Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Majki gratuluje córeczki :good::drinks: Szkoda, że nie dałeś rady wpaść na impreze, bo byśmy od razu opili te narodziny :drunk: Ale Pucek powiedział, że jakby Majki jeszcze był to by już był wogóle hardcore na tej imprezie, choć i tak było już ostro :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

panowie jak bedziecie na alegro lub na innych aukcjach grzebac to szukajcie mi zderzaka z s lina albo z s4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki gratuluje córeczki :good::drinks: Szkoda, że nie dałeś rady wpaść na impreze, bo byśmy od razu opili te narodziny :drunk: Ale Pucek powiedział, że jakby Majki jeszcze był to by już był wogóle hardcore na tej imprezie, choć i tak było już ostro :decayed::polew:

Gregor dzieki :) no uwierz mi że chciałem z Wami jechać ale rodzinka ,znajomi przyszli i też miałem hardcore ale nie taki jak moi niektórzy goście co po 2 godziny obejmowali sie z kibelkiem :sick3:[br]Dopisany: 04 Październik 2009, 15:49_________________________________________________

panowie jak bedziecie na alegro lub na innych aukcjach grzebac to szukajcie mi zderzaka z s lina albo z s4 :naughty:

diamn tutaj masz jedną z tańszych ofer ze śląska

http://moto.allegro.pl/item758980016_audi_a4_s4_s_line_s_line_zderzak_grill_czesci.html

a tutaj droższa ale za kompletny

http://moto.allegro.pl/item757494620_audi_a4_s_line_2007_kompletny.html

mozesz też kupić zderzak juz za 400zł ale to sam plastik a jak policzysz reszte i czas żeby to skompletować to mysle ze sie nie opłaca.

Masz tu jeszcze namiar na gościa co rozbiera same nowe audi, magazyn mają koło giełdy w Gliwicach 793-564-148

a tu masz ich oferte na allegro ale wszystkiego nie wystawiają wiec dzwoń

http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4707534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem, żyje, nic nie narobiłem i dojechałem szczęśliwie...

Majki, GRATULACJE, dobrze że nie przyjechałeś bo wtedy to bym padł :polew::sick3:

jak narazie nic więcej nie pisze bo nie jestem zabardzo w stanie, nie mam sił i ide wdupiać ten długo wyczekiwany rosołek :>

wieczorem conieco napiszę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po imprezie - jazda na maxa - popijawsko na całego :kox:

konkrety może lepiej niech zostaną tajemnicą między tymi co byli

no to ladnie ze wypad wam sie udal :good:

koledzy pomozcie, co to oznacza?

42800ba33a38dd26med.jpg

Arek albo sprawdz poziom oleju albo czujnik cisnienia padł, ale u mnie sie to zapala jak jest za niski stan oleju w misce, doraźnie i na krótką mete pomaga zwykłe otwarcie maski bo jest to połączone z krańcówką że niby otwieasz maske i dolewasz oleju i sie kasuje na desce, ja mam tak niekiedy że na bagnecie jeszcze troszke brakuje do min a już sie zapala.

A i dzieki Arek tak mijalismy sie koło Norauto własnie jechałem prosto ze szpitala no i musiałem zawitać na spota :gwizdanie: [br]Dopisany: 04 Październik 2009, 15:14_________________________________________________Przybyła nam nowa klubowiczka narazie bedzie niestety jezdzić audi ale z tyłu

59af139d4afc6953med.jpg

NAJSZCZERSZE GRATULACJE BY SIE ZDROWA CHOWAŁA I UŚMEICH DAWAŁA,

NAJLEPSZEGO ZYCZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Majki GRATULACJE !!! :good:

Ale się wqr.wilem z tą sobotą , miałem zaplanowany tez wyjazd do was i lipa , koleś zgubił kluczyki z Aurisa w miejscowości pod Pragą i trzeba było jechać z zapasowymi , niedawno wróciłem dopiero (nocleg tam na miajscu), już mnie ta praca pomału dobija, takie szczęście że zawsze musi coś wyskoczyć w takim momencie :confused4: niema ktoś jakiejś rozsądnej roboty pochytać ??

