Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Panowie pakiet lans zamontowany... dziś przyjadę do katowic na alufeldze... 1 ale zawsze :D:D

Wętylek się zje.... i musiałem załozyć zapas dziś rano... same plusy, spóźnienei do roboty 40 minut :D a wentylek mi zrobia i tak za darmo bo przy zamianie opon zakładałem nowe więc będe reklamować

jakie masz zapas? to ja Ci pożycze jedną alu z zapasu i jeszcze jakieś dwie osoby i sie przylansujesz na czterech :evil:

takie:

http://www.allegro.pl/item625547028_oryginalne_alufelgi_15_audi_a4_a6_5x112.html

jeszcze mi 3 potrzeba :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to ja mam taką na zapasie, to sobie możesz założyć z jednej strony :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Witam w to słoneczne południe :hi:

Bogowie czówają nad nami - patrząc przez okno na dzisiajszą pogodę :)

witam :hi:

właśnie wróciłem tam gdzie mnie Pucek wysłałeś... pobłądziłem i nie znalazłem tego :wallbash:

może ktoś wie gdzie tu jeszcze w naszych okolicach spawają plastiki? :gwizdanie:

- w Zabrzu są 2 punkty gdzie spawają plastiki , jeśli ci to nadal jest potrzebne :)

egon - ja jestem w pracy do 17 , może uda mi się szybciej wyrwać , więc widzimy sie w KATO :)

Kto będzie miał dzisiaj umyte autko tak apropo ?? - ja niestety nie :disgust: ale naklejka juz za to jest :rolleyes:

Panowie , niechce być marudny ,ale , jak możecie to podajcie mi jakiś numer domu , ulicy czy czego kolwiek na tej ulicy Rybnickiej , żebym mógł wklupać do Navi - będe wdzieczny :notworthy:

Powinienem wyrobić się na czas tz. 18:30 , może uda mi się dzisiaj ciut szybciej z pracy urwać , ale też nic nie gwarantuje - zobacze jak dzień się potoczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema żadnego numeru - wpisz sobie Knurów na Navi i poprowadzi Cię koło tego parkingu, a jak już będziesz obok to napewo będziesz nas widział ( będziesz miał pod sobą autostrade ) albo wpisz ul.Rybnicka i jedź nią tak długo aż będziesz miał zjazd na A4 ( a tam jest właśnie ten parking ) :)[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 12:14_________________________________________________Mam do sprzedania koszulke klubową ( nowa oczywiście ) zabiorę na zlota jakby ktoś był chętny :wink4:

Apropo autka - umytym nie będę ale super brudne też nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :good: , ja będe jechał chyba od Zabrza ul.Chorzowską i z niej się kierował na Rybnicką

może niebawem pojawi się nowy klubowicz na gliwickie spoty - B7 , właśnie mi znjoma dzwoniła , że jej ojciec dziś w dojczach kupił coś takiego z 2003r. - niewiem czy skojarzycie , ale byli ze mną na bodajrze 2 moim spocie - biała C-klasa z '93r , ale to się jeszcze zobaczy jak to się potoczy , bo bardzo świeże info :)

_________________________________________________

Mam do sprzedania koszulke klubową ( nowa oczywiście ) zabiorę na zlota jakby ktoś był chętny :wink4:

Apropo autka - umytym nie będę ale super brudne też nie jest :)

jaki rozmiar ?? ja bym był chętny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3b082b457b92cd36m.jpg

Mam nadziej, ze teraz bedzie wsystko jasne :> Jakis adres na Rynickiej masz zakreslone na czerwono :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris nie bylo b7 w 2003 roku jak juz to b6

a o koszulce mi teraz mowisz miron ja wlassnie wczoraj u jarko zamowilem dla mnie i mojej na ogolnopolskim sie cza prezentowac wkoncu nowicjusz jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris chyba L - można przymiarke zrobić na parkingu.

I jeszcze jedno - 2003r to B6 a nie B7 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku... za male jest to zdjecie, zaraz to poprawie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris nie bylo b7 w 2003 roku jak juz to b6

a o koszulce mi teraz mowisz miron ja wlassnie wczoraj u jarko zamowilem dla mnie i mojej na ogolnopolskim sie cza prezentowac wkoncu nowicjusz jestem

a ja właśnie o Tobie pomyślałem bo Tobie może pasować :)[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 12:29_________________________________________________Diman jedziesz sam dzisiaj czy z Twoją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem z moja ale ona konczy dopiero o 19.00 w zabrzu takze chyba nie da rady zeby jechala ale chciec chciala [br]Dopisany: 14 Maj 2009, 12:32_________________________________________________a twoja jedzie bo jak ona sama nie bedzie to najwyzej powiem zeby ja ojciec przywiozl na 3stawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja powinna jechać chyba że coś jej się zmieniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja sprobuje z moja cos pozalatwiac i sie zobaczy co sie da zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: ale wiesz nic na siłe - bo gorzej jak Ty się będziesz spinać a ja się dowiem o 18.00 że moja nie jedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris chyba L - można przymiarke zrobić na parkingu.

I jeszcze jedno - 2003r to B6 a nie B7 :wink4:

albo ja coś poj..lem albo ona mi podała coś źle przez telefon :wink4: , a koszulkę z chęcią zobaczę i przymierzę , jeszcze kwesta ceny - bo jestem bez gotówki , tylko karta , więc muszę do cashmachine podjechać na szybkości :)

3b082b457b92cd36m.jpg

Mam nadziej, ze teraz bedzie wsystko jasne :> Jakis adres na Rynickiej masz zakreslone na czerwono :good:

:notworthy:

Wiedziałem że można na was liczyć , dzieki czester

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema problemu - najpierw musi pasować ( bo numeracja jest taka sobie ) no i chyba to jest L ( taka która mi też pasuje :) bo mam identyczną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Kurcze, chyba jako jedyny przyjadę brudnym autem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...