Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam do Was taką prośbę, czy mógłby ktoś zabrać na najbliższego spota kompa z kabelkiem i zdiagnozować mi auto? Z góry dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

po raz drugi :hi:

500 zł poszło sie rypać, stożek odjechał :polew: ale ubrany na wesele jestem :rolleyes:

jutro rozrządzik, potem dalej :) Arek, to co pokazuje na budziku to się nie liczy, tak jak pokazywalem Ci na klimatroniku, masz za małą temperaturke, wymieniaj na ori bo te podróby lubią nie działać, chociaż nie powiem bo w adr miałem najtańszy, a teraz ori za 140 zł :)

Czester, gdybym chciał klekota to też bym robił tyle kilometrów, ale będzie mocna i szybka benzynka, a jak będzie zbyt drogo to odwiedzę Darka i będzie bardzo tanio i bardzo szybko :naughty:

a tak w ogóle, to jak masz 3 auta, to dlaczego nie orientujesz się gdzie i kiedy robić chip? :mysli:

Pucek powiem tak, lezy u mnie w bagazniku turbinka z awxa, i musze wpierw ja wsadzic do auta, jak to zrobie to moge ustalac jakies konkretne daty, a pisalem do ciebie, zebys ewentualnie wzial mnie pod uwage, ze mam 3 auta chetne na program, takze jak tylko wymienie turbo i wywale kata, mozemy ustalac termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem rozczarowany :kox: :kox:

Myślałem że ELYTA jest Elytą

ale widzę że Czester woli być "sQuad" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to będą dwie frakcje

a że Elyta ma spoty w piątki na arenie o 18

to ciekawe gdzie i kiedy ma spoty "squad" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem rozczarowany :kox: :kox:

Myślałem że ELYTA jest Elytą

ale widzę że Czester woli być "sQuad" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to będą dwie frakcje

a że Elyta ma spoty w piątki na arenie o 18

to ciekawe gdzie i kiedy ma spoty "squad"

W końcu ktoś z jajami wkroczył :kox:

Jakiś "squad" nam się panoszy na naszych spotach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam do Was taką prośbę, czy mógłby ktoś zabrać na najbliższego spota kompa z kabelkiem i zdiagnozować mi auto? Z góry dzięki i pozdrawiam.

Zależy ile chcesz za diagnozę zapłacić

walutą może być alkohol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe squad to zawsze ci z silnikami w autach powyżej 90 KM :kox: [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 17:06_________________________________________________pozatym to tylko propozycja Krolu więc sssssssssssssssssssssssssssssssss......padajjjjjjjjjjjjjjjjjjj [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 17:06_________________________________________________i gadaj czy sie podoba :naughty:

Super ale mi przegadałaś o nie!! aaa idę płakać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah no udało mi się hahah tylko że ja mam 115 KM hahha wiec niewiele wiecej hahahahah :gwizdanie: ale sie nie obrażaj hahah i nie becz mi tu :naughty:

Stań na kresce, zobaczymy... ja mam BNS 4,2 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak, pomoże ktoś z tym podłączeniem auta pod kompa?

Witam.

Mam do Was taką prośbę, czy mógłby ktoś zabrać na najbliższego spota kompa z kabelkiem i zdiagnozować mi auto? Z góry dzięki i pozdrawiam.

Zależy ile chcesz za diagnozę zapłacić

walutą może być alkohol

Ile konkretnie chcesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak, pomoże ktoś z tym podłączeniem auta pod kompa?

Witam.

Mam do Was taką prośbę, czy mógłby ktoś zabrać na najbliższego spota kompa z kabelkiem i zdiagnozować mi auto? Z góry dzięki i pozdrawiam.

Zależy ile chcesz za diagnozę zapłacić

walutą może być alkohol

Ile konkretnie chcesz?

Kolego tu nie chodzi o kase, chodzi o wyzysk, raz wpadniesz zrobimy Ci logi i więcej Cie nie zobaczymy :disgust: a o to nam nie chodzi ...

haha to tak jak ja tylko mi fotka została na pamiątkę po 4.2 .....i wrażenia z jazdy :confused4: a jeśli chodzi o stawanie na kresce to Janusz powiedział że nie będzie się ścigać bo i tak przegra z tobą hahahahaha :evil:

Tak więc nie obrażaj mnie ... ani mojego auta...

