Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę o porade opony Kormoran

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy oponki firmy kormoran są coś warte..? konkretnie chodzi mi o letnie model 'Gamma b2' 225/40 18

Opublikowano

Ja właśnie też nie tak dawno odkryłem że robią w tym rozmiarze.

A jak z ceną ? Znalazłeś jakąś dobrą ofertę ?

Też jestem bardzo ciekawy jak sie sprawują.

Opublikowano
Czy oponki firmy kormoran są coś warte..? konkretnie chodzi mi o letnie model 'Gamma b2' 225/40 18

Według mnie napewno będą lepsze od chińczyków które pewnie nie wiele taniej wyjdą

i od używek które ktoś z jakiegoś powodu zdjął

Opublikowano

Za 400zl więcej za komplet więcej można już kupić jakieś Toyo albo Kumho więc nie wiem czy jest sens zakładać Kormorany.

Opublikowano
  • Autor

Trochę zaniżyłeś cenę.. najtańsze Toyo jakie znalazłem w tym rozmiarze i profilu 1860zł.. a Kumho 1820zł.. tak że jest spora różnica cenowa..

Opublikowano

Jakby ktoś miał zamiar kupować jakieś budżetowe -typu Barum czy Fulda to myśle że mozna spróbować tych Kormoranów. Mogą być tej samej klasy. Przynajmniej powinny. Kiedyś polacy robili całkiem dobre opony.

Opublikowano

Nie ten rozmiar.

Nexen... to już wolę Kormorana.

Niestety takie marki nie budzą zaufania, może wśród użytkowników Daewoo Tico...

Opublikowano
Nie ten rozmiar.

Nexen... to już wolę Kormorana.

Niestety takie marki nie budzą zaufania, może wśród użytkowników Daewoo Tico...

Nexen to firma koreańska produkująca opony o całkiem niezłych parametrach, porównywalnych do parametrów opon droższych o 100-150 zł , więc nie widzę powodów aby przepłacać. korekta :decayed:Nexen N9000 225/40R18 92 Y XL - InOpony.pl

Opublikowano

A jednak przepłaciłeś za Audi a przecież mogła być Skoda :-)

Opublikowano

Ale ja uwielbiam AUDI, a do rzeczy które kocham nie stosuje tak chłodnej kalkulacji :wink:

Opublikowano

Nie używałem opon Kormoran o takim rozmiarze, ale zasadniczo używałem "Kormoranów". Uważam, że robią dobre opony i można śmiało je polecić. Przypomnę, że firma należy obecnie do koncernu Michelin i nie sądzę, żeby w jakiś drastyczny sposób odbiegała jakością od innych opon w tym przedziale cenowym. Osobiście jestem zdania, że jest własnie odwrotnie - in plus... Zarówno Kormoran i Dębica robią bardzo dobre opony. Od lat jeżdżę na zimówkach z Dębicy. Używałem opon różnych producentów Barum, Fulda, Bridgestone czy obecnie Pirelli i nie widziałem jakiejś szczególnej różnicy na niekorzyść opon polskich producentów. A co do opon koreańskich, to stoję na stanowisku, że również nie ma ich co dyskredytować, ponieważ wielu szanowanych przewoźników drogowych kupuje opony do aut ciężarowych - własnie koreańskich producentów...

A do różnego rodzaju testów opon też należy podejść zdroworozsądkowo, bo to jest ogromny światowy biznes i potężne lobby producenckie. Zwróć uwagę, że biorąc do ręki jakąkolwiek gazetę motoryzacyjną zdarza, się, że wyniki tych samych opon są różne w zależności od redakcji.:wink:. Dlatego rozsądek przede wszystkim. Wracając do opon, ja się zakupu polskich opon nie boję i w przyszłości na pewno będę takie kupował. A kwestii bezpieczeństwa nie należy nigdy mylić ze zdrowym rozsądkiem i gwarantuję, że polskie opony spełniają wszystkie rygorystyczne normy bezpieczeństwa. P.S. I nie pracuję w branży oponiarskiej...

Opublikowano

No właśnie ja też będę łatwił chyba znajmemu te kormorany po 300zł i zobaczymy co powie:naughty: Wyglądają nieźle i tak jak piszecie pewnie chińszczyzna się kryje i jako tako można dorwać sie do gwaranta:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tym bardziej że na etykietach testów unijnych wypadają praktycznie tak samo jak opony o 600zł droższe.. :wink: myślę że to jest oferta nad którą można się poważnie zastanowić.. :jerk:

Opublikowano

A robią zimówki ?

Opublikowano
  • Autor

tak produkują ale tylko 13,14,15 Kormoran Snowpro ..

i Kormoran WINTER C S20 do dostawczaków.. :wink:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam,

Czytając temat od początku skłaniam się ku tym oponom coraz bardziej, ale proszę Was o poradę, tych którzy je użytkowali. Czy drugi raz byście je kupili. Ojciec jeździ na dębicach i słowa złego nie może powiedzieć. Nigdy wcześniej nie miałem styku z polskimi firmami (Kormoran w sumie w grupie Michelin) i stąd moje obiekcje. Cena wychodzi wręcz śmieszna 169,50 zł za szt. 205/55/16

Dzięki za pomoc

Opublikowano

Widziałęm tą opone kiedyś na żywo nową i musze powiedzieć, że ma strasznie mało nalane bieżnika, tak jakby ktoś już na niej jeżdził ze 2 sezony. Widać to też na przykładowychzdjęciach, że bieżnik jest płytki. Inne opony mają głębokość bieżnika nawet po 9 mm a tutaj jakieś 5. To taka moja drobna uwaga .

Edytowane przez jospethe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.