Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

kurcze każdy coś przerabia, też bym coś chciał ale o czym nie pomyśle to w tysiącach cena :decayed:

Diman wpadaj wreszcie - czy Ty tak czasem niemasz na imię Damian P. bo jeżeli tak to chyba trochę się znamy :):wink4:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 12:25_________________________________________________PRZYPOMINAM ŻE ZLOTY SĄ NA ARENIE [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 12:26_________________________________________________

Czester co ty tam za oszukańczą ankietę wrzuciłeś :naughty: nie można głosować na 2 loga tylko na jedno :przebiegly: ciekawe bo nawet na wyborach prezydenckich można zaznaczyć dwóch kandydatów a tu nie :kox::polew: :polew: :decayed:

ale nasze logo to zbyt poważna sprawa żeby można było 2 odpowiedzi zaznaczyć :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

no witam Mirek znamy sie znamy juz pare razy zesmy sie na miescie trafili i nie moglismy sobie pogadac spokojnie bo zawsze z kobietami bylismy no ale moze teraz bedzie okazja bo ja mam L4 na dwa tygodnie czyli dwa zlociki zalicze jak nic pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam Mirek znamy sie znamy juz pare razy zesmy sie na miescie trafili i nie moglismy sobie pogadac spokojnie bo zawsze z kobietami bylismy no ale moze teraz bedzie okazja bo ja mam L4 na dwa tygodnie czyli dwa zlociki zalicze jak nic pozdro

hehe - no to spoko, będę robił wszystko żeby teraz być, nigdy by mi do głowy nie przyszło że te srebrne B7 to Twoje, dopiero od niedawna wypatrzyłem że Ty nim śmigasz :). A jeszcze inny mój kumpel ( może nawet bedziesz znał bo też z Knurowa ) 2 tygodnie temu kupił identyczne jak Ty masz, śmiga już na blachach SGL, tyle tylko że ma silnik 2.5 tdi i podwójny wydech a pozatym niczym się nie różni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie

Udalo mi sie zamienic jutro zmianami w robocie , bede mial na rano , wiec na 99% jestem na ARENIE jutro , tylko pewnie z poslizgiem jakims - z pyrzowic jednak jest maly kawalek , i niewiem czy do domu wszamac cos szybko nie wbije - ale ta kwestie jeszcze przemysle :)

Zreszta musialo sie udac - wkoncu lepszego argumentu nie moglem miec .... SPOT A4 :decayed:

Co do modyfikacji - a checia obadam w piatek co sie pozmienialo , sam z checia bym sie wzial za lekka kosmetyke mojego Adika , ale narazie zostawilem troche gotowki u mojego mechanika , zeby po zimie autko znow bylo na tiptop .... no i jest wkoncu - nic nie szumi , nic nie puka (odpukac) , teraz tylko sie cieszyc faktem szyberdachu i wiosny za oknem :) a za jakis czas , moze nowy grill na poczatek hehe i nic nie mowiac :gwizdanie: moze jakas naklejka klubowa na tyl - chodz wiem ze na to trzeba "zasluzyc" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nowy grill na poczatek hehe i nic nie mowiac :gwizdanie: moze jakas naklejka klubowa na tyl - chodz wiem ze na to trzeba "zasluzyc"

:decayed::polew::wink4:

mam nadzieje że się jutro pogoda nie wysra ( tak jak to lubi ostatnio nam robić - wyjazd bielsko :disgust: ) no to chyba znowu ładna ilość A4 będzie :good:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 13:38_________________________________________________Tyle się u nas ostatnio dzieje że ciężko jakiś piątkowy zlocik opuścić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie obadalem pogode na jutro na gliwice (bo juz mi z rana znajoma oznajmila jak jej powidzialem o jutrze , ze moze byc lipa bo ma ponoc padac :confused4:) - na onecie pisza ze zachmurzenie ma byc i moze pokropic , kurde , ale mam nadzieje jak to sie czesto dzieje ze sie pier..ną z ta prognoza :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma lać to niech leje od rana żeby na 18 się wypogodziło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mnie raczej jutro nie bedzie, robota pozniej jeszcze wizyta u doktorka ale za tydzien bede i to juz po modach bo opony i felgi bede miał jutro a zawiecho do 5 dni wiec musze sie uwinąć do 24.04 zeby wpasc juz po zmianach. Pytanie do Was jeszcze bo mam do wyboru felgi z ET 30 lub ET40 ktore wziaść przy szerokości felgi 8,5 cala??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze wizyta u doktorka ale za tydzien bede i to juz po modach bo opony i felgi bede miał jutro a zawiecho do 5 dni wiec musze sie uwinąć do 24.04 zeby wpasc juz po zmianach. Pytanie do Was jeszcze bo mam do wyboru felgi z ET 30 lub ET40 ktore wziaść przy szerokości felgi 8,5 cala??

