Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

idę spać, dobranoc :hi:

Landryn ani tak, ani tak bys mnie nie złapał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:bry: :bry:

widzę że tamat wyjazdu znów poruszony , jeśli chodzi o mnie to :good: tylko najlepiej na jakiegoś właśnie grill , jak już ktoś zaproponował , od 12.08-16.08 mogę jechać wszędzie , wkońcu wolne :naughty:

dzięki za info z tą częstochową , bo też jadę nad morze , to już wiem jakiej trasy nie obierać :good:

miron , jak skończysz furkę - będzie na wypasie , jak na moje , godna reprezentacja spotów śląskich :good:

pucek , widzę , że chęć zmiany paździocha cię niue opuszcza , wnioskuję że mieszkanie już na ukończeniu w takim razie :mysli::decayed:

wiem , że już od jakiegoś czasu , ale jak czytam "landryna" to za każdym razem ubaw przed monitorem :decayed::polew:

krolu - jest już jakaś data konkretniejsza jeśli chodzi o paintball ?? - ja jestem za chorzowem też , tylko jak wspomniałem , do 16.08 włącznie jestem , później wyjazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 12:12_________________________________________________Pucek coś dla Ciebie - tylko mi znowu nie wybrzydzaj :disgust:

http://allegro.pl/item707047929_audi_s4_2700_bit_rs4_rs6.html[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 12:23_________________________________________________klubowa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam popierdółka...

Diesel to jest przyszłość :polew:

dokładnie :good:

benzyna to przeszłość :polew:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 13:05_________________________________________________Ps. właśnie dotarł czarny reling - w niedziele jeszcze oby się udało z grilem i rezamy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 12:12_________________________________________________Pucek coś dla Ciebie - tylko mi znowu nie wybrzydzaj :disgust:

http://allegro.pl/item707047929_audi_s4_2700_bit_rs4_rs6.html[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 12:23_________________________________________________klubowa :wink4:

BIała skóra mmmmmmmmmmmmmmmm :giveheart:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno tak, na dodatek mega korki, wiem bo moi starzy jechali nad morze w tamtym tygodniu i mi zdawali relacje z trasy :tongue4:

Wam z Gliwic najlepiej będzie jechać Gliwice-Zabrze-Bytom-Będzin- i w Będzinie wlecieć na tą trasę [1] na Częstochowe. Pojedziecie do samego bytomia dwu pasmówką i potem też dwu pasmówka od Będzina. Bo jak polecicie najpierw na SK dopiero potem na SCZ to napotkacie pomiędzy SK, a SBE(Będzin) korki bo jest tam remont tej trasy.

Ja jestem chętny na Częstochowe na przyszły tydzień najpózniej, bo potem mnie nie będzie.

Pucek coś dla Ciebie - tylko mi znowu nie wybrzydzaj :disgust:

http://allegro.pl/item707047929_audi_s4_2700_bit_rs4_rs6.html

Ta S4 to Kosiniaka, ściga się regularnie na 1/4 i innych upalankach. Robi 13,7 /400m.

Piękne jest to B2, które robi 12,01 a ma zaledwie lekko ponad 200KM:

@ Miron- Mam pewien program na PDA - GPS-Performance, który mierzy przyśpieszenia 0-100, 400m, 800m, 80-120, itd... W piątek będe na spocie, to zabiorę ze sobą. Nie wiem na ile realne są wskazania tego, ale można się pobawić i potestować. W piątek może odwiedzi nas wizytacja z SK, może też S4 będzie, ale nie wiadomo :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 13:40_________________________________________________ciekawy spot się zapowiada :naughty:

pogoda powinna być :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

znów Was zgumuję, ale nie podoba mi się B5 w avancie, nawet eSss

odnośnie B5 avant, Mirek widziałem na jastrzębiu tego srebrnego od kolesia z B6...sprzedał? czy jeździ B6 tylko w weekend? :naughty:

słyszałem też o tym upalaniu tej esy, z tego co wiem to zbyt długo on tym autem nie jeździ...wogule to za drogo, tyle to jestem w stanie dać za B6 ale nie za taką bude :gwizdanie:

ale jak pojawi się S4 na spocie, to zobaczymy jak to jedzie, w ogóle to trzeba wkońcu przejechać się z Gregorym :decayed:

w ogóle to widzę że szykuje się konkretny spot :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej koleżanki i koledzy

problem mam wielki - na dziś :) otóż turbinę wymieniłem na regenerowaną (nie powiem gdzie bo nie będę robił komuś złej prasy jak nie mam na 100% pewności) i auto .. SIEDZI MULI i nie jedzie :(

logi zrobiłem - postaram sie wrzucić też zaraz - ale mam pytanie czy znacie kogoś w okolicach (katowice, gliwice, rybnik - bo taka będzie dziś moja trasa do domu) kto by mi zerknął mechanicznie na te turbo - czy dobrze wymienili, wszystko podociskane, podokręcane, wężyki itd - ktoś kto by poświęcił 15 minut za looknięcie - może ktoś z Was ma dziś chwile?

