Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Ale na pomysł, aby na koniec grupowe pamiątkowe zdjęcie zrobić to wpadła tylko Rudi, brawo!! :good:

Grupowe zdjęcie wyszło nawet.... nawet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

ten mój bojler :polew: oj, zimą muszę się tego pozbyć :gwizdanie:

zdjęcia fajne, Rudi dała popis :naughty:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez pysk mam czerwony, a Kasia mówiła mi "Pucek, ściąg ta pianka" teraz mam, opalenizna kończy się na dole karku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja smaków nałapałem i nic wiecej nie było, siedze i sie nudze w domu :(

Pucek co to sie stało bo widziałem że stałeś na poboczu na A4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy wyjeździe jak Guru i powiedział że nie świeci mi OKO to otworzyłem maske, wyszedłem, ale powiedział żebym spróbował włączyć i wyłączyć lampy, więc zrobiłem, ale zapomnialem zamknąć maski :kwasny:

no i jechałem sobie prawie 2 paki a tu spryskuje szybke i lampy i widze że maska prawie odlatuje:/ szybki zjazd na pobocze i dziękowanie że sie nie otwarła

potem już przy zjeździe na rybnicką zapaliło mi sie ostrzeżenie z ciśnienia oleju, zamigało 3 razy i zgasło, więc też zjechałem, zobaczyłem, posprawdzałem temperatury, chwile postalem no i uspokoiło się, coś mi sie zdaje że przesadziłem z tą szybkością :wallbash:

to nic spadam bo jade po starych :) rano giełda - MODLIĆ SIĘ!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy wyjeździe jak Guru i powiedział że nie świeci mi OKO to otworzyłem maske, wyszedłem, ale powiedział żebym spróbował włączyć i wyłączyć lampy, więc zrobiłem, ale zapomnialem zamknąć maski :kwasny:

no i jechałem sobie prawie 2 paki a tu spryskuje szybke i lampy i widze że maska prawie odlatuje:/ szybki zjazd na pobocze i dziękowanie że sie nie otwarła

potem już przy zjeździe na rybnicką zapaliło mi sie ostrzeżenie z ciśnienia oleju, zamigało 3 razy i zgasło, więc też zjechałem, zobaczyłem, posprawdzałem temperatury, chwile postalem no i uspokoiło się, coś mi sie zdaje że przesadziłem z tą szybkością :wallbash:

to nic spadam bo jade po starych :) rano giełda - MODLIĆ SIĘ!!!!

No spryski to masz ekstra aż my musieliśmy włączyć wycieraczki bo nic nie było widać tylko twój płyn.

Kontrolka ciśnienia powiadasz to wszystko przez nabijanie sie z naszych BLB, widać nie tylko u nas może sie zapalić :polew: tylko pewnie u Ciebie bedzie inna przyczyna tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zawody jak zawody, ale dziś padła pierwsza ósemka w Polsce, czyli rekord Polski

i to nie jedyna na calych zawodach :good:

no pozazdroscic wam udanego wypadu, gartulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zawody jak zawody, ale dziś padła pierwsza ósemka w Polsce, czyli rekord Polski

i to nie jedyna na calych zawodach :good:

no pozazdroscic wam udanego wypadu, gartulacje

To prawda jeszcze blacha zrobił ósemkę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :hi:

Wszyscy odsypiaja wczorajszy dzien :naughty: Jak tam zakwasy, bo mnie wszystko boli :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po kilku dniach nie obecności :hi: :hi:

Widzę że piątkowy spocik bardzo udany + dobra frekfencja :good:

Żałuję że mnie w sobotę nie były na pławkach , ale auto odebrałem dopiero koło 17 od lakiernika + spałem do 16 po piątkowej imprezie :gwizdanie:

Co do oznaczenia , ogolnie chyba dobry pomysł , tylko żeby jakieś "podziały" się z tego przypadkiekm nie porobiły ...

W piątek już jestem napewno - poranna zmiana wkońcu :decayed:

Lakiernik się spisał na medal , wogóle nie widać że auto było robione(cały bok) + polerka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 12:28_________________________________________________Ps. Adam prośbę mam zgraj mi (wszystkie) zdjęcia na płytkę (oczywiście płytkę oddam a chcę wszystkie bo wybiorę sobie te które mi się podobają) :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: no ja tez sie przywitam w ta piekna niedziele zakwasy mam jak cholera wszystko nie boli

ty a z tymi ledami to chyba cie wyprzedzili jednak miron :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

ogólnie było super :)

dziś mam zakwasy w dziwnych miejscach ... np nad kostkami albo na karku... no i spaloną twarz i kark :D ogólnie było super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 12:28_________________________________________________Ps. Adam prośbę mam zgraj mi (wszystkie) zdjęcia na płytkę (oczywiście płytkę oddam a chcę wszystkie bo wybiorę sobie te które mi się podobają) :notworthy:

Ok zgram ci wszystkie jak leci

Witam...

ogólnie było super :)

dziś mam zakwasy w dziwnych miejscach ... np nad kostkami albo na karku... no i spaloną twarz i kark :D ogólnie było super

Krolu na karku tez mam zakwasy :> karki z nas :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak was czytam to zaczynam się cieszyć że nikt się nie utopił :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 12:46_________________________________________________Ps. Adam dasz radę dziś je zgrać to bym sobie po nie podskoczył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Witam serdecznie musieliśmy sie z moją wcześniej zmyć i przypuszczam że wiele straciliśmy

ale coż chrześniakiem sie musiałem zająć:(

dzięki za świetna zabawe i czekam na kolejne,p.s zdjęcia rewelacyjnie powychodziły,kto chetny pisać ponagrywam płytki na piątek pozdrawiam

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...