Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo chętnie podjadę ale dopiero gdzieś za 3 tyg.

Ponieważ chwilowo po skręceniu kolana mam szynę od 2 tyg. i ściąganą raz krew. A teraz mnie wpakowali do gipsu na kolejne 2 i dopiero za 2 tyg. rezonans i się okaże czy jakieś ścięgna zerwane lub wiązadła.

Ale jestem dobrej myśli bo noga nie boli krew się nie zbiera, nie puchnie, mogę napiąć mięśnie

Jak dojdę do zdrówka od razu jestem

A tak z ciekawości to audi A6 mają pewno inne forum niż nasz prawda :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu odpadam na ten piątek i następne 2 też.Ale tym razem nie przez robotę tylko w końcu upragniony urlop.To też test dla mojej niuni jak się sprawi w długiej trasie na Mazury.Pozdrowionka dla wszystkich. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie podjadę ale dopiero gdzieś za 3 tyg.

Ponieważ chwilowo po skręceniu kolana mam szynę od 2 tyg. i ściąganą raz krew. A teraz mnie wpakowali do gipsu na kolejne 2 i dopiero za 2 tyg. rezonans i się okaże czy jakieś ścięgna zerwane lub wiązadła.

Ale jestem dobrej myśli bo noga nie boli krew się nie zbiera, nie puchnie, mogę napiąć mięśnie

Jak dojdę do zdrówka od razu jestem

A tak z ciekawości to audi A6 mają pewno inne forum niż nasz prawda :>

to cos ty zrobil ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro na pewno bede. dajcie znac o ktorej z rybnika. miron nie zapomnij nalepki:) pozdro

Jak nic nie wyskoczy to będę - naklejki są już w furce ( tylko coś pogoda ma się spitolić - ale wolę nie krakać :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio to juz po zlociku :wink4: jakoś frekwencja nie dopisuje w wakacje, ale myśle ze to sie zmieni jak wszyscy sie zjadą :)

ridick82 dojechałeś? :decayed: heheh trochę my poszaleli, idzie Ci to autko tez pięknie :cool1: dobrze ze czarna vektra była zajęta :kox: :kox: byłoby nie ciekawie ;p;p;p;p ile to by było 10 pkt i 400-500 zł heheheh za samą predkosc ;p a wyprzedzanie na skrzyzowaniu, na pasach, ciągła linia ;p prawo jazdy byśmy oddali dziś :gwizdanie:

heheh pozdro do pt i znów poszalejemy :cool1:

PS Pucek szkoda, że Cie nie było, zobaczylibyśmy co potrafisz heheheh :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe tak by to było. Ale vectra miała króliczka a my ogień. :) :) :) Twoja Audiczka też daje rade. A te policjanty tam to ciekawe czego szukali. Pewnie złotówki. Miron dzięki za naklejki. Jutro nalepiam. Było miło W KFC napiliśmy sie Pepsi ile dało. Mam nadzieje że za tydzień będzie nas więcej. I koledzy więcej życia na tym forum nie Miron?

Było by :hi: Dzień dobry kontrola drogowa........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie iwem z czego ha..!Ojoj dzieciniada!Jestem zwolennikiem rozwaznej jazdy.Mozna depnąć po gazie ,ale są granice rozumu... . Na skrzyzownaiu?Na pasach?Durnie!Kocham tez Audi ale zeby sie wyglupiac na drodze...!Ciekawe czy tak wesolo Wam bedzie jak kiedys sie przeliczycie i na wozku wyladujecie...(...oby nie gorzej)!!!Zastanowcie sie czy warto dla takiej glupoty zmarnować życie sobie i bliskim..!A moze ta Vectra czy itp. kiedyś Wam życie uratuje zanim się zabijecie na następnym zakręcie,albo Wy kogoś.... . A z tym ciężko się żyje.Więc czy poszkodowana by była ta strona czy ta to życie z***e..Nie jestem zwolennikiem "warty drogowej-narodowej" ,ale jeśli łapią takich piratów to bije brawo... .I teraz się zastanówcie czy następnym razem postąpicie tak samo...!

ps.Chciałem zwrócić uwage , że tu mogą być osoby dużo młodsze i niewiem czy warto ,zeby czytali jak sie depie na sskrzyzowaniu...!Zamiast być wzorem to...

pozdr.

audi the best!!!!!!!!forever!!pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aran nie stresuj tu ludzi...

PISZESZ 1 POST I JUŻ TAKIE COŚ? wnioskuje że długo tu nie zawitasz...pozdro

każdy jeździ jak chce, jak moge szaleć to szaleje, a jak się coś stanie to potem będe się przejmował no ale jakieś granice są :polew:

Nao ja bym nie dał rady...ze 125 kucy nic takiego nie wyciśniesz, to nie ma sensu :tongue4: za tydzień jade na bank, przecież będzie w piątek wolne i na dodatek długi weekend :kox:

ps. ARAN jedz na czip bo nie wiesz co to czerpać przyjemność z fajnej jazdy, nie zawsze bezpiecznej no ale...pojedziesz jak to mówią jak DZIADEK i wdupi w Ciebie ktoś na %%% i co?? ZA BARDZO TO SE WZIOŁEŚ DO SERCA

pozdrawiam całą reszte nienormalnych i nieodpowiedzialnych klubowiczów... :polew: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Ci serducho zabiło jak to przeczytałes, pamiętaj jest różnica mierzy piratami drogowymi wyprzedzającymi na podwójnej ciągłej gdzie sie widzi kilometr pustej drogi....i do tego o 22. Nikt tu nie ryzykuje na tyle żeby sie zabić w tak młodym wieku.... po trzecie jak masz troszkę tej mocy pod maską.... to wyprzedzanie nie przysparza kłopotów tzn mam tu na myśli ze nie wyprzedzasz na odcinku 1km.... tylko 100m może nawet nie... rozumie może te 75kM którymi dysponujesz ,to troszkę mało i każdy sie może bać (ja bym sie tez bał takim masywnym autem wyprzedzać). Owszem granice są, ja je widzę o czym świadczy to ze jeszcze to pisze.

Kolego aran nie wiem kogo tu nazywasz "młodsze osoby", no chyba dzieci tego nie czytają :kox: i jak ktoś zda te prawko w wieku 18 latek... to trochę rozumu ma w głowie. A ty chcesz nam tu pokazać ze ten 18latek po przeczytaniu 23 strony "spoty ślaskie" wsiądzie do auta i będzie deptał ile wlezie.... to jesteś śmieszny :polew:, lepiej nie pisz tu takich głupot

na koniec zastanów sie kto to jest "pirat drogowy", czy ten co wyprzedza na trzeciego przy prędkości 230 km czy ten co na podwójnej ciągłej wyprzedza.....

ufff.... sie rozpisałem

pozdro

ps. ridick82 łłogieeeeńńńńnń ahahahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...