Sprawa jest pilna bo w niedzielę jadę furką do Reichu - i muszę mieć czym jechać :(

Pozdrawiam i proszę o kontakt - może być na fona: 607 169 197

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej koleżanki i koledzy

problem mam wielki - na dziś :) otóż turbinę wymieniłem na regenerowaną (nie powiem gdzie bo nie będę robił komuś złej prasy jak nie mam na 100% pewności) i auto .. SIEDZI MULI i nie jedzie :(

logi zrobiłem - postaram sie wrzucić też zaraz - ale mam pytanie czy znacie kogoś w okolicach (katowice, gliwice, rybnik - bo taka będzie dziś moja trasa do domu) kto by mi zerknął mechanicznie na te turbo - czy dobrze wymienili, wszystko podociskane, podokręcane, wężyki itd - ktoś kto by poświęcił 15 minut za looknięcie - może ktoś z Was ma dziś chwile?

Sprawa jest pilna bo w niedzielę jadę furką do Reichu - i muszę mieć czym jechać :(

Pozdrawiam i proszę o kontakt - może być na fona: 607 169 197

Kolego jedyny warsztat do którego oddaje audi i wiem że są lepsi od ASO http://www.auto-danecki.pl/ niedaleko od Bytomia bo innego w tych okolicach nie znam żeby polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka gdzie tu niedrogo jest jakis sprzedaż + montaz CB radio i jakie wybrac??

egon najlepiej coś z presidenta tylko ceny już są inne jak za alana, trzeba było wcześniej sie tym zainteresować to bym Ci załatwił nowy zestaw presidenta z anteną w dobrych pieniądzach, zadzwonie wieczorem czy coś jeszcze ma... a jak nie to Gliwice ul. Wrocławska za strażą pożarną jest sklep i serwis CB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka gdzie tu niedrogo jest jakis sprzedaż + montaz CB radio i jakie wybrac??

egon najlepiej coś z presidenta tylko ceny już są inne jak za alana, trzeba było wcześniej sie tym zainteresować to bym Ci załatwił nowy zestaw presidenta z anteną w dobrych pieniądzach, zadzwonie wieczorem czy coś jeszcze ma... a jak nie to

Gliwice ul. Wrocławska za strażą pożarną jest sklep i serwis CB

Dzieki Majki :naughty: a do tych Gliwic masz moze tel?? Fajnie by gdy bys zalatwil :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to chyba pomylił miasta bo jak mówię widziałem go niedaleko kopalnii Borynia jak wracałem z roboty :wink4:

dzisiaj miałem wizytacje...był kupiec, bierze go na 1000%, z felgami 17'' za 14 tyś zł, jestem zadowolony z takiej kwoty, audio wyciągam :tongue4:

muszę jedynie dać pomalować te drzwi i wymienić przegub wewnętrzny

postaram się też dokupić sprężyny obniżające, to wyciągne gwint i sprzedam osobno :decayed:

tylko ciekawe co ja potem kupie, znając moje szczęście to akurat będą same padła :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wyciagaj gwinta to pomysle moze bym go odkupil : :naughty:

[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 17:36_________________________________________________

Hejka gdzie tu niedrogo jest jakis sprzedaż + montaz CB radio i jakie wybrac??

egon najlepiej coś z presidenta tylko ceny już są inne jak za alana, trzeba było wcześniej sie tym zainteresować to bym Ci załatwił nowy zestaw presidenta z anteną w dobrych pieniądzach, zadzwonie wieczorem czy coś jeszcze ma... a jak nie to Gliwice ul. Wrocławska za strażą pożarną jest sklep i serwis CB

popieram majki skelp spoko sprzect niedrogi dobry a i ustawic mozna wiec polecam

a dokladnie gdzie to jest ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to chyba pomylił miasta bo jak mówię widziałem go niedaleko kopalnii Borynia jak wracałem z roboty :wink4:

dzisiaj miałem wizytacje...był kupiec, bierze go na 1000%, z felgami 17'' za 14 tyś zł, jestem zadowolony z takiej kwoty, audio wyciągam :tongue4:

muszę jedynie dać pomalować te drzwi i wymienić przegub wewnętrzny

postaram się też dokupić sprężyny obniżające, to wyciągne gwint i sprzedam osobno :decayed:

tylko ciekawe co ja potem kupie, znając moje szczęście to akurat będą same padła :gwizdanie:

pucek za taką flotę to się będziesz taksą woził po co Ci auto :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...