Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej zostawmy sobie to piwo na lepsza pogode :>

Co do aqu to dzieki za odp. Chyba zdecyduje sie na tego molla albo varte silvera, tylko nie wiem czy jest sens przeplacac za molla jak autko pewnie pojezdzi max jeszcze z 3 lata i pojdzie na sprzedaz. No nic musze jeszcze pomyslec :mysli:

CZESTER polecam Ci tego sprzedawce bardzo dobre akumulatory i zobacz w jakich cenach

http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5838559

Widzialem tego sprzedajacego, ale te varty co ma to jakies zamienniki na bazie varty, wiec chu... to wie co to jest, a o boschu jako producencie aqu nie slyszalem za wiele, ale dzieki. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat: czester1800 Dzisiaj o 14:04

Lepiej zostawmy sobie to piwo na lepsza pogode cheesy

Co do aqu to dzieki za odp. Chyba zdecyduje sie na tego molla albo varte silvera, tylko nie wiem czy jest sens przeplacac za molla jak autko pewnie pojezdzi max jeszcze z 3 lata i pojdzie na sprzedaz. No nic musze jeszcze pomyslec mysli

ale jak sobie np kupisz molla to puzniej mozesz sobie do innego autka przelozyc :PP ale wszystko zalezy od ciebie pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czester nie żartuj sobie ze nie słyszałeś nic o aku boscha, ja za każdym razem miałem aku boscha i nigdy mnie nie zawiodły. Felgi juz mam :> dzis mają przyjsć oponki wiec bede składał do kupy ale na zawias musze czekac do 6 dni bo nie mają w polskim magazynie :(

Miłego spota, ja zaraz zmykam na fotel dentystyczny :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item609694626_moll_m3_plus_85ah_zabrze_katowice_sklep.html o tu masz linka do tego molla jak cos :PP a opinie sa na akumulatory bardzo podzielone bo np varta wykupila boscha jak sie nie myle i naj czesciej bosch jest mde in china :> :> :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteście za mało aktywni, nie damy rady, gdzie Guru:P

Tak najpierw mnie zbesztali a potem to gdzie jest Guru :tongue4::decayed:

Spocik fajny był dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru= główny spamer :gwizdanie:

a co spocika to jak zawsze, jest udany więc w sumie znów spam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie możemy tak spamować nie będziemy naciągali Prezesa przecież wiecie ile go i tak każdy spot kosztuje a tu jeszcze będzie musiał coś kupić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja również dzięki chłopaki za spocik :gwizdanie:

za tydzień obowiązkowo jestem :naughty:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 23:13_________________________________________________a właśnie... "niech sobie ch..j między maluchami parkuje... :polew:"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za spota :hi: jak sie nie myle to z 13 autek bylo :)

Bbetoon szerokiej drogi, i pozdrow fiordy ode mnie :tongue4:

Guru nie zapomnij zgrzewki jutro wziac :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj a Wy się spotowaliście a ja byłem 1000 metrów pod ziemnią...

na pocieszenie to z tego co wiem pogoda nie była za dobra :tongue4:

mam nadzieję że dobijemy do przyszłego tygodnia tych 200-ście stron - też mnie ciekawi co Prezes przywiezie za piwko...

aha i dodam że JAK ZROBIMY 200 STRON TO NA KAŻDEGO CZEKA MIŁA NIESPODZIANKA - PREZES DAJE PODARUNKI :polew: :polew: :polew: więc spamować i jeszcze raz spamować!

ps. jak ja uwielbiam te twarde zawieszenia :kox:

to dobranoc SPAMOWICZE :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj a Wy się spotowaliście a ja byłem 1000 metrów pod ziemnią...

na pocieszenie to z tego co wiem pogoda nie była za dobra :tongue4:

mam nadzieję że dobijemy do przyszłego tygodnia tych 200-ście stron - też mnie ciekawi co Prezes przywiezie za piwko...

aha i dodam że JAK ZROBIMY 200 STRON TO NA KAŻDEGO CZEKA MIŁA NIESPODZIANKA - PREZES DAJE PODARUNKI :polew: :polew: :polew: więc spamować i jeszcze raz spamować!

ps. jak ja uwielbiam te twarde zawieszenia :kox:

to dobranoc SPAMOWICZE :>

Pucek nie trzeba spamowac zeby bylo 200 stron, bo pozniej znowu rok bedziemy nabijac 100 stron :tongue4: a dla Twojej wiadomosci to pogoda byla super :good:Pochwal sie w koncu ta odnowiona furka :evil:

Dobrej nocki wszystkim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam wszystkich z rana

Spot był jak zwykle za***isty

[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 07:05_________________________________________________http://moto.onet.pl/122595,4872572,1,zdjecie.html

no szkoda że to nie A4, ale A6 jest równie piękne jeszcze w tej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik był wypaśny jak zawsze mega atrakcje :naughty: oraz praktyczna nauka parkowania między naszymi furami była poprostu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda szkoda ale siła wyższa, ale za tydzień bede i juz mam nadzieje ze po modach :naughty: czekam z ustęsknieniem na zawias.

Kółeczka już w garażu czekają :tongue4:

4f5f0c5567c5edfam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj oj Prezes...nie wymigasz się!

załatwimy żeby BB i ktoś z katowic przyjechał, będzie tyle chętnych na tą 200 stronę że może Ci miejsca w tym avancie zabraknąć :polew:

jak ja jeździłem to od czasu do czasu Majki przyjeżdzał, Prezes tylko B6, a teraz? kuuurde 3 x B7? co to się dzieje...

Majki to jak to założysz teraz to coś mi się wydaje że spodoba mi się B7 - tak jakoś mi się nie widzi, ale z zawiasem, z konkretnym alu...może być bosko :wink4:

Czester pochwale to się za tydzień na spociku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja na spociku już długo nie zawitam ;(

zrobiłem na a4 dziure w barierce :kwasny: ;(

moja niuńka już u blacharza.... wstępnie: maska, zderzak, błotnik prawy, lampa, pas przedni, opona, obudowa filtra powietrza... :blink:

o 16 jade na powazniejsze oględziny jak już go rozetnie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...