- Post dopisany 25-02-2013 at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2013 at 13:20 ----------

no i wpadły też dekory w czarny połysk:kox:

http://s15.postimage.org/4j8h5vqjr/DSC01386.jpg

malowane? bo coś słabo błyszczą albo taki aparat

Raczej aparat wiesz bo to telefonem robiłem:):hi:

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ----------

No i zawitały do mnie Klubowe Ramki

:kox:

DSC_0508.jpg

---------- Post dopisany 05-04-2013 at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2013 at 14:18 ----------

wpadło Nowe radio 7'':slina:

DSC_0523.jpg

Opublikowano

Czyżby kolejny pretendent do battalionu nam "rośnie"? :wink: mody na plus, trzymaj tak dalej :hi:

Opublikowano
widze na rancie tylnej klapy odpryski rysa na przednim zderzaku itp..... auto super ale troszke do podrobienia lakierniczo

a no tak to już własnie na wiosne sie zabiore i potem polerka i bedzie miodzio:banan:

---------- Post dopisany 25-02-2013 at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2013 at 13:20 ----------

no i wpadły też dekory w czarny połysk:kox:

http://s15.postimage.org/4j8h5vqjr/DSC01386.jpg

malowane? bo coś słabo błyszczą albo taki aparat

Raczej aparat wiesz bo to telefonem robiłem:):hi:

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ----------

No i zawitały do mnie Klubowe Ramki

:kox:

http://s17.postimg.org/7h4kjyzuz/DSC_0508.jpg

---------- Post dopisany 05-04-2013 at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2013 at 14:18 ----------

wpadło Nowe radio 7'':slina:

http://s23.postimg.org/ke0ysmlon/DSC_0523.jpg

całkiem inne wnetrze nie:naughty:

Opublikowano

co to jest za radyjko? nie zauważyłem że to 2DIN, kulturka teraz w środku :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

no mam xenony ale ostatnio zmienialem jeden xenon i wlasnie sie rózni ale za niedlugo kupie sobie bixenon od Gwerty:hi:wiec bd inaczej:kox:

---------- Post dopisany 29-04-2013 at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2013 at 20:05 ----------

i Wpadły Aluski od RS6:kox:

DSC_0541.jpg

---------- Post dopisany 27-05-2013 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2013 at 21:08 ----------

i Nowy Grill od RS4:banan:

DSC_0643.jpg

Opublikowano

fajnie to teraz wygląda, niestety listwy od ski towar deficytowy,.

pozdr

Opublikowano
  • Autor
fajnie to teraz wygląda, niestety listwy od ski towar deficytowy,.

pozdr

czemu mówisz ze niestety listwy od Ski? towar deficytowy? co jest nie tak?:whistling:

Opublikowano

cięzko kupic w dobrych pieniądzach i w dobrym stanie

Opublikowano
cięzko kupic w dobrych pieniądzach i w dobrym stanie

To się rzadko psuje, zazwyczaj siadają czujniki przez zalanie się wodą, sterowniki mają cieplutko w dupkJę pod tylną kanapą, :wink:

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

50 polskich dukatów według mnie to nie dużo :wink:

Opublikowano

wlasnie te listwy na drzwiach dolne jakies dziwne masz:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

dobra sa tylko mi troche odeszlymusze je przykleic:wink: i bedzie malina:banan:

Opublikowano

Wyczesana ta fela :cry:

Opublikowano
Wyczesana ta fela :cry:

jak Ci sie podoba to będe miał taka na dill z ładną oponą:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.