To mogą robić tylko od ADR Pucka w wzwyż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć no jezu weż zdejmij tą oponę bo sie zabijesz a jeszcze tak szybko si,ę jeżdzi :shocked: powtórzę [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 14:07_________________________________________________no a tak wogóle gdzie się podziweasz nic cię nie widać na forum? :naughty:

Rudi skonczył mi sie urlop wiec znow praca i obowiążki sie zaczynają a jak szef widzi ze na kompie cos innego niz to co powinno byc litania sie zaczyna:) ale jestem cały czaas...

Ty jestes tu bardziej na bieżąco o co chodzi miedzy chłopakami dwie ekipy sie robia?? sg squad i i slynna Elita??

łaczyć panowie łaczyc nie dzielić:)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A CO TO Q_RWA JEST "SG squad" czyżby nowy klub fanów quadów

dokladnie tak :good:

Jestem rozczarowany

Myślałem że ELYTA jest Elytą

ale widzę że Czester woli być "sQuad"

to będą dwie frakcje

a że Elyta ma spoty w piątki na arenie o 18

to ciekawe gdzie i kiedy ma spoty "squad" ?

spoty "sQuad" sa na torze crossowym w Krasnobrzegu :decayed:

Jakiś "squad" nam się panoszy na naszych spotach

przepraszam szanownego Krula za zamieszanie na zamku :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem rozczarowany :kox: :kox:

Myślałem że ELYTA jest Elytą

ale widzę że Czester woli być "sQuad" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to będą dwie frakcje

a że Elyta ma spoty w piątki na arenie o 18

to ciekawe gdzie i kiedy ma spoty "squad" ?

Ehh piteRRa..., przestan pier... i narzekac, tylko wymysl cos lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem rozczarowany :kox: :kox:

Myślałem że ELYTA jest Elytą

ale widzę że Czester woli być "sQuad" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to będą dwie frakcje

a że Elyta ma spoty w piątki na arenie o 18

to ciekawe gdzie i kiedy ma spoty "squad" ?

Ehh piteRRa..., przestan pier... i narzekac, tylko wymysl cos lepszego.

Krotka wymiana zdań z Piterrą na skype i wg mnie squad też ssie.. ELYTA była :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

za nie długo będziemy mieli naklejki JP100% ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co reszta na ta moja propozycje? pytalem juz o to kilka dni temu ale malo kto odpowiedzial jak mu sie to widzi :mysli:

chcialem tylko pomoc ale jesli niepotrzebnie zabralem glos to bardzo przepraszam szanowne grono :embarrassed:

Czester, Rudi moge was prosic o usuniecie logo z waszych profili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co reszta na ta moja propozycje? pytalem juz o to kilka dni temu ale malo kto odpowiedzial jak mu sie to widzi :mysli:

chcialem tylko pomoc ale jesli niepotrzebnie zabralem glos to bardzo przepraszam szanowne grono :embarrassed:

Czester, Rudi moge was prosic o usuniecie logo z waszych profili?

Ja nie mam do Ciebie żadnych pretensji, zobacz nic nie pisałem :) Logo jest OK

Rudi mnie tylko zdenerwowała nasiewaniem się z mojej mocy a to mi się nie spodobało ... i to bardzo!

A mój post o "squadzie" był zwykła zaczepką, tu co drugi post ma taki podtekst - nie bierz tego do siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzieciaki

Po pierwsze: A-rek pomysł był już poruszony i na razie są mieszane odczucia u różnych osób (ja nie chciałem zabierać głosu bo chciałem zobaczyć jak inni na to zareagują) ale jeżeli mam coś powiedzieć od siebie to tylko tyle że jeżeli już mamy stworzyć taką grupę to faktycznie w nazwie musiała by być "Elyta" nie "squad". Nikt też nie ma ci nic za złe że zrobiłeś coś w tym kierunku więc nie przepraszaj że zabrałeś głos w dyskusji bo po to jest forum a tworzymy je wszyscy a nie kilka wybranych osób (co do stworzenia "elyty" to przecież wiadomo że nie chodzi o żadne podziały i dziwię się że większość osób tak to odebrała :mysli: przecież na Mirona też wołamy Prezes a na mnie utarło się Vice (nie licząc innych ksywek :gwizdanie: :kox:) to znaczy że co że jesteśmy jacyś lepsi czy co :mysli: bo wydaje mi się że nie :no:

