Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie tanie OC na młodą osobę?


Rekomendowane odpowiedzi

Moja dziewczyna ma podobna sytuacje i ubezpieczenie OC najtaniej wyszło jej w AXA Direct, także polecam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy przeciez na forum agenta ubezpieczeniowego własnie z interrisk. Tylko ze wlasnie od 1 lutego ubezp. poszly w góre z tego co mi mówił :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interrisk tez znacznie podrożało, szczególnie dla starszych klientów.

moze wreszczie zaczeli odszkodowania wyplacac jak sie nalezy:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienili polityke, ogólnie jak każdy w dobie kryzysu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że mają na tej stronie ofertę tylko dla kierowców poniżej 30lat bo moze sam bym skorzystał. Bo naprawdę mają tanio, policzyłem na szybko dla szwagra i wyszło mu 200zł taniej. Za rok zmienia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko jak z wyplata z AC, bo na mnie samego 2100 zl oc i ac bez wkladu wlasnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy albo to kpiny albo mam jakiegoś agenta ( agentkę) coś nie halo. Jak byłem parę dni temu płacić drugą ratę składki to przy okazji poprosiłem o kalkulację jak to będzie wyglądać za pół roku. I normalnie zwariowałem. Prawko od 2005, full zniżki, bezszkodowa jazda, wiek w sierpniu kończę 27 lat i składka ponad 700 zł!!!! Zwariowałem i pytam jej o co chodzi, dlaczego tak drogo skoro rok temu płaciłem 620 (dwie raty, całość wyszłaby mnie 500 z hakiem), i dowiedziałem się, że znów podnieśli wiek ryzyka do 28! Kurw.. włos się jeży, krew zalewa, robią co chcą. Jak tak dalej będzie to będą zwyżki do 60 a potem nadal bo po 60 znów duże ryzyko!. Ale nie dało mi to spokoju i zadzwoniłem do aktualnej ubezpieczalni i dowiedziałem się, że to nie możliwe, że aż tak dużo. Dostałem odpowiedź, że u nich zwyżka jest do 26 i przysługują mi rabaty za kontynuację. W sumie 500zł z małym hakiem. Ale się wkur.., do baby i pytam jej jak to liczyła a ona na to, że faktycznie nie popatrzyła (albo i popatrzyła) na tą aktualną ubezpieczalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700zł to ja płace OC, NNW kierowcy i pasażera (do 50tys) razem z ubezpieczeniem od kradzieży i pożaru w AXA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie kazdy moze na ojca ubezpieczyc. u mnie na tate jest 390zł na cały rok. cena jest ogromnie niska podług tych 1400zł co by na mnie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, odnośnie taniego OC mogę doradzić ci ubezpieczenia w mBanku. Zakładasz darmowe konto osobiste to się chyba ekonto nazywa ( jak powiesz że chcesz bez karty to nie kosztuje zupełnie nic) potem z konta ubezpieczasz. Mi krzyczeli po 900- 1300 zł po dwóch małych stłuczkach parkingowych, a tu mi wyszło 600zł. Możesz sobie na raty rozbić nawet chyba na comiesięczne więc jak nie masz większej sumy to super opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej iść do biura gdzie konkretni ludzi znajdą najlepszą opcje, bo to sie ma zupełnie inaczej do kalkulatorów internetowych. biura mogą dawać indywidualne zniżki itd.

np. mi gość do oferty doliczył ac na opony i szyby, a dzięki temu mógł mi dać więcej zniżki co sumarycznie wyszło mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie tanio mają w PROAMIE. Ostatnio najtaniej tam mi wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie możliwość i osobę z dużymi zniżkami to zapisujemy tą osobę jako współwłaściciela auta. Przy pierwszym ubezpieczeniu robi to osoba ze zniżkami i korzystamy z jego zniżek przez parę lat i potem cieszymy się własnymi zniżkami. Potwierdzam Proama ma najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ErgoHestia YouCanDrive , w kwietniu ubezpieczałem na siebię Audice mam 21 lat lecz 50% zniżek i w sumie ubezpieczenie na rok czasu z NW na 30tys wyszło mnie 759zł , gdzie w innych firmach było 1100 ) osobiście sprawdzone w HDI i MTU LINK4 ,Liberty , AXA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...