Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi: bry Wam... :P...Widze ze krol sie wk***ił :P ze pisze o tym do pucka,ale na pw juz pisalismy o tym...wiec jego to nie dżaźni :P

nie ja się nie wku*** 101% tego co pisze to żarty nie bierz niczego do siebie :tongue4:

Daj już mu spokój... on i tak ma lepsze 1,8 T APU nie jakieś AEB - jak to brzmi... jajAEBie... - odgłos zawiedzenia jaki wydajesz przy dodawaniu gazu..

:polew: :polew: :polew:

:polew:

Rozbawiłeś mnie Krolu, poważnie :decayed:

ciesze się - ale nie wiedziałem, że też masz AEB :embarrassed:

A nie przypadkiem AHAHAHAHA..... :polew:

nie na 100% AFF :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 22:14_________________________________________________ale objeżdżam 116 konne BKE :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde no jakos dziwnie zaczelo działac.... - tzn wczoraj ponagrywalem troche filmikow (wrzucone w topicu o czarnej mambie :D) i nic - chociaz mam wrazenie ze auto przyspiesza gorzej niz kiedys - ale to moze efekt przyzwyczajenia plecow... musze podkrasc matce micre do pojezdzenia zeby zobaczyc co naprawde znaczy slabo :D

gregory jak skombinujesz kamerke to smialo pisaj... ja chetnie sie gdzies ustawie na jazdy probne :)

konczac o sprzegle - teraz go nie ruszam - styczen, moze luty ogarne temat, bo narazie nie ma jak finansowo i czasowo podołac :/

No to przeważnie skutkuje jak się przesiądziesz do innego toczydła, wtedy jak wsiadasz do swojego to masz znów banan na twarzy :)

Co do kamerki to ja mam aparat foto jedynie z możliwością nagrywania(jak większość już dziś) Muszę najpierw nagrać jakiś próbny i wogóle zobaczyć jaka będzie jakość i czy to się nada. Sprzęgło zaczyna kleić jak pojeździsz jakiś czas spokojnie, a jak zacznie się zaś gnieść to znów ślizga. Potem jak zaś jakiś czas spokojnie pojeździsz to znów klei i tak w kółko, z tym że z każdym razem coraz bardziej będzie ślizgać jeśli jest na wykończeniu.[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 22:23_________________________________________________

Rozbawiłeś mnie Krolu, poważnie :decayed:

ciesze się - ale nie wiedziałem, że też masz AEB :embarrassed:

A nie przypadkiem AHAHAHAHA..... :polew:

nie na 100% AFF :wink4:

To :good:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witka juz w domu dzieki za spota :kox: i zarazem dobranoc wszystkim narka

ja też w domku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witka juz w domu dzieki za spota :kox: i zarazem dobranoc wszystkim narka

ja też w domku :hi:

:hi: Miron

Skoro Miron w domu to Guru i pewnie jeszcze jacyś wytrwali się spotują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spota wszystkim, troche wcześniej się zawinąłem bo kobiete jeszcze musiałem odwiedzić :tongue4: potem całkiem przypadkowy spontan na mieście spotkałem egona, i jeszcze jednego kumpla , polatałem pare razy z bmw 530 V8 Ac shnitzer( jakoś tak sie to pisze) wynik 3 długości dla eSy z miejsca :hi: z rolki lecieliśmy bardzo podobnie do 200, potem pogadali jeszcze i do domu a więc wieczór bardzo pozytywny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spota wszystkim, troche wcześniej się zawinąłem bo kobiete jeszcze musiałem odwiedzić :tongue4: potem całkiem przypadkowy spontan na mieście spotkałem egona, i jeszcze jednego kumpla , polatałem pare razy z bmw 530 V8 Ac shnitzer( jakoś tak sie to pisze) wynik 3 długości dla eSy :hi: potem pogadali jeszcze i do domu a więc wieczór bardzo pozytywny

tak - pozytywny - dodaj że znowu tankowałeś za 350zł :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było tak źle spaliłem tylko jakieś 20 l :tongue4: pełny bak V powera kosztuje około 260zł więc tragedii nie ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było tak źle spaliłem tylko jakieś 20 l :tongue4: pełny bak V powera kosztuje około 260zł więc tragedii nie ma :decayed:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magiki zajrzyjcie do tego mojego tematu:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_all_dziwne_kable_we_wnetrzu-t104585.0.html

i powiedzcie mi co to jest za kabel od czego on może być-wchodzi on jedynie do szerokiej cześci oparcia tylnej kanapy do wąskiej nie ma takiego kabla- na syf nie patrzeć- już posprzątany :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

piękne masz autko ... zmieniłbym tylko fele. obniżył i ściema szybek ... a no i kolorek bym podrasował :wink4:

aż kurde to nie ten dział chyba :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...