Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

jak to leje? w Rybniku nic się nie dzieje, w Gliwicach też chyba spoko, ogólnie to ma dziś nie padać :wink4:

poradziłem sobie sam z tym wentylatorem, heh komu naprawić? jestem z siebie zadowolony :polew:

to nic, trzeba powoli odpalać T Q i wio pod Arene :naughty:

ps. nie napalajcie się tak jak Guru... :gwizdanie: dzisiaj i w tym roku jeszcze też będę wyśmiewany - najwyższe auto spotów :decayed:

:buahaha:

A może Pucek pozmieniałbyś w końcu dane w profilu co :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

a ja już w domciu - to był mój najkrótszy zlocik :decayed:

fajnie że tyle A4 było :good:

Krolu :notworthy: :notworthy: :notworthy: dzięki :good::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak by coś to też dotarłem, nadal się dziwie że te auto tyle potrafi, no i ta jazda, pełna kultura, nic nie trzeszczy i nic nie klekocze...a jedzie tak jak nacisne gazu :rolleyes:

jestem zadowolony z zakupu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja tez juz z parkingu wrocilem no i musze powiedziec ze nawet to puckowi jedzie niezle

ale to wyprzedzanko tego tira to bylo juz przegiecie troche pucek musisz przyznac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehhe jakie wyprzedzonko, ja go ledwo co ujrzałem :naughty: te auto mi tak zapitala że sam jestem zdziwiony, tam było tyle miejsca że myślałem że wyskoczysz zamną :decayed:

heh no dopiero testuje, poznaje co potrafi, narazie mnie zaskakuje, ale już wiesz na co mi Diman program...żeby jeszcze bardziej zapitalać :kox:

a tak to specjalnie dla Pelexa zmieniłem profil, chciałem jeszcze zostać przy adr ale jednak :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja owszem za toba wyskocze ale to dopiero po programie tera nie mam odwagi jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam, przecież była pusta droga, długo jakoś sie czaiłeś żeby go wyprzedzić :tongue4:

no nic, jak będę miał zrobiony rozrząd to sprawdzimy się na strefie, a jak narazie to muszę jeździć z głową :decayed:

ide spać, a Ty lepiej idz do Kasi bo pewnie czeka na Ciebie w koronce albo i bez, a Ty zaś przy laptopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co zrobisz forum na pierwszym miejscy :tongue4: :>[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 01:17_________________________________________________no spadam narazie do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dotarłem przed chwilką. Sorki że tak krótko ale wyskoczyła mi nagła sprawa w Mysłowicach i musiałem zaiwaniać. Najlepsze jest to że przed spotem byłem w Katowicach potem do Gliwic i spowrotem na Mysłowice. pucek bryczka super. Gratulacje. Aż się boję co ty tam wyrezasz w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pucek że zmieniłeś profil aż mi ulżyło ;(

brzydzę sie kłamstwem a twoje dane w profilu były okropną nie prawdą :polew:

Spocik jak zawsze udany było troszkę wiejskiego tuningu z jakimis ledami :naughty: + pirackie mapy na 2009 :evil:

Kolego z zielonego Avanta na Zabrzańskich rejestracjach z którym jechałem na przejażdżkę odezwij się tutaj lub na PW potrzebuje namiary na tego taniego pompiarza :wink4:

Majki wszystkiego najlepszego staruszku sto lat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kwiatek::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten leser z Vatenfala mnie uprzedził

Majki dołączam się do życzeń

STO LAT

Riddick fajnie że wpadłeś

Pelex to kiedy zmieniamy nasze Audiole na "BildyMłodegoWieśniaka" serii 5 :polew: :polew: :polew:

qfa w moim niepsującym się :a4fan: chyba padł czujnik temperatury

qr** co za szmelc :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ale mam już mój cabelek więc dziś :vaglogi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

Majki, no to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

to dlatego nie zostałeś z nami w MC do 24 :decayed:

pogoda jak znalazł żeby grzebać w garażu :naughty: dzisiaj ciągne instalacje pod audio :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za życzenia :) Pelex tego staruszka to już nie musiałeś dopisywać :gwizdanie:

No ja też zaraz ide do garażu i auto na podnośnik i bede szukał dziury w dolocie bo jest coraz gorzej, auto przestaje jechać zaczyna dymic, powyzej 2 tys świszcze a komp pokazał że silnik ma włączony tryb awaryjny :( mam nadzieje ze to tylko dziura a nic bardziej powaznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do klubowiczów pytanko.

