Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Witam :hi:

krolu - a to jest na zewnątrz , czy w hali , i gdzie wogóle ??

ja koło M1-zabrze płaciłem 65 PLN za 30min , tyle czasu wