Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Spocik udany, zdałem sobie sprawę, że są wolniejsze auta niż moje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jakie :mysli:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 22:18_________________________________________________Chłopy - Dajcie znać czy zmieniamy na stałe w pierwszym poście i naszych podpisach miejsce zlotu - żeby zamieszania nie robić - chyba słusznym krokiem będzie wszedzie zmienić na Arene :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Spocik udany, zdałem sobie sprawę, że są wolniejsze auta niż moje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jakie :mysli:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 22:18_________________________________________________Chłopy - Dajcie znać czy zmieniamy na stałe w pierwszym poście i naszych podpisach miejsce zlotu - żeby zamieszania nie robić - chyba słusznym krokiem będzie wszedzie zmienić na Arene :mysli:

Wściekłe 101 koniów w kolorowym 1,6 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ja z Knurowa chce jeszcze ja ! :kox: też nigdy nie byłem i nie wiem jak się zachować :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ja z Knurowa chce jeszcze ja ! :kox: też nigdy nie byłem i nie wiem jak się zachować :polew:

szkoda że dziś nie mogłeś - pogoda boska , furek 13 szt. - wypad udany na maxa :good: ( 3 furki z knurowa ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj miałem troszkę zabawy i jeżdżenia... wymieniam jutro od rana tarcze i klocki na większe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj czekaj czekaj :mysli: masz takiego srebrzystego avanta z logiem klubu na lewych tylnych drzwiach? bo jeżeli tak to ostatnio Cię widziałem jak wyjeżdżałeś w prawo w kierunku carrefoura od strony BP. Zaraz po wyjechaniu na główną ulice byłeś za mną :naughty: obserwowałem w lusterku co to za klubowicz, puszczałem awaryjne ale chyba nie widziałeś :cool1:

a po KNW można mnie jeżdżącego spotkać na prawdę bardzo często :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Panowie za udanego spota, zagoszczę na nich na dłużej :cool1:

jeszcze ja z Knurowa chce jeszcze ja ! :kox: też nigdy nie byłem i nie wiem jak się zachować :polew:

szkoda że dziś nie mogłeś - pogoda boska , furek 13 szt. - wypad udany na maxa :good: ( 3 furki z knurowa ) :wink4:

Z Knurowa to były 4 furki :kox: Też mieszkam w Knurowie lecz autko mam na SG :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo nooo jakie postępy!

tyle furaczy, przecież niedawno ledwo co 6 aut bywało, a tu teraz raz więcej!!! bardzo mnie to cieszy!

no i Panowie niewiem czy wypada dzisiaj grzebać przy aucie...chyba się wstrzymam, bo musiał bym odpalić szlifierke :polew: a to było by raczej nie na miejscu :)

za to wracając a roboty autkiem -dziś było bezalkoholowo! :naughty: wstąpiłem na karchera, no poprostu lubię jeździć czystym autkiem :polew:

aha jak ktoś chce więcej mocy to proponuję nalać 98 ultimate - nalałem pełny bak żeby przeczyścić, autko mi tak odżyło że przejeździłem już 100 km od nalania - 1 dzień i ogólnie fajnie autko chodzi :tongue4: polecam tym którym pozdychało pare arabów :decayed:

i normalnie nie wolno się śmiać Królu z kolegów :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Pucek jednak nie spróbuje tego paliwa bo mi się pompa zatrze :polew: :polew: :polew: a tak powarznie to słyszałem że jest różnica jak się wleje do benzyniaka te paliwko i ty teraz to potwierdziłeś :>

Spocik udany jak zawsze a frekwencja na otwarciu sezonu imponująca :shocked: oby tak dalej :good:

Wesołych Świątek Klubowicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do protona, niestety nie jest wstanie mi doradzi z tymi wtryskami... :confused4: Napisałem na forum i zobaczymy...