Po drugie: Krolu ty się tak nie denerwuj bo co do wypowiedzi na temat twojej mocy to powinieneś być już przyzwyczajony i w ogóle przecież wiesz że to wszystko jest żartem (tak jak ja bym się miał za gluta obrażać :cool1:) więc NIE ŻREĆ MI SIĘ TU DZIECI :tongue4: :tongue4: :wink4:

Po trzecie: Rudi ty przestań tak odbierać rzeczy że jak ktoś się po tobie przejedzie to on już jest na ciebie obrażony itd bo po pierwsze jak tak piszesz to jeszcze bardziej innych podku*wia a po drugie jak by tak faktycznie było to znaczy że Piterra już nikogo nie lubi :decayed: I nie wypisuj że tutaj to wszyscy są na ciebie cięci bo tak ci się wydaje bo to też jest wkurzające

Tyle na razie bo mnie bracik z kompa zgania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzieciaki

Po pierwsze: A-rek pomysł był już poruszony i na razie są mieszane odczucia u różnych osób (ja nie chciałem zabierać głosu bo chciałem zobaczyć jak inni na to zareagują) ale jeżeli mam coś powiedzieć od siebie to tylko tyle że jeżeli już mamy stworzyć taką grupę to faktycznie w nazwie musiała by być "Elyta" nie "squad". Nikt też nie ma ci nic za złe że zrobiłeś coś w tym kierunku więc nie przepraszaj że zabrałeś głos w dyskusji bo po to jest forum a tworzymy je wszyscy a nie kilka wybranych osób (co do stworzenia "elyty" to przecież wiadomo że nie chodzi o żadne podziały i dziwię się że większość osób tak to odebrała :mysli: przecież na Mirona też wołamy Prezes a na mnie utarło się Vice (nie licząc innych ksywek :gwizdanie: :kox:) to znaczy że co że jesteśmy jacyś lepsi czy co :mysli: bo wydaje mi się że nie :no:

Po drugie: Krolu ty się tak nie denerwuj bo co do wypowiedzi na temat twojej mocy to powinieneś być już przyzwyczajony i w ogóle przecież wiesz że to wszystko jest żartem (tak jak ja bym się miał za gluta obrażać :cool1:) więc NIE ŻREĆ MI SIĘ TU DZIECI :tongue4: :tongue4: :wink4:

Po trzecie: Rudi ty przestań tak odbierać rzeczy że jak ktoś się po tobie przejedzie to on już jest na ciebie obrażony itd bo po pierwsze jak tak piszesz to jeszcze bardziej innych podku*wia a po drugie jak by tak faktycznie było to znaczy że Piterra już nikogo nie lubi :decayed: I nie wypisuj że tutaj to wszyscy są na ciebie cięci bo tak ci się wydaje bo to też jest wkurzające

Tyle na razie bo mnie bracik z kompa zgania :)

1. tak - dokładnie :oklaski:

2. jak pisałem wcześniej z mojej mocy mogą się smiec tylko Ci co mają jej wiecej lub mają odwage sie sprawdzic :cool1:

a co do gluta to prawda w oczy kole... :decayed:

3. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 19:03_________________________________________________A, żeby nie było nudno, to jutro też do Piterry zadzwonię i zrobimy kolejną .... jakoś trzeba Was zmotywować, do nabijania tych stron LENIE!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie jeden projekt czy logo tworzylem i jest cos takiego jak prawa autorskie i nie moglem uzyc w moim projekcie slowa "elyta" bez zgody autora ale chcialem ruszyc watek dalej bo uwazam ze jest to fajny pomysl :good:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...