Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

no to ich troche zaskoczyles tym ogromem pytan ale teraz duzo sie dowiedzielismy bynajmniej :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Bry :hi:

Sie uśmiałem miron z tej listy pytań do organizatorów :polew: po przeczytaniu tego nawet mi nie przeszkadza że nie ma pogody na weekend :>

Jakby ktoś był chętny mam nówke komplecik (RADIO CB PRESIDENT JOHNNY II ASC + ANTENA PRESIDENT GEORGIA oddam za 450zł) na allegro najtańszy taki zestaw 615zł + przesyłka[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 15:15_________________________________________________

Diman, Somes - patrzeliście może na spalanie pod domem ? ja od Forum pod blok 14,4 :kox:

Nie zadawaj takich pytań dimanowi, on jedynie patrzy na zegary jak słyszy piii i odrazu wypatruje czy to nie OIL PRESSURE :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle to siemka chłopaki :hi: :hi:

witajcie pany :hi: pogada nie chce odposcic jest przerabana ale to nic cza sie cieszyc z wolnej soboty troche spraw pozalatwiac

kto ma wolną to ma :confused4: ja już po 2 kolosach jestem , w robocie byłem na chwilę a niebawem na korki a maty :disgust:

_________________________________________________

Miron - post pierwsza klasa , czytałem dwa razy i cedziłem :polew: :polew:

_________________________________________________

ma ktos numer do Majkiego na kom??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kris po numer zadzwoń do Mirona :) numer znasz...

ta pogoda tak mnie dołuje, ehhh nic mi się niechce!

Piterra przegladałem do mnie 18'' i szczerze to coś tam bym znalazł, ale szkoda mi tych moich bo jak by nie było mam tam prawie nówki opony na przodzie, a te komplety z allegro przeważnie mają łyse opony :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SomeS a co takie zdziwko??? wczoraj mnie nie było bo grzebałem przy aucie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w ogóle jakoś ostatnio cisza z Twojej strony :gwizdanie:

to coś tam wygrzebał :cool1:[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 16:33_________________________________________________

SoMeS - zapomniałem ci pisać , już jakiś czas temu .... jak Ostrava to w piątek , w sobotę o 60% mniej ludzi jest , ale i tak jest :good:

no ja jadę Kris za 2 tygodnie większą ekipą busa mamy zamówionego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki jak tam opanowales juz furke powymieniales lamki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a SomeS lekka przymiarka do 18'', niewiem ile jeszcze mogę wyżej posadzić auto, no i ledwo do 18'' wejdzie ale wejdzie...

halogen mam zaparowany, musiałem wybadać sprawe i chyba pójdzie do reklamacji bo dalej paruje

no i skończyć podświetlenie nóg musiałem, takie ori, teraz musze kupić ori przełącznik żeby na dobre podłączyć halogeny

a się nie odzywałem bo jakoś na te B(6?7? a może8?) zarobić trzeba

chyba w najbliższym czasie wogule długo się nie odezwe - druga robota czeka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Pucek przy Twoich możliwościach glebowych przydała by się fela większa :wink4:

i jeszcze chciałeś mi te halogeny też wcisnąć :naughty: co ori to ori :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Wreszcie dotarłem do końca postów :decayed: wy chyba nie macie co w domu robić :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Guru wyobraź sobie że nie mam :gwizdanie:

sprzątać nie sprzątam... jedzenie dostaje pod nos... ja tu śpię tylko i siedzę przy kompie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i "modzisz" auto zapomniałeś dodać :kox:

Miron a to co takiego

http://www.a4-klub.pl/smf/jakie_imie_dla_synacorki-t81802.0.html;msg918624#msg918624

:slina::blink::shocked::przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru co takie zdziwko? przecież sam nawaliłeś tyle postów, ja musiałem prawie 10 stron czytać :kwasny:

SomeS, tylko że ja żeby wrzucić tam większe alu to muszę maxymalnie do góry ustawić ten zawias :wink4:

Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

spamerzy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru co takie zdziwko? przecież sam nawaliłeś tyle postów, ja musiałem prawie 10 stron czytać :kwasny:

Że co że niby ja :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z imionami jest dobre... :polew:

Guruguru (tak miało być :polew:), no TY TY aaa no i Czester też :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory, no TY TY aaa no i Czester też :>

Oj teraz to pojechałeś po bandzie :bicz::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki jak tam opanowales juz furke powymieniales lamki

Tak żarówki już wymienione i narazie nic mi sie nie zapala ale w piatek byś mi jeszcze zapiął VAGA :decayed:

Guru to z tymi imionami to niezłe a szczególnie znaczenie imion np naszego prezesa spotów śląskich "Miron - dobry kumpel spod delikatesów, trochę tępy, zbiera butelki".

a jakby napisał że on nie Miron tylko Mirek to "Mirosław - jeździ kraść do Niemiec, ciągle najebany, lubi owłośone panienki." :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki jak tam opanowales juz furke powymieniales lamki

Tak żarówki już wymienione i narazie nic mi sie nie zapala ale w piatek byś mi jeszcze zapiął VAGA :decayed:

Guru to z tymi imionami to niezłe a szczególnie znaczenie imion np naszego prezesa spotów śląskich "Miron - dobry kumpel spod delikatesów, trochę tępy, zbiera butelki".

a jakby napisał że on nie Miron tylko Mirek to "Mirosław - jeździ kraść do Niemiec, ciągle najebany, lubi owłośone panienki." :nabijasie:

:polew: :polew: :polew::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...