Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8


Maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszły kabelki pod PDC, dzięki Grzesiek :hi:

f65f1efc4042e849m.jpg

Zima sie rozgościła na dłużej to trzeba kończyć kompletowanie klamotów i brać się za robotę:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mail z INSTRUKCJA poszedł :naughty:

Podziękował :naughty: Wszystko fajnie, ale nicht fersteien:whistling: Nie masz tej instrukcji po angielsku?:decayed:

---------- Post dopisany 01-02-2014 at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2014 at 10:16 ----------

Kolejne klamoty do kompletu przyszły:decayed:

20140131_180530.jpg

Juz niebawem premiera... :naughty:

20140201_143338.jpg 20140201_143407.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamoty do PDC przód skompletowane, brakuje tylko jednej ważnej rzeczy... czasu żeby to ogarnąć :grin:

20140205_151048.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba to na autko zakładać wszystko bo się trochę uzbierało.:wink::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ;)

Nie masz błędu spalonych żarówek, jak założyłeś te LED'y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, co Ty trzymasz auto w stodole czy co? :grin::decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, co Ty trzymasz auto w stodole czy co? :grin::decayed::wink:

Firmowa dziupla :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, co Ty trzymasz auto w stodole czy co? :grin::decayed::wink:

Oj tam od razu w stodole:grin: My Krzyżacy (z Alvem) mamy takie stylowe garaże dla rezaczy:naughty:

---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ----------

Maniek, co Ty trzymasz auto w stodole czy co? :grin::decayed::wink:

Firmowa dziupla :grin:

Dokładnie Grzesiu, tak dla niepoznaki :decayed:

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ----------

Fajna ;)

Nie masz błędu spalonych żarówek, jak założyłeś te LED'y

Jak kupisz LEDy pod CAN to nie wali błędami:naughty:

---------- Post dopisany 26-02-2014 at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2014 at 12:20 ----------

Z okazji 26.02. wymieniłem w końcu tylny zderzak na s-line :naughty: Roboty w sumie na 2,5 h, a jaka radocha:grin: Przy okazji polerka wydechu bo już słabo wyglądał:facepalm: Szczerze mówiąc z tyłu jestem bardziej zadowolony niż z przodu, ale mam nadzieję, że to się zmieni:whistling:

Uwieńczeniem dzisiejszego dnia był update MMI i wgranie nowych map EU2014 - dzieki Hammer :hi:

Fotki zderzaka w pierwszym poście:naughty:

Byłbym zapomniał - dzięki Młody za ten tył :naughty::hi:

---------- Post dopisany 01-03-2014 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 23:57 ----------

PDC przod ogarniete, auto jeszcze nie do konca zlozone ale wszystko ladnie bangla:decayed: Dzieki wrclaguna za pomoc w kodowaniu :hi:Foty i tutorial beda pozniej bo normalnie padam z nog:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny egzemplarz. Planuję wymianę B6 właśnie na C6 i mam pytanie czy ten silnik 2.0 TDI (170km) nie jest za słaby? Podobno 2,7 jest super, a 3.0TDI to mega maszyna, ale juz ma większe spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny egzemplarz. Planuję wymianę B6 właśnie na C6 i mam pytanie czy ten silnik 2.0 TDI (170km) nie jest za słaby? Podobno 2,7 jest super, a 3.0TDI to mega maszyna, ale juz ma większe spalanie.

kolego wszystko jest uzależnione do czego chcesz wykorzystywać swoje auto. dla niektórych 3.0 tdi też jest mało. 170 KM daje sobie rade i zawsze można zrobić program na okolice 200KM .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny egzemplarz. Planuję wymianę B6 właśnie na C6 i mam pytanie czy ten silnik 2.0 TDI (170km) nie jest za słaby? Podobno 2,7 jest super, a 3.0TDI to mega maszyna, ale juz ma większe spalanie.

kolego wszystko jest uzależnione do czego chcesz wykorzystywać swoje auto. dla niektórych 3.0 tdi też jest mało. 170 KM daje sobie rade i zawsze można zrobić program na okolice 200KM .

dokladnie :wink:

wrc - bedzie bedzie ale narazie nie ogarniam kuwety po baletach:grin:

---------- Post dopisany 06-03-2014 at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2014 at 12:19 ----------

Ogarnąłem temat:naughty: http://a4-klub.pl/know-how-rezanie-tajemnic-180/dokladka-pdc-przod-wizualizacja-mmi-319139/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa z tą wizualizacją! Szkoda, że w B7 nie da się tego ogarnąć... :zemdlal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek myślałeś może o chromowych końcówkach wydechu? w sumie szukam do siebie ale nie wiem czy są nakładki na wydech jak w b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ista sprawa z tą wizualizacją! Szkoda, że w B7 nie da się tego ogarnąć... :zemdlal:

A ten myk z modułem z a3?? W led da radę.

Maniek fura,prze prze...... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa z tą wizualizacją! Szkoda, że w B7 nie da się tego ogarnąć... :zemdlal:

moral z tego jest jeden: kupuj C6 :polew:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

Maniek myślałeś może o chromowych końcówkach wydechu? w sumie szukam do siebie ale nie wiem czy są nakładki na wydech jak w b8

narazie nie planuje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...