Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Czester, różnica polega na tym że polerką typu DA uzyskasz taki sam efekt jak rotacyjną, tylko trzeba na to poświęcić więcej czasu ale za to jest łatwiej bo nie można nic spier..., rotacyjną też polecają, ale zaleca się żeby najpierw poćwiczyć bo to już wyższa szkoła jazdy, ponadto lakier audi/bmw/vw jest lakierem twardym i trzeba się więcej napracować dla uzyskania dobrego efektu, czyli w tym wypadku lepszym wyjściem była by rotacyjna

Pytanie, jakiej maszyny używa glinek? to ważne, bo wszystkie rotacyjne które są polecane na forach o detailingu to maszyny za 1000 i więcej złotych :decayed:

Tutaj jest taki dość fajny test, tego kestrela, chyba jestem do niego przekonany :)

http://www.mrcleaner.pl/?artykul=55

Glinek używa dokładnie tej polerki http://allegro.pl/polerka-samochodowa-2450w-regulacja-obrotow-okazja-i1650730095.html

Szczerze to nie wiem jaka jest różnica w polerce rotacyjnej za 100 i 1000, jedna i druga kręci się tak samo, chyba że chodzi o trwałość, wygodę użytkowania itp. Co do DA to faktycznie jest to bardziej skomplikowana maszyna ze względu na ruch orbitalny z rotacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Czester, różnica polega na tym że polerką typu DA uzyskasz taki sam efekt jak rotacyjną, tylko trzeba na to poświęcić więcej czasu ale za to jest łatwiej bo nie można nic spier..., rotacyjną też polecają, ale zaleca się żeby najpierw poćwiczyć bo to już wyższa szkoła jazdy, ponadto lakier audi/bmw/vw jest lakierem twardym i trzeba się więcej napracować dla uzyskania dobrego efektu, czyli w tym wypadku lepszym wyjściem była by rotacyjna

Pytanie, jakiej maszyny używa glinek? to ważne, bo wszystkie rotacyjne które są polecane na forach o detailingu to maszyny za 1000 i więcej złotych :decayed:

Tutaj jest taki dość fajny test, tego kestrela, chyba jestem do niego przekonany :)

http://www.mrcleaner.pl/?artykul=55

Glinek używa dokładnie tej polerki http://allegro.pl/polerka-samochodowa-2450w-regulacja-obrotow-okazja-i1650730095.html

Szczerze to nie wiem jaka jest różnica w polerce rotacyjnej za 100 i 1000, jedna i druga kręci się tak samo, chyba że chodzi o trwałość, wygodę użytkowania itp. Co do DA to faktycznie jest to bardziej skomplikowana maszyna ze względu na ruch orbitalny z rotacją.

DA jest mniej skomplikowana, wręcz banalnie prosta w użytkowaniu, rotacyjną musisz wykonywać ruch okrężny, taki jak przy polerowaniu ręcznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w zeszłym roku robiłem polerkę, jak jeszcze nikt nie mówił o megłajersie :gwizdanie: maszynę mam za prawie 400 zł z regulacją obrotów nie za ciężką i nic nie spaliłem, plastiki (listwy) zabezpieczyłem folią malarską, efekt był powalający, robiłem to zwykła pastą tempo, w tym roku porównywałem pasty g3, car wallet ... chce jeszcze sprawdzić megłajersa i wybiorę najlepszą i też wypoleruje sobie autko :cool1: w zeszłym roku zajęło mi to cały dzień ale cóź :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

kto jedzie na 1/4 mili do Sosnowca - w niedziele 19.06 ?

Ja jadę.

ktoś jedzie już na otwarcie??

Ja pojadę na 8 prawdopodobnie już. Tak żeby se jakieś lepsze miejsce zająć :wink4:

ponadto lakier audi/bmw/vw jest lakierem twardym i trzeba się więcej napracować dla uzyskania dobrego efektu

Synek, jaki lakier Audi, takie lakier to to auto miało w fabryce, teraz to już jest lakier no name pewnie, albo autokolor name :decayed: Bo każdy element malował kto inny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, no name to ten lakier dopiero będzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Pipki jutro brac grilla ?

weeeź, ale nie wiem czy wypali, bo nie zapowiadają fajnej pogody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...