Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe ... identyczne jak moje :)

Ja się dopiero w tym tygodniu dowiem jak na moim będą wyglądać.

Wziąłeś z ET 30 czy 40 ?

Proton wziąłem ET 30 bo te drugie nie pasowały w B7, prawie obcierała felga o amortyzator z tyłu, Felga jest bardzo szeroka i to moze dlatego.

Ja wziąłem 40-tkę, żeby mi się bardziej schowały, ale mam właśnie obawy, że gdzieś będzie tarło. Chociaż wg specyfikacji na stronie Tomasona pasuje 40. Zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe ... identyczne jak moje :)

Ja się dopiero w tym tygodniu dowiem jak na moim będą wyglądać.

Wziąłeś z ET 30 czy 40 ?

Proton wziąłem ET 30 bo te drugie nie pasowały w B7, prawie obcierała felga o amortyzator z tyłu, Felga jest bardzo szeroka i to moze dlatego.

Ja wziąłem 40-tkę, żeby mi się bardziej schowały, ale mam właśnie obawy, że gdzieś będzie tarło. Chociaż wg specyfikacji na stronie Tomasona pasuje 40. Zobaczymy :)

ja miałem ten + ze dogadałem sie z serwisem tak ze zamowili mi dwa rodzaje Et i przymierzałem na miejscu no i te Et 40 nie pasowało a na Et30 felga wcale nie wystaje poza nadowozie, z tyłu nawet by sie teraz przydał dystans bo jest jakby bardzije schowane niz z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo kolego SoMeS ja bym się tak nie cieszył że masz wszystko, ja miałem w zimę przygodę, do wymiany miałem tylko zderzak, ślizgi nowe, odboje, ogólnie niby pierdoły, i co? te pierdolniki wyszły mnie więcej niż zderzak

ślizgi żeby kupić do polifta/S4 szukałem 2 tygodnie, na giełdzie brak, w necie tylko raz się trafiły, 90 zł jeden, odboje to samo, 80 zł sztuka, zderzak polift wyrwałem za 150 zł pod kolor, pare rys posiada ale i tak autko pod koniec roku sprzedaje więc narazie nie malowałem, kratki do zderzaka boczne 25 zł sztuka nie ori, natomiast mała okrągła krateczka na halogen 50 zł sztuka! więc same pierdołki a kasa idzie niemożliwie, jeden halogen 80 zł szt. podróba, do tego wtyczki, kabelki, przekaźnik, przycisk i znów stówka pójdzie, więc RADZĘ JAK KUPUJESZ KUP CAŁY KOMPLETNY ZDERZAK!!!

polifty idą koło 400 zł, może trafisz pod kolor! a jak nie to znów 250/300 zł malowanko

lampki polecam zamienniki DEPO II lift! sonar to serio mega padło, depo świecą i wyglądają jak przystało na konkretny samochodzik

a pozatym

byłem dzisiaj na Arenie, heh i spotowiczów dzisiaj nie było :polew: :polew: :polew:

a tak pozatym to pisać pisać :tongue4: niech Prezes się wykaże :polew:

Majki jeszcze gleba i będzie fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pucek...

autko już mam rozebrane i wiem dokładnie co poszło... i nic więcej prócz tego co napisałem nie ucierpiało na szczęście... zderzak już prawdopodobnie mam klepnięty na jutro kompletny z belką, kratkami, spryskami, rok 00 i halogeny w nim :good: ale najpierw polece na giełdę może tam wyrwe jeszcze coś...