A co do śmiania się z kolegów, to oni mi chyba wybaczą :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: Dzieki wszystkim za udany spocik :notworthy: Frekwencja naprawde spora, oby tak zawsze :)

Spocik udany, zdałem sobie sprawę, że są wolniejsze auta niż moje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jakie :mysli:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 22:18_________________________________________________Chłopy - Dajcie znać czy zmieniamy na stałe w pierwszym poście i naszych podpisach miejsce zlotu - żeby zamieszania nie robić - chyba słusznym krokiem będzie wszedzie zmienić na Arene :mysli:

Mysle, ze bez obaw mozna pozmieniac wszedzie na arene. Ewentualnie mozesz dopisac, ze w razie kataklizmu bedziemy pod forum.

czekaj czekaj czekaj :mysli: masz takiego srebrzystego avanta z logiem klubu na lewych tylnych drzwiach? bo jeżeli tak to ostatnio Cię widziałem jak wyjeżdżałeś w prawo w kierunku carrefoura od strony BP. Zaraz po wyjechaniu na główną ulice byłeś za mną :naughty: obserwowałem w lusterku co to za klubowicz, puszczałem awaryjne ale chyba nie widziałeś :cool1:

a po KNW można mnie jeżdżącego spotkać na prawdę bardzo często :good:

A nie widziales kolego jeszcze kilku innych A4 za Mironem ? :mysli:

Miron pamietasz jak sie smialismy, ze 3 auta po rzad na tych samych felunkach :polew: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek to chyba troche efekt placebo :gwizdanie: żeby się zapłon przestawił na odpowiednie paliwko to musisz pół baku wyjeździć jak nic. No chyba że wcześniej jeździłeś na strasznym syfie to i efekt bedzie odczuwalny szybciej. Według mnie paliwko 98 i inne vipałery to jedzenie dla silników z turbinami wtedy efekt jest dużo większy

Jajka oświęcone więc Wszystkiego Naj... koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do śmiania się z kolegów, to oni mi chyba wybaczą :naughty: :naughty: :naughty:

Bóg wybacza Piterra nie :polew: :polew:

ale nie pitol mi tu bo są świadkowie jak wysiadłeś cały "mokry" z mojego bolidu

wyglądałeś jak świeżo z d*py zdjęty :decayed: :decayed:

_________________________________________________

Pucek to chyba troche efekt placebo :gwizdanie: żeby się zapłon przestawił na odpowiednie paliwko to musisz pół baku wyjeździć jak nic. No chyba że wcześniej jeździłeś na strasznym syfie to i efekt bedzie odczuwalny szybciej. Według mnie paliwko 98 i inne vipałery to jedzenie dla silników z turbinami wtedy efekt jest dużo większy

Jajka oświęcone więc Wszystkiego Naj... koledzy

a ten jak zwykle się mądrzy

razem z puckiem to sobie ręce podajcie z tym mądrzeniem się

a jesli chodzi o paliwo to jak wiadomo

to to nasze paliwo niby 98 oktanów a tak naprawdę ma tyle co odpowiednik naszego 95 w rajchu albo austrii

i nie wymądrzać mi się tutaj bo Święta są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do śmiania się z kolegów, to oni mi chyba wybaczą :naughty: :naughty: :naughty:

Bóg wybacza Piterra nie :polew: :polew:

ale nie pitol mi tu bo są świadkowie jak wysiadłeś cały "mokry" z mojego bolidu

wyglądałeś jak świeżo z d*py zdjęty :decayed: :decayed:

_________________________________________________

Niech Ci będzie: strach się bać trikolorka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a autek było chyba z 17 tak mi się wydaje

czy ktoś policzył ile było??????????????????????

Miron pisze że 14 , mi wydaje się że więcej

jeszcze raz Wesołych życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ja z Knurowa chce jeszcze ja ! :kox: też nigdy nie byłem i nie wiem jak się zachować :polew:

Mirek to właśnie o nim Ci mówiłem wczoraj ze jego widziałem na mieście i że parkuje koło mojego bloku [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 14:35_________________________________________________A ja musiałem z moja kobietą za zakupy do Zabrza jechać :cool1: widać że spot się udał mam nadzieje że zdjęcia porobione :rolleyes: :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu co was pogrzało znowu :decayed: Człowiek zmęczony z pracy wraca to aż palec boli od zmieniania tych stron :kox: i co tu pisać jak już wszystko było napisane :cool1: Mogę tylko napisać od siebie

Wesołych Świąt

Ps. furek było chyba 15 czy 16 bo ktoś liczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...