Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] CZIKITA big REACTIVATION A4 B5 optic RS


CZIKITA

Jak ci się podoba CZIKITA ?  

132 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak ci się podoba CZIKITA ?



Rekomendowane odpowiedzi

Robie co mogę i pomału odchamiam ale z kasą krucho więc i mody krucho idą ale dobrze że coś w ogóle się dzieje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta Czikita :wink:

Fajna to będzie z rzeczy fajnych naprawdę to dostała Tarcze Brembo nacinane 312mm i klocki ATE Ceramic :naughty: i to by było na tyle :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam jarzma pordzewiałe jak je zabezpiecz to wtedy dodam foto story dziś mogę dać foto story jak zaślepić EGR bo to też zrobiłem :wink:

---------- Post dopisany 07-08-2013 at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 09:41 ----------

Dawno mnie nie było ale po popłynąłem w modach więc na dniach się szykujcie na nowe frykasy bo będzie szum jak nigdy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym kolorem masz na prawde spore pole do popisu :wink: za***isty taki nietypowy zoltek, z tym ze faktycznie sporo rezania przed Toba :wink: PRAWIE jak ex duffiego :naughty:

prawie jak w mojej to tu jest kolor :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany no robi się w sobotę jest Zlot VAginvazji i pociąłem wszytko co się dało więc foto dopiero po zlocie a swoją drogą wbijcie na vaginvazje panowie

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/vag-inwacja-stary-sacz-2013-a-279122/

---------- Post dopisany 17-08-2013 at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany 15-08-2013 at 12:05 ----------

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

Po VAG inwazji nowy front i nowy środek

uix2.jpg

r57s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he toś doj*b... :polew:

Pany bez spiny i tak mi zwisa i powiewa co kto o niej myśli robię na tyle na ile mnie stać he więc za te pieniądze mi się podoba :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź no te kratki odham i pomaluj w czarna perłe, albo kup poliftowe podswietlane, bo tylko te kratki tu z d*py wyglądają:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...