co do lamp to pisałem.. muszę teraz nieco skrócić wydatki bo na 4 kółka popłynąłem więc na autko powędruje stara lampka identyczna jak miałem... przy palnikach 8k jestem zadowolony z ich świecenia :wink4:

poza tym całą pracę wykonuje mi sprawdzony blacharz, lakiernik znajomy za nie wielkie pieniądze więc tutaj robocizna to najmniejszy problem :good:

btw wczoraj był spocik :polew:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 22:44_________________________________________________i jeszcze jedno... autko z naklejką klubową na d*pie jechało dziś na lawecie... to mnie najbardziej boli :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhehhee wiem że był wczoraj ale ja miałem ochotę na spocik dzisiaj :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie no byłem po buty, bo u mnie w Rybniku nie ma rozmiarów powyżej 45, a potrzebowałem 46 :naughty:

więc pojechałem na Arene i kupiłem, wypatrywałem jakiegoś klubowego autka ale nikogo nie wyczaiłem :wink4:

w poniedziałek zamawiam zenon, myślę że będe miał już dwie oponki, bo te moje huczą i są łyse, a nie mam zamiaru znów lądować w rancie :polew:

aha i halogenki wkońcu też muszę kupić, i to było by na tyle, drobne poprawki lakiernicze pozostaną, ale z tym mi się nie śpieszy

apropo, byłem dzisiaj u kumpla, akurat weszliśmy na temat mierników lakieru, posiadał na miejscu, bo kupował niedawno autko, sprawdziłem swoje i SZOK autko ma ori lakier, jedynie na błotniku prawym przednim i na lewym nadkolu z tyłu były drobne poprawki a reszta identyko, ideał, jestem w szoku, liczyłem że auto mam znów kombinowane, a kupowałem na szybko i to był mój błąd

może tym razem nie stracę aż tyle na aucie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

witam spamerów i innych forumowiczów

kurcze szkoda że mnie nie będzie w ten piątek :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry dobry :hi:

Majki a kto kazał pić? :polew: cierp :tongue4:

hmm Czester jeszcze niewiem... ale albo B6 albo... niewiem no, bo coś o jakimś podatku słyszałem więc trzeba kupić nowsze autko, zależy od ilości posiadanej gotówki i od tego jak się sprawy potoczą :tongue4:

a może tak S4 B5? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry dobry :hi:

Majki a kto kazał pić? :polew: cierp :tongue4:

hmm Czester jeszcze niewiem... ale albo B6 albo... niewiem no, bo coś o jakimś podatku słyszałem więc trzeba kupić nowsze autko, zależy od ilości posiadanej gotówki i od tego jak się sprawy potoczą :tongue4:

a może tak S4 B5? :naughty:

Dobry dobry :hi:

Pucek pytam sie, bo inwestujesz teraz w autko pewnie niamala kase, a chcesz pod koniec roku sprzedawac :mysli: Z tego co slyszalem, to do 9 lat bedzie chyba 500zl, ale jak kupisz B7 to pewnie jeszcze mniej zaplacisz :> Co do S4 to jak najbardziej :good: tylko to dalej B5, ale za to jaka B5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz Czester, zainwestowałem tyle ile musiałem, czyli zawias był do zrobienia, oponki 2 mam do wymiany, przegub, czyli normalne rzeczy, nie wliczając zderzaka i jego mocowań, od siebie dodałem tylko zmiane lamp, dodaje xenon, czyli tak żeby autko fajnie wygladało, i żeby łatwo się sprzedało, czymś muszę nadrobić to że niemam klimy, więc napalony kupiec na wygląd autka dopiero potem popatrzy na braki w wyposażeniu :>

a tak wogule to jakoś te autko musi wyglądać, niewiem jak mi się sprawy potoczą, czy będę wstanie kupić inne czy będę musiał dalej się męczyć tym co mam

co do autka, napiszę tak: B6 jak dla mnie jest mega, ale już jednak nie najnowsze, B7 mi się wogule nie podoba, chyba że konkretnie jakiś przerobiony wozik,

ostatnio też sam już niewiem, czy patrzeć po sedanach, czy po avantach, czy po 1.8T czy po 1.9tdi, sam już niewiem, ten problem zostawię sobie na chwilę gdzie będę trzymał kase w rękach :naughty:

dla mnie aut jest mało, nic mi się nie podoba, jechałem ostatnio golfem 4, 130 kucy diesel, fajnie to jedzie, ale środek i wykonanie, trzeszczące plastiki i prawie :sick3:

