Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

uwierzyłeś!!!!!:doh:

A ja tylko zażartowałam.... PRZEPRASZAM

Jak to mówia w pewnych kręgach ..." Nie ma takiej co by nie pierdła " ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek a tak co zabierzesz swoją ksieżniczke w przyszłą niedziele do0 kamieniołomu ... nawet moja jedzie ... niech wiedzą gdzie ich miejsce ... :polew::polew::polew:

Mi to się wydaje ,że jak sie ożenisz to wszystkie kary odbębnisz na zmywaku albo mopie z uśmiechem na gębie :decayed:

Oj tam oj tam ... akurat w sprzataniu to moja przetestowana i to ja jestem ten gorszy ... ona zawsze ma porzadek a u mnie zawsze tak samo ...:decayed:

potwierdzam - u niego w pokoju to jeszcze tylko brakuje nasrać i rowerem pojeździć

:laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2:

No czy ja wiemczy przesadza, patrząc na Ciebie........

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::decayed::decayed::decayed:

Ide nyny bo I zmiana ... :hi:

---------- Post dopisany 16-04-2012 at 06:56 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2012 at 23:01 ----------

Z rana :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

: Siema:

---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi tam o 2.5 TDI?

---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ----------

a nie, automat swap na manual.

---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

Każdy wszystko chwali co ogólnie jest awaryjnie, dopóki się nie zj**ie, akurat Ty jesteś najlepszym tego przykładem, jak Cie poznałem w zeszłym roku też chwaliłeś 2.5 jak trzeba, a i tak wyszło ze haziel z tego motoru mimo kupy kasy władowanej w to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany to może by w piątek zrobić powtórkę z wigilii. Mario się upomina że na 3000 stron nic nie było więc można takie coś ogarnąć. Zamiast pod forum możemy się wbić gdzieś, jeśli by Wam pasowała piwniczka to dałoby radę załatwić ale to bym musiał wiedzieć chociaż dzień przed :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany to może by w piątek zrobić powtórkę z wigilii. Mario się upomina że na 3000 stron nic nie było więc można takie coś ogarnąć. Zamiast pod forum możemy się wbić gdzieś, jeśli by Wam pasowała piwniczka to dałoby radę załatwić ale to bym musiał wiedzieć chociaż dzień przed :naughty:

taa, napewno to on sie upomina :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi tam o 2.5 TDI?

---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ----------

a nie, automat swap na manual.

---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

Każdy wszystko chwali co ogólnie jest awaryjnie, dopóki się nie zj**ie, akurat Ty jesteś najlepszym tego przykładem, jak Cie poznałem w zeszłym roku też chwaliłeś 2.5 jak trzeba, a i tak wyszło ze haziel z tego motoru mimo kupy kasy władowanej w to.

:no:

ja dalej uważam ,że problem tkwi w tym kto przy tym grzebie ,a nie przy czym grzebie

przecież problem się utrzymuje z powodu tego ,że za każdym razem ktokolwiek grzebał przy czymkolwiek i cokolwiek naprawiał ,gdzieś czegoś

nie dograł ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi tam o 2.5 TDI?

---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ----------

a nie, automat swap na manual.

---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

Każdy wszystko chwali co ogólnie jest awaryjnie, dopóki się nie zj**ie, akurat Ty jesteś najlepszym tego przykładem, jak Cie poznałem w zeszłym roku też chwaliłeś 2.5 jak trzeba, a i tak wyszło ze haziel z tego motoru mimo kupy kasy władowanej w to.

:no:

ja dalej uważam ,że problem tkwi w tym kto przy tym grzebie ,a nie przy czym grzebie

przecież problem się utrzymuje z powodu tego ,że za każdym razem ktokolwiek grzebał przy czymkolwiek i cokolwiek naprawiał ,gdzieś czegoś

nie dograł ........

Jakby nie było wadliwe to by nie trzeba było robić tak grubej naprawy. Serio dalej sie oszukujesz, że ten silnik jest ok :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany to może by w piątek zrobić powtórkę z wigilii. Mario się upomina że na 3000 stron nic nie było więc można takie coś ogarnąć. Zamiast pod forum możemy się wbić gdzieś, jeśli by Wam pasowała piwniczka to dałoby radę załatwić ale to bym musiał wiedzieć chociaż dzień przed :naughty:

Jestem ZA :thumbup1::thumbup1::thumbup1: tylko musieliby sie wypowiedzieć spotowicze kto będzie żeby było wiadomo czy jest sens ...:naughty:

---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ----------

Oblecialem wszystkie wątki i zero odzewu ... więc jutro Kato... czwartek Żory i piatek kebab :naughty: co o tym myślisz Tomaszu ???:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...