Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki wszystkim za opinie !!

Też się chyba zdecyduje właśnie na ATE , teraz tylko poszukać najtaniej gdzie idzie dostać , póki co mam cenę 380-400zł. Chyba że ma ktoś lepszą opcje i dojście do tańszych części. (jutro jadę do mojego mechanika , zobaczymy co mi zaproponuje , bo on się w hurtowniach zaopatruje)

Jutro też mam już zamiar zrobić ten tłumik wkońcu :)

Gregor , ktoś pisał wcześniej że ferodo są :thumbdown: , sam niemam właśnie zdania , dlatego pytałem was , starych wyjadaczy o opinie :wink4:

p.s

Nie wiecie może co jest z Darkiem ?? dzwonie do niego od 2 dni już i nic , ani nie odbiera ani nie oddzwania , no chyba że po założeniu gazu już za mną nie przepada ... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris podaj numery tych klocków ATE jakie ci zaproponowali za 380-400zł ja zapytam jutro o cenę w moim źródle.

Ja jeżdżę teraz na klockach Ferodo Premier i przeżyły już kilkanaście hamowań na autostradzie z 140-160km/h do 0 ,dwa strojenia na drodze po kilkanaście/kilkadziesiąt hamowań czyli jeździ się na 3 biegu i do odcięcia(prędkość 160km/h) hamowanie prawie do 0 i znów to samo. Nie szlifują się za bardzo, bo nie mam wogóle felg obsypanych. Co prawda po strojeniu się trochę przypaliły, bo przez jakiś czas kiepsko hamowały dopóki się nie starła spalona warstwa chyba, ale które normalne klocki wytrzymają coś takiego. Nikt tak nie jeździ na codzień. Nie wiem co chcecie od tych klocków. Może jakieś konkrety?? Czester miał coś do tych klocków, czyżby mu się skończyły w jego TDI?? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety niemam numerów tych klocków , podawałem tylko rocznik , markę , silnik i mi mówili po ile. 250 - przód 130-150 tył (bo są chyba 2 rodzaje grubości czy długości , już nie pamiętam). jak będziesz mmiał opcje to się spytaj , będę wdzięczny :notworthy:

hehe , to teraz się zacznie , tylko czester se przeczyta :evil: :evil: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te mendy z pzu juz mi wyplacili kase mam na koncie a jeszcze nie mialem drugiej wyceny myslicie ze podpisalem jakis papier niepostrzezenie cos mi sie k**wa tak wydaje ;( nastepna wycene mam w piatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te mendy z pzu juz mi wyplacili kase mam na koncie a jeszcze nie mialem drugiej wyceny myslicie ze podpisalem jakis papier niepostrzezenie cos mi sie ku***a tak wydaje ;( nastepna wycene mam w piatek

zrobia ci druga wycene i walczysz o roznice :) tzn moj ojciec tak mial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te mendy z pzu juz mi wyplacili kase mam na koncie a jeszcze nie mialem drugiej wyceny myslicie ze podpisalem jakis papier niepostrzezenie cos mi sie ku***a tak wydaje ;( nastepna wycene mam w piatek

To nic nie znaczy, że ci już wypłacili, chcą cię w ten sposób zbyć, ale ty masz prawo dochodzić się swojego dalej. Jak wywalczysz to ci dopłacą pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te mendy z pzu juz mi wyplacili kase mam na koncie a jeszcze nie mialem drugiej wyceny myslicie ze podpisalem jakis papier niepostrzezenie cos mi sie ku***a tak wydaje ;( nastepna wycene mam w piatek

To nic nie znaczy, że ci już wypłacili, chcą cię w ten sposób zbyć, ale ty masz prawo dochodzić się swojego dalej. Jak wywalczysz to ci dopłacą pewnie.

dobrze pisze polac mu :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za opinie troche mnie uspokoiliscie bo juz myslalem ze cos podpisalem niepostrzezenie i juz po mojej walce z nimi a tak to sie nie poddam i ich troche skroje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 14:00_________________________________________________

Ja tego nie powiedzialem :gwizdanie:

ja tego nie widziałem :gwizdanie:

ja tego nie napisalem :gwizdanie:

ja tego nie słyszałem :gwizdanie:

ja tego nie potwierdzam :gwizdanie:

ja tego nie czytam :gwizdanie:

A ja q***wa wszystko widziałem, zanotowałem i macie prze****ne! :decayed::polew:

Wiemy Wiemy, Gregor pokazałeś swoją twarz w sobotę... taki niby cichy a takie z niego ziółko :mysli:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 22:33_________________________________________________coś sie forum je...ie i nie można napisac tego co się mysli, w każdym bądź razie diman nic nie jest przekleslone oni liczą się z tym że mogą byc szkody ukryte... tylko nie wolno ich naprawiac wpierw trzeba zgłosic a tak wlasnie robisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 14:00_________________________________________________