Z tego co widzę , popijawa udana :decayed::good: Pucek , wyrwałeś coś , może panne młodą.... :gwizdanie:

Za tydzień w piątek się na spocie widzimy , mam wolne , więc będę na bank i już chyba zrobionym autem wkońcu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyła nam nowa klubowiczka narazie bedzie niestety jezdzić audi ale z tyłu

59af139d4afc6953med.jpg

Gratulacje!!! Śliczna :)[br]Dopisany: 04 Październik 2009, 17:40_________________________________________________Apropo tego linku z "mam talent" to jest fake... o tym już kiedyś było głośno...

a tu macie ten link filmik co mówiłem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królu...a jak tam kołpaki???

:naughty:

tak w ogóle, to ostatni raz tak mało wypiłeś na takiej imprezie! Ty to zawsze się wykręcisz :gwizdanie:

Krisu, impreza nie była wcale taka dobra, bo była za***ista!!!

mamy "trochę" fotek, no i filmiki... DAAAAMY RADE :polew: :polew: :polew:

oj te fotki będą baaardzo kompromitujące :naughty:

Mirek, fajnie że jednak wpadłeś, a już mieliśmy Ci dupsko obsmarować :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królu...a jak tam kołpaki???

:naughty:

tak w ogóle, to ostatni raz tak mało wypiłeś na takiej imprezie! Ty to zawsze się wykręcisz :gwizdanie:

Krisu, impreza nie była wcale taka dobra, bo była za***ista!!!

mamy "trochę" fotek, no i filmiki... DAAAAMY RADE :polew: :polew: :polew:

oj te fotki będą baaardzo kompromitujące :naughty:

Mirek, fajnie że jednak wpadłeś, a już mieliśmy Ci dupsko obsmarować :polew:

Pucek za te kołpaki u mnie to masz :bicz: :bicz: :bicz::baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

To jedna z dwóch rzeczy których w mojej pędzącej legendzie się nie dotyka... :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a druga to ten grill :naughty:

a podpowiem że to nie byłem ja :tongue4:

ja bym się nie ośmielił zakosić Ci tych 17'' kołpaków :>

poważnie to nie ja... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj droższa ale za kompletny

http://moto.allegro.pl/item757494620_audi_a4_s_line_2007_kompletny.html

mozesz też kupić zderzak juz za 400zł ale to sam plastik a jak policzysz reszte i czas żeby to skompletować to mysle ze sie nie opłaca.

Dokładnie potwierdzam, czasem warto wydać dwie stówki więcej ale mieć bez szukania czekania i plątania się. Tak samo jest ze zderzakiem do S4/RS4 ;B5 już wam mówiłem kratki w zderzak kosztują potem tyle co sam zderzak na allegro, albo nie można ich dostać.

Ale na prawdę śliczny ten zderzak S-Line, Diman ja bym takiego szukał bo tak jak naprawisz autko to nie da ci to wiele radości bo będzie wyglądać jak wcześniej, a roboty trochę będzie. A tak za tą samą robotą którą musisz zrobić masz już zderzak który wygląda :kox: Tylko musisz kilka stówek dopłacić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bede myslec narazie musze to porozbierac i gonic do rzeczoznawcy zeby mi to wycenil jeszcze co nie jest wycenione

najlepsze troche poczytalem ta wycene pozycja z reflektor z kierunkowskazem kpl do b7 cena 96,36zł :nabijasie: :laghing2: dla porownania cena w serwisie kosztuje 1000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sam widzisz na jak bardzo chcą Cie wyruchać, a jak ten rzeczoznawca będzie miał ale to niech Ci kupi taki ori reflektor, za te pieniądze, tak mu powiedz, to wtedy zmieni zdanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczynam dochodzic do siebie :decayed: wyjazd mega udany, dzieki wszystkim oraz gregorowi za zalatwienie miejscowy.

Co o tym myslicie ? autko pewne 2002r bez Q, ale 45tys to chyba za duzo troche...

http://www.polerowanie-felg.pl/a4mtm/

http://www.polerowanie-felg.pl/mtm/index2.html[br]Dopisany: 04 Październik 2009, 19:34_________________________________________________Daaamy rade :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...