Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] CZIKITA big REACTIVATION A4 B5 optic RS

Jak ci się podoba CZIKITA ? 132 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak ci się podoba CZIKITA ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pany ale ja nie umiem jeździć na glebie ja muszę stopniowo najpierw sprężynki potem coś lepszego bo ja za szybko po paryjach latam między wysepkami a nie chce urwać michy :kwasny: Jak mnie ktoś podpuści na sprinta :wink:

Opublikowano

Daj znać jak będziesz sprzedawał to cudo :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie doczekasz się ma u mnie dożywocie :naughty:

Opublikowano
Daj znać jak będziesz sprzedawał to cudo :polew:
Śmiejesz się z kolegi a masz zwykłą serie i to 1.6 + LPG:nabijasie:
Opublikowano
Daj znać jak będziesz sprzedawał to cudo :polew:
Śmiejesz się z kolegi a masz zwykłą serie i to 1.6 + LPG:nabijasie:

Silnik jak silnik, gdybym kupował jeszcze raz dokonałbym dokładnie tego samego wyboru :good:

Z tym że ja do auta podchodzę z szacunkiem a kolega sam robi z siebie pośmiewisko :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Faktycznie 1.6 + LPG :decayed: U mnie to przynajmniej trochę kucy jest :naughty: A kolega chce pewnie kopciucha bo mu LPG dużo pali :grin:

Opublikowano
Daj znać jak będziesz sprzedawał to cudo :polew:
Śmiejesz się z kolegi a masz zwykłą serie i to 1.6 + LPG:nabijasie:

Silnik jak silnik, gdybym kupował jeszcze raz dokonałbym dokładnie tego samego wyboru :good:

Z tym że ja do auta podchodzę z szacunkiem a kolega sam robi z siebie pośmiewisko :facepalm:

Nie tą wypowiedzią ty robisz z siebie pośmiewisko każdy robi co uważa a nie co mu każą!!!! o gustach się nie rozmawia.Koniec pierd...nia!!
Opublikowano
MjAxMy1hMGQyMWIyMTRlYTczZGUw.png
Opublikowano
  • Autor

Pany ja robię na co meni stać a że mnie nie stać to robię co mogę he he :grin: Ale powoli wprowadzam mody odchamiające :banan:

Dzięki Daniel za ciepłe słowo w moim kierunku bo się rzadko na tym forum zdarza :hi:

Opublikowano
Daj znać jak będziesz sprzedawał to cudo :polew:
Śmiejesz się z kolegi a masz zwykłą serie i to 1.6 + LPG:nabijasie:

A STASIU śmieje się z Sokala chociaż ma 90-cio konnego ropniaka:doh: normalnie parodia, AFN Czikity spoko niby tylko 10 koni w serii więcej, ale i tak bez przesady, nawet większy moment diesel-a Was nie broni.

Zresztą...

Opublikowano

Może ja się nie będę wypowiadał...

:polew:

1.6 to mam w Fieście z 1990 roku i ma całe 110 kucy :decayed:

Sorry Kamil - musiałem :grin:

Opublikowano

Chłopak ma większe jaja niż 80% właścicieli B5 na tym forum (chodzi mi o tych którzy nie mają tematu o swojej A4) a mody , no Kamil raz już Ci mówiłem że lepiej doskładać kasę i zrobić jak trzeba. A 1.6 w B5 jak to mówią na forum nie jedzie. :wink:

Opublikowano
Chłopak ma większe jaja niż 80% właścicieli B5 na tym forum (chodzi mi o tych którzy nie mają tematu o swojej A4) a mody , no Kamil raz już Ci mówiłem że lepiej doskładać kasę i zrobić jak trzeba. A 1.6 w B5 jak to mówią na forum nie jedzie. :wink:

Dobrze prawi :thumbup1:

Polać mu :wink:

Opublikowano
Chłopak ma większe jaja niż 80% właścicieli B5 na tym forum (chodzi mi o tych którzy nie mają tematu o swojej A4) a mody , no Kamil raz już Ci mówiłem że lepiej doskładać kasę i zrobić jak trzeba. A 1.6 w B5 jak to mówią na forum nie jedzie. :wink:

Dobrze prawi :thumbup1:

Polać mu :wink:

Trzymam Cię za słowo :wink:

Opublikowano
Chłopak ma większe jaja niż 80% właścicieli B5 na tym forum (chodzi mi o tych którzy nie mają tematu o swojej A4) a mody , no Kamil raz już Ci mówiłem że lepiej doskładać kasę i zrobić jak trzeba. A 1.6 w B5 jak to mówią na forum nie jedzie. :wink:

Dobrze prawi :thumbup1:

Polać mu :wink:

Trzymam Cię za słowo :wink:

Ale Kamil stawia :grin:

Opublikowano
Daj znać jak będziesz sprzedawał to cudo :polew:
Śmiejesz się z kolegi a masz zwykłą serie i to 1.6 + LPG:nabijasie:

A STASIU śmieje się z Sokala chociaż ma 90-cio konnego ropniaka:doh: normalnie parodia, AFN Czikity spoko niby tylko 10 koni w serii więcej, ale i tak bez przesady, nawet większy moment diesel-a Was nie broni.

Zresztą...

Po co to ?:doh::doh: pytał cie kto o zdanie?
Opublikowano
  • Autor

Akurat Stasiu idzie w wygląd a nie w tuning silnika i się nie wywyższa LPG podtlenkami jak co po nie którzy :wink:

Co do Czikity to ma okoł 140 koni bo ścigałem się z nie jedną 130 konną b5 to wiem co czika potrafi także wstydzić się nie mam czego :naughty:

Loko Spoko ford pewnie idzie bo to lekkie i nie stawiam bo nie mam na nowe graty czekam już do mnie jadą :kox:

A co do zbierania to ja nie umiem co uzbieram to coś kupię ale dziś to przynajmniej graty do Czikity siadły także panowie dajcie mi tydzień a fot nowych przybędzie :banan:

Opublikowano
Daj znać jak będziesz sprzedawał to cudo :polew:
Śmiejesz się z kolegi a masz zwykłą serie i to 1.6 + LPG:nabijasie:

Silnik jak silnik, gdybym kupował jeszcze raz dokonałbym dokładnie tego samego wyboru :good:

Z tym że ja do auta podchodzę z szacunkiem a kolega sam robi z siebie pośmiewisko :facepalm:

Pośmiewisko to robisz z siebie sam, co zrobiłeś w swoim aucie, założyłeś LPG, wielka modyfikacja, przeszczep do swojego pustaka skrzynie sześciobiegową jak ten Gość, a potem wygłaszaj swoje mądrości.

Opublikowano
  • Autor

A tak nie wspomniałem o modzie jakim jest skrzynia 6 biegowa w Czikicie najpierw z A6 2,5tdi a teraz z A4B6 1.9 :naughty:

a LPG zostawiam zawodowcom:wink:

Opublikowano

z tym kolorem masz na prawde spore pole do popisu :wink: za***isty taki nietypowy zoltek, z tym ze faktycznie sporo rezania przed Toba :wink: PRAWIE jak ex duffiego :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.