Z uwagi na to, że słabo świecą moje lampy ( soczewki, II lift, Valeo) coś muszę z tym zrobić.

Udało mi się wyczytać, że niektórzy dają do regeneracji odbłyśniki, inni polerują soczewkę itd.

Zna ktoś jakiegoś dobrego szpeca od lamp? Wiem, że reflektorami zajmują się warsztaty w Piekarach Śl ( naprzeciwko szpitala) i gdzieś w Szopienicach. Temat chciałbym w miarę szybko załątwić bo dzień coraz krótszy. Z góry dzięki za pomoc. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w tą cudowną pogodę :hi: - idealna na dzień w pracy :gwizdanie:

Dzięki za spota , nawet sporo wozidełek się pojawiło :good:

Majki - najlepszego :drunk: :oklaski:

Guru , Egon , może byśmy dzisiaj już te ledy zamówili i ostatni weekend września (jeśli wam pasuje , bo ja mam wolne akurat) byśmy coś porezali ?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za życzenia :) Pelex tego staruszka to już nie musiałeś dopisywać :gwizdanie:

No ja też zaraz ide do garażu i auto na podnośnik i bede szukał dziury w dolocie bo jest coraz gorzej, auto przestaje jechać zaczyna dymic, powyzej 2 tys świszcze a komp pokazał że silnik ma włączony tryb awaryjny :( mam nadzieje ze to tylko dziura a nic bardziej powaznego

Prosze bardzo Staruszku :evil:

Jestem w szoku że w tak młodym Aucie jak Twoje już pękają gumy w dolocie ( jezeli to jest dolot ) daje to wiele do myślenia :mysli:

Mam do klubowiczów pytanko.

Z uwagi na to, że słabo świecą moje lampy ( soczewki, II lift, Valeo) coś muszę z tym zrobić.

Udało mi się wyczytać, że niektórzy dają do regeneracji odbłyśniki, inni polerują soczewkę itd.

Zna ktoś jakiegoś dobrego szpeca od lamp? Wiem, że reflektorami zajmują się warsztaty w Piekarach Śl ( naprzeciwko szpitala) i gdzieś w Szopienicach. Temat chciałbym w miarę szybko załątwić bo dzień coraz krótszy. Z góry dzięki za pomoc. pzdr

Kolego takie reflektory idzie samemu wyczyścić wewnątrz jak i zewnątrz ale uprzedzam rozebranie lampy Valeo znaczy wyciągnięcie soczewki jest trudne a jeszcze trudniejsze jest jej wsadzenie jeżeli nie posiadasz odpowiednich narzędzi (szczypczyków) w samym reflektorze ręcznie czyścisz tylko soczewke a całą reszte płuka się wodą z płynem. Zewnętrznie można wypolerować plastik żeby nie było widać tak mocno tego wypiaskowania reflektora które się robi po latach jeżdżenia - ale sie rozpisałem jek chcesz znać szczegółu ty pisz na PW :wink4:

Ten leser z Vatenfala mnie uprzedził

Majki dołączam się do życzeń

STO LAT

Riddick fajnie że wpadłeś

Pelex to kiedy zmieniamy nasze Audiole na "BildyMłodegoWieśniaka" serii 5 :polew: :polew: :polew:

qfa w moim niepsującym się :a4fan: chyba padł czujnik temperatury

q***wa co za szmelc :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ale mam już mój cabelek więc dziś :vaglogi:

Słuchaj no w tym roku ja już nie dam rade zmienić fure no chyba że trafi mi się jakaś okazja na zamianke :naughty: ale myśle że utwierdze się w przekonaniu do 5-tki jak się przejade od kumpla 530 d wtedy powiem Ci jak było i ewentualnie zrobimy sobie zakup grupowy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAJKI - WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ - mogłeś coś wspomnieć o urodzinkach, dałbym Ci moje ledy w prezencie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAJKI - WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ - mogłeś coś wspomnieć o urodzinkach, dałbym Ci moje ledy w prezencie :decayed:

Weź Miron taka wieś :polew: :polew: :polew:

A teraz powarznie to może byś usunął z pod zdjęć spotowych tą informacje o grillu z dn. 4.09. no chyba że będzie to aktualne co roku o tej samej porze w co wątpię :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...