przyzwyczaiłem się do wykonania audi, nawet rajcował by mnie ten leon, ale ten środek mnie niszczy

jak wspomniałem S4 B5 było by mega, ale ceny części, wiadomo że to zawsze B5, ale JAKIE :kox: :kox: :kox:

i na koniec, sam sobie nie mogę wybaczyć, że kupiłem tak okrojoną wersje, z takim słabym silnikiem, gdybym miał T i klimke, ładuje kase w to auto i nic nie kupuje, bo poco, 200 kucy, skórka kubełkowa, 18'' na gwincie, ciemny kolorek, zenony i auto jest mega!

heh wczoraj ojciec tego mojego kumpla pyta się "który to rocznik? a ja mu no 95 a on zdziwko, i mówi te autko wygląda jak conajmniej 2000r." więc aż tak staro to to nie wyglada :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi:

Pucek a ty znów się rozpisujesz :tongue4:

Somes nie obraź się ale jeżeli to wgniecenie w barierce na przed ostatnim zdjęciu to twoja robota to ty w tą barierę chyba wjechałeś na własne życzenie a jeżeli mówisz że przy....łeś w nią z prędkością ok 120 na godzinę to tak wygląda jak by cię zarzuciło przy wyjściu z łuku bo przy takiej odległości od wlotu na autostradę to już na ostatniej części łuku musiałeś mieć z 80 km/h

Majki felasie pierwsza klasa :good: jednak na autku wyglądają 100% lepiej niż same na zdjęciu :)

Krolu a ty co tylko witam i nic więcej mieliście spamować do 200 podobno :decayed: (ale będę miał prze...ne od prezesa w piatek :decayed:)

Czester jak tam samopoczucie po wczoraj (ja czuje taki niedosyt :naughty:) bo mi późniejsza robota prawie prosto wyszła :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek moze pogadaj z Gregorym (1.8T skory, zderzak RS itd :>) :gwizdanie:

Guru ja dzis od rana na dzialce zapier... kosilem trawe itd. a samopoczucie calkiem dobrze, przeraza mnie tylko, ze spie do 11, tak sie rozleniwilem :polew: Dostales sciera w leb od babiczki za prawie prosta robote? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostales sciera w leb od babiczki za prawie prosta robote? :tongue4:

Nie ale rano musiałem poprawiać bo chu..wo wyglądało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoMeS mam sprawę do Ciebie chodzi o tą rozbitą lampę jeżeli możesz to nie wyrzucaj jej a przywieź ja na kolejnego spota bardzo mnie ciekawi jej budowa ponieważ jak większość wie trochę już przy moich lampach spędziłem czasu i być może jest tam taki element co mógłby mi się przydać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączałem się do ruchu.. i wyleciałem na lewy pas a że tam ktoś tak ładnie przypier...alał to ratowałem się ucieczką... a że obok była już tylko barierka to się w nią wbiłem... ;(

mijał mnie nawet kolega który na spocie wczoraj był tą czerwoną b7 ale nie pamiętam imienia (sory)

Witam. To było przy wyjezdzie z Chorzowa?? Fakt widziałem ale nawet nie pomyślełem że to Ty:( Aj szkoda. I chyba jakieś Stilo jeszcze tam stało. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączałem się do ruchu.. i wyleciałem na lewy pas a że tam ktoś tak ładnie przypier...alał to ratowałem się ucieczką... a że obok była już tylko barierka to się w nią wbiłem... ;(

mijał mnie nawet kolega który na spocie wczoraj był tą czerwoną b7 ale nie pamiętam imienia (sory)

Witam. To było przy wyjezdzie z Chorzowa?? Fakt widziałem ale nawet nie pomyślełem że to Ty:( Aj szkoda. I chyba jakieś Stilo jeszcze tam stało. Pozdrawiam :hi:

tak dokładnie tam.... ale i tak byś nie pomógł bo czekałem z ojcem na lawete (bravo nie stilo :wink4:)

w każdym bądź razie trza było się zsolidaryzować :foch::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...