Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki pelex - choć z tej stronki za dużo nie wyczytałem

a Wy co o tym myślicie ? wg jakby się miało jakąś przerobioną furke to tak ale ustawić się zwykłą A4 to chyba troszke za mało - ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

noo ciekawe co to kombinuje, z tego co tam wyczytałem to nie ma nic na temat Audi , tzn. że można będzie się przejechać czy coś tego typu, a jedynie krulują tam marki mało ciekawe, obstawiam że będą tam "tuningi" golfa i beeemwuuu trzyy, wiec ja niewiem czy akurat będzie to ciekawa impreza, jedynie co będzie dobre to otwarcie norauto wiec coś może nas zaciekawi, i tak jak mówi MIRON, niewiem czy to ma sens pokazywać seryjniaki, nie powiem B6 Mirona to jeszcze tak, ale nasza cala reszta? chyba niebardzo, to raczej typowo impreza tuningowa dla golfów i bmw, no i jakieś calibry, a nie nasze najlepsze i najładniejsze A4 :naughty:

no ale ale, to tylko spekulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spocik zajebioza

tylko NAKLEJEK nie dawali :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wruciłem i odrazu pytam jak było na spociuku wczoraj jak frekwencja? coś sie poprawiło? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wruciłem i odrazu pytam jak było na spociuku wczoraj jak frekwencja? coś sie poprawiło? Pozdrawiam

siemanko

19:00 -jestem sam

19:10 -nadjechali

około 19:30 nadjechał jakiś "Świeżak", (chyba zbiera NAKLEJKI)

w sumie było 5 AUDI'c (w tym jedna A6 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to troszke lipa nie? Myślałem że się coś poprawi. A ta A6 to był kolega Wesoły? (srebrna maszyna). Mam nadzieje że za tydzień bedzie więcej wiary bo ja prawie na 99,9 % będe. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam też nadzieje że będe, chociaż nie z takim stanem auta jaki miał być no ale cóż, nie wyrobie się :wallbash:

to pozdrówka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też będę się starał być obecny :wink4:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2008, 13:12_________________________________________________To co ludziska - mobilizujemy się i spotykamy się w większej grupie w ten piątek ? pogoda ma być :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f*ck ;( ;( a ja niestety w pracy do 22 :wallbash: :wallbash: :wallbash::slina: :slina: :slina:

ale w przyszłym tygodniu na 100% jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś szukałem w archwum i trafiłem na to :

http://www.a4-klub.pl/smf/moje_a4_18t-t1877.0.html

hehe - fajnie powspominać - to były czasy ( dla mojej furki i dla mnie ) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron ta furka była poprostu piękna i miała coś wspulnego z moją tzn. el. szybki tylko z przodu pseudo drewienko no i radyjko miałeś identyczne jak ja teraz mam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja będe na 99,99%

:>

noo ja jestem zaaa

najlepiej coś dużego zorganizować, wogule to już chyba 3 tygodnie mnie nie było:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na 90% ( bez hummera )

Dawidbori z 10 autek powinno być spokojnie :wink4:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2008, 12:55_________________________________________________za tydzień to już z pogodą może być problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...