Ja tego nie powiedzialem :gwizdanie:

ja tego nie widziałem :gwizdanie:

ja tego nie napisalem :gwizdanie:

ja tego nie słyszałem :gwizdanie:

ja tego nie potwierdzam :gwizdanie:

ja tego nie czytam :gwizdanie:

A ja q***wa wszystko widziałem, zanotowałem i macie prze****ne! :decayed::polew:

Spamerzy znad Kłodnicy :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za opinie troche mnie uspokoiliscie bo juz myslalem ze cos podpisalem niepostrzezenie i juz po mojej walce z nimi a tak to sie nie poddam i ich troche skroje :wink4:

Spoko sie pytałem i jeżeli wywalczysz dalsze odszkodowanie to Ci to dopłacą, ale u Ciebie nie chodzi tylko o dalszą wycene ukrytych uszkodzeń które nie były wskazane w pierwszych oględzinach ale też o podniesienie odszkodowania za te pierwsze oględziny (zapytaj skąd mają takie ceny 96zł za lampe to nawet używki do klejenia nie kupisz no chyba że z B5) + reszta która nie była ujęta.

Diman tu masz namiar gdzie robią te wyceny na normalnych stawkach nie ASO ale też nie na takich co PZU i mi to przeszło

Grol Franciszek. Zakład blacharsko - lakierniczy. 44-100 Gliwice, Witkiewicza 9.

Tel.: 0 32 279 15 41.

Z ciekawości Ci powiem że trzeba walczyć bo dziś byłem oddać bmke do lakierowania i stała tam wypasiona BMka 320 z 97 roku gość na początku dostał 3,200 odszkodowania a po odwołaniu prawie 7,500 także czekaj cierpliwie na rzeczoznawce i zobaczymy co i jak.

Wkurza mnie to że człowiek płaci ponad 3 tyś za ubezpieczenie (diman teraz 4,500 :gwizdanie: ) a jak przychodzi do wypłaty odszkodowania to Cie robią w wała na każdym kroku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor mialem ferodo i docieraly sie 2-3 tys km jak sie juz dotarly to sie skonczyly i nie hamowaly, tak samo ojcu zalozylem na tyl, tak jak ori byly zylety, to teraz trzeba urwac reczny, zeby zablokowac kola, kumpel tez zalozyl ferodo do skody i twierdzi, ze auto hamuje duzo slabiej. Nie wiem albo sa przereklamowane te klocki, albo zalezy od modelu, bo tez sa rozne modele. Dodam, ze we wszystkich przypadkach modelem byly ferodo premier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

Majki - zarwane noce powiadasz - a co jest powodem :decayed::wink4:

Ciekawe co "Tata" Majki robi po nocach że taki nie wyspany :mysli: :mysli: :decayed: :decayed: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

Majki - zarwane noce powiadasz - a co jest powodem :decayed::wink4:

Ciekawe co "Tata" Majki robi po nocach że taki nie wyspany :mysli: :mysli: :decayed: :decayed: :naughty: :naughty:

na forum siedzi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

Majki - zarwane noce powiadasz - a co jest powodem :decayed::wink4:

Ciekawe co "Tata" Majki robi po nocach że taki nie wyspany :mysli: :mysli: :decayed: :decayed: :naughty: :naughty:

na forum siedzi :mysli:

pewnie łazi po chałupie i tupie to budzi małe dziecko

a potem próbuje wszystkim wmówić że dziecko nie daje mu spać

a to On nie daje spać dziecku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe Majki - pierwszy tydzień jest przesrane bo to niezły szok i zmiana dla organizmu, potem to już się człowiek przyzwyczaja :wink4:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 08:44_________________________________________________nooooooo pogoda sie dzisiaj szykuje elegancka - zlocik w BB może być udany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

Majki - zarwane noce powiadasz - a co jest powodem :decayed::wink4:

Ciekawe co "Tata" Majki robi po nocach że taki nie wyspany :mysli: :mysli: :decayed: :decayed: :naughty: :naughty:

na forum siedzi :mysli:

pewnie łazi po chałupie i tupie to budzi małe dziecko

a potem próbuje wszystkim wmówić że dziecko nie daje mu spać

a to On nie daje spać dziecku :naughty:

Klepie w garażu i tak juz nieźle ociosane bmki ..... i dziecko spać nie może ...... :decayed:

W dzień jeździ Audi to i dziecko o ojca jest spokojne i śpi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...