Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] CZIKITA big REACTIVATION A4 B5 optic RS


CZIKITA

Jak ci się podoba CZIKITA ?  

132 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak ci się podoba CZIKITA ?



Rekomendowane odpowiedzi

jak chcesz moc bierz 230ki i zmień turbo chociażby na BRD, bedziesz miał na tej pompie lajtowe 170/350nm:whistling: 216ki załozysz to bedzie max 160 zobaczysz...(stawiam na ślepo że 155/340nm płaskie) u siebie miałem przez pół roku taki setup AWX+216+FMIC, szału ni ma:grin:

a regeneracja wtrysku to nic innego jak wymiana końcówki i regulacja, jest to nowy wtrysk:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z turbo to nie problem mam speców co mi hybrydę z tego AWX wyskrobują :wink: A co do wtrysków to 230 drogie pewnie jak diabli a ja chcę to w miarę w dobych pieniądzach zrobić najgorzej wtryski a te 230 to tylko bosio były czy są standardowo w jakimś silniku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie mużin tylko banan zostaje białe :banan:

---------- Post dopisany at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ----------

Posadzony już był wyjść z poślizgu się nie da kiedyś będzie AIR a teraz jest koza :wink: Najpierw moc potem reszta :naughty:

:facepalm:

widziałes banana z białą d*pą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie mużin tylko banan zostaje białe :banan:

---------- Post dopisany at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ----------

Posadzony już był wyjść z poślizgu się nie da kiedyś będzie AIR a teraz jest koza :wink: Najpierw moc potem reszta :naughty:

:facepalm:

widziałes banan z białą d*pą?

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryski masz w podobnych cenach:whistling: 230ka i wyzej to hybryda tak zwana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czikitaaaaaaa- w koncu cie znalazłem!!!!

No, no- z zewnątrz sie trochę poprawiło, ale ten wydech na biało?!

Jak często go czyscisz? :)

Wnętrze? Hmmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banan musi być biały w środku :wink:

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

Czikitaaaaaaa- w koncu cie znalazłem!!!!

No, no- z zewnątrz sie trochę poprawiło, ale ten wydech na biało?!

Jak często go czyscisz? :)

Wnętrze? Hmmmm...

No witam kolegę po wielu miesiącach znowu :naughty:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

wtryski masz w podobnych cenach:whistling: 230ka i wyzej to hybryda tak zwana :wink:

Nic tańszego nie da się załatwić ?

SPORTOWE Wtryski 230 FRATELLI BOSIO 1.9 TDI Tuning (3462464672) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

:banan:

Klasyka he bananowa :banan:

---------- Post dopisany 28-08-2013 at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany 23-08-2013 at 21:06 ----------

Epopeja klubowa:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam silnik z t4 AHY 2.5 w którym zawór spotkał sie z tłokiem, mogę sprawdzić w jakim stanie są wtryski :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego no to sprawdzaj nawet mogę do ciebie podjechać :wink:

---------- Post dopisany 31-08-2013 at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany 28-08-2013 at 11:54 ----------

Moje dzieło :wink:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

W nowej wersji :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same kozy:whistling: popracuj troche nad pomysłem, bo film nudzi:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak że ten to był 1 film jaki kręciłem no trochę wyrozumiałość prezesy tu są już kolejne myślę lepsze produkcje :hi:

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spoty-nowy-sacz-filmy-zdjecia-308332/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no fajnie w końcu każdy robi autko jak się jemu podoba, przecież całe forum nim jeździć nie będzie. Gratulacje dla pomysłu i wykonania, chce w środku czerwono to ma, chce białe fele i dodatki i ma więc o co chodzi.... jest dobrze. Jakby wszyscy się wszystkich słuchali to każdy taką sama furką by jeździł na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no fajnie w końcu każdy robi autko jak się jemu podoba, przecież całe forum nim jeździć nie będzie. Gratulacje dla pomysłu i wykonania, chce w środku czerwono to ma, chce białe fele i dodatki i ma więc o co chodzi.... jest dobrze. Jakby wszyscy się wszystkich słuchali to każdy taką sama furką by jeździł na tym forum.

jakoś mało jest klonów, tak naprawde felgi i gwint i lakier przemyć, jak przedlift to smaczki z polifta i nie trzeba cudować wymyślać:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O o o o właśnie seria to zło i mody takie jak ma pół klubu też mi nie leżą personalizacja musi być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam nowego w temacie Czikita?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stara bida puki co awansowałem w hierarchii klubowej a teraz na wtryski 216 poluje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Czikita fajna :D

Duży plus - za indywidualizm i odwagę ! :D

Tylko na jednej fotce widziałem ... Nie wiem czy to można wgl tak nazwać - źle spasowany przód :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...