w tej materii jestem zielony :( ale obstawiam że 40 będą odpowiednie - upewnij się

a to jak ktośby był chętny - sprzedającego znam - u niego byłem po B7 i ogólnie autka u niego są pewne

http://home.mobile.de/home/showDetails.html?id=113552670&__lp=3&scopeId=AV&sortOption.sortBy=makeModelDescriptionSortField&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&grossPrice=true&customerIdsAsString=461100&lang=de&pageNumber=1&partnerHead=true&showZip=false&showModels=false&hideVehicleType=false[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 14:15_________________________________________________mnie się podoba - właśnie takie inne niż wszystkie zawsze mnie kręciły - szkoda że w środku taki golasek troche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jak ktośby był chętny - sprzedającego znam - u niego byłem po B7 i ogólnie autka u niego są pewne

http://home.mobile.de/home/showDetails.html?id=113552670&__lp=3&scopeId=AV&sortOption.sortBy=makeModelDescriptionSortField&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&grossPrice=true&customerIdsAsString=461100&lang=de&pageNumber=1&partnerHead=true&showZip=false&showModels=false&hideVehicleType=false[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 14:15_________________________________________________mnie się podoba - właśnie takie inne niż wszystkie zawsze mnie kręciły - szkoda że w środku taki golasek troche :)

B7 kupiles ? Nic sie nie chwaliles :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jak ktośby był chętny - sprzedającego znam - u niego byłem po B7 i ogólnie autka u niego są pewne

http://home.mobile.de/home/showDetails.html?id=113552670&__lp=3&scopeId=AV&sortOption.sortBy=makeModelDescriptionSortField&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&grossPrice=true&customerIdsAsString=461100&lang=de&pageNumber=1&partnerHead=true&showZip=false&showModels=false&hideVehicleType=false[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 14:15_________________________________________________mnie się podoba - właśnie takie inne niż wszystkie zawsze mnie kręciły - szkoda że w środku taki golasek troche :)

B7 kupiles ? Nic sie nie chwaliles :mysli:

prezes zmieniłeś :mysli: :mysli:

czy masz dwie :a4fan::mysli: :mysli: :mysli:

no no

ale kto zabroni bogatemu :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"byłem u niego po B7" a kto pisał że na dniach byłem - byłem u niego pół roku temu, wtedy co wróciłem bez autka jednak i zostałem przy swoim.

Od czasu do czasu sprawdzam na necie co aktualnie koleś ma u siebie - ogólnie ma raczej fajne furki - ta B6 na przykład :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron własnie juz zgłupiałem bo w serwisach oponiarskich mówią ze przy takiej szerokosci felgi 8,5 cala i glebie to ET 30, a na forum juz kilka osób mi napisało ze ET40, ale dogadałem sie z gosciem i zamówił mi 2 komplety i mam sobie przymierzyc ktore ET bedzie lepiej lezało na aucie, chciałbym uzyskać podobny efekt jak u Ciebie, zeby felga nie była schowana ale znowu zeby tez nie wystawała poza nadwozie.

A to b6 z ogłoszenia to dla mnie bajka :good: mój gust :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też tylko faktycznie w środku golasek troszke :kox:

Majki myśle że ET 30 wejdzie bez problemu i nie bedzie trzeba instalowac dystansów powinno ładnie zblizyć się do rantów :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron no właśnie widzialem że ktoś kupił sobie taka jak ja mam na pierwszy rzut oka myślałem ze mi ktoś furę gwizdnął może byśmy sie umówili na wyjazd jutro na spocik jako i pojechali na więcej aut może ktoś jeszcze by z knurowa jechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym pytaniem to do avantowcow, a jesli dobrze mi wiadomo to tylko jedna osoba ze stalej ekipy jezdzi avantem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie Pucek :naughty:

Panowie kto wie czyja jest A4 która stoi w Knurowie na tej jednokierunkowej ulicy za carrefourem? Gleba, fele chyba 17, ogolona z tyłu, czarna i z jakimiś chrom listwami na drzwiach :mysli:

jezeli mowimy o tej samej :P

to auto nie dawno stalo na komisie u zlodzieji za stacja BP ( za piekarnia u ZYBYSZKA ) cos mi sie zdaje ze ta audiczka dlugo nie bedzie jezdzial :P:P ci kolesie zawsze tam w ciula leca z autami >>> kiedys bylem u nich zobaczec dwa auta jedno chodzilo gorzej od drugiego ale koles nie skad auto za***iste wrecz igla mowil hahahah

możliwe... moi rodzice kiedyś stamtąd lagune kupili z pękniętym blokiem silnika :polew:

ale podoba mi się tej a4 gleba i chciałem pogadać z właścicielem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie Pucek :naughty:

Panowie kto wie czyja jest A4 która stoi w Knurowie na tej jednokierunkowej ulicy za carrefourem? Gleba, fele chyba 17, ogolona z tyłu, czarna i z jakimiś chrom listwami na drzwiach :mysli:

jezeli mowimy o tej samej :P

to auto nie dawno stalo na komisie u zlodzieji za stacja BP ( za piekarnia u ZYBYSZKA ) cos mi sie zdaje ze ta audiczka dlugo nie bedzie jezdzial :P:P ci kolesie zawsze tam w ciula leca z autami >>> kiedys bylem u nich zobaczec dwa auta jedno chodzilo gorzej od drugiego ale koles nie skad auto za***iste wrecz igla mowil hahahah

możliwe... moi rodzice kiedyś stamtąd lagune kupili z pękniętym blokiem silnika :polew:

ale podoba mi się tej a4 gleba i chciałem pogadać z właścicielem :>

Hejka chyba jest mowa o mojej Audicy:) i to niejest ta z Rudimenti:P teraz w ten piątek bylem na zlocie a kolor dokladnie ciemny granat:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Towjego wczorajszego tel. to zapomnialem, ze mam garaz, wiec pogoda nie straszna :polew:

A no tak o tym też nie pomyślałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...