Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Witam! szanowne towarzystwo!

Co wy roboty nie macie wszyscy? Czy macie takie roboty, że możecie se na kompie pisać luźno, masakra :blink: Ja w robocie to nie mam czasu na neta bo trza zap****alać :tongue4:

teraz trzeba się zachowywać :)

ale najwyższy czas trochę się uspokoić :naughty:

Widzę, że pokolorowałeś sobie nicka :> Trza to zgłosić :polew:

A tak na serio to teraz pora na kropka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

ty jestes cichociemny i cie nie widzialem dopiero potem jak obok mnie przejechales to cie przyuwazylem wolalem na radiu ale nie miales zalaczonego

po okolicach to bez CB jeżdżę :wink4:

cichociemny? :bicz:

sciemnione wszystkie szyby mi chodzilo wiec nie bylo cie widac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciemnione wszystkie szyby mi chodzilo wiec nie bylo cie widac

to chyba normalne że nie moja siostra jechała tylko ja? takiego lansowozu nie poznać :wallbash:\ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam! szanowne towarzystwo!

Co wy roboty nie macie wszyscy? Czy macie takie roboty, że możecie se na kompie pisać luźno, masakra :blink: Ja w robocie to nie mam czasu na neta bo trza zap****alać :tongue4:

teraz trzeba się zachowywać :)

ale najwyższy czas trochę się uspokoić :naughty:

Widzę, że pokolorowałeś sobie nicka :> Trza to zgłosić :polew:

A tak na serio to teraz pora na kropka :decayed:

:hi:

Gregory, ja myślę że obejdzie się bez kropka, SoMeS limit "śląskich" już chyba wykorzystał :)

Diman, kasę weź, będą zakłady, jak długo pojadę na "dół" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie spamowac mi tu za duzo bo ide na machoczek wziasc prysznic po robocie a potem po narty :gwizdanie:

no wlasnie nie poznalem dopiero jak przejezdzalem to widze ten sansowoz a kto siedzi w srodku - tata somesa :polew:

zarcik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie spamowac mi tu za duzo bo ide na machoczek wziasc prysznic po robocie a potem po narty :gwizdanie:

no wlasnie nie poznalem dopiero jak przejezdzalem to widze ten sansowoz a kto siedzi w srodku - tata somesa :polew:

zarcik :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Pucek o jakim limicie mówisz? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tych chłopaki to nie rozumiem waszych rozterek o śniegu......, mokry czy suchy...., co to za różnica :gwizdanie: I tak masz jedne narty i jeden kombinezon narciarski. A ja zawsze na pierwszy szus danej zimy nie smaruje nart aby się wrobić, bo nasmarowane jadą 1,5 razy szybciej od nie nasmarowanych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tych chłopaki to nie rozumiem waszych rozterek o śniegu......, mokry czy suchy...., co to za różnica :gwizdanie: I tak masz jedne narty i jeden kombinezon narciarski. A ja zawsze na pierwszy szus daje zimy nie smaruje nart aby się wrobić, bo nasmarowane jadą 1,5 razy szybciej od nie nasmarowanych :wink4:

vote!

odkad kupilem narty w tamtym roku to nie smarowalem, ostrzylem, czyscilem, glaskalem, lizalem nart, wrecz przeciwnie - pilowalem krawedzie pod butem zeby sie nie wcinaly na boxach

ale to zalezy jak kto jezdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok - ja powoli spadam - do wieczorka :wink4:

W takim bądz razie ja też sobie idę :gwizdanie:

:hi:

to dobrze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśleć że dzisiaj na noc do roboty, a rano od razu na Knuróffffff

Patrikos, na szczęście nie będę sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi rodzice go znaleźli w kapuście i teraz chodzi i wszystkim gada że jest moim bratem :decayed:

Ps. To naprawde mój brat - ale nie mówcie mu jutro nic o tym gdzie go znaleźli :polew:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 13:21_________________________________________________Coprawda dziewczyny nie ma ale proszę mi do niego nie zarywać :polew:

Małe sprostowanie, co do dziewczyny to Miron nie jest w temacie bo tylko siedzi w garażu i pucuje ten czarny karawan pogrzebowy więc mam laske i rzeczywiście nie zarywać domnie bo nawet dla Audi się w nikim z Was nie zakocham.... ale wyczytałem że tu jakieś siostry też jadą więc laske zawsze można zmienić.... ;).

P.S. Nie traktujcie tego jak spam ale jakoś mi zajechało gejowskim towarzystwem więc wolałem sprostowanie napisać niż potem przez tydzień mieć problemy z siedzeniem na tyłku bo któryś przyceluje wemnie od tyłu.... :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi rodzice go znaleźli w kapuście i teraz chodzi i wszystkim gada że jest moim bratem :decayed:

Ps. To naprawde mój brat - ale nie mówcie mu jutro nic o tym gdzie go znaleźli :polew:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 13:21_________________________________________________Coprawda dziewczyny nie ma ale proszę mi do niego nie zarywać :polew:

Małe sprostowanie, co do dziewczyny to Miron nie jest w temacie bo tylko siedzi w garażu i pucuje ten czarny karawan pogrzebowy więc mam laske i rzeczywiście nie zarywać domnie bo nawet dla Audi się w nikim z Was nie zakocham.... ale wyczytałem że tu jakieś siostry też jadą więc laske zawsze można zmienić.... ;).

P.S. Nie traktujcie tego jak spam ale jakoś mi zajechało gejowskim towarzystwem więc wolałem sprostowanie napisać niż potem przez tydzień mieć problemy z siedzeniem na tyłku bo któryś przyceluje wemnie od tyłu.... :)

Pozdro

Siostra już jest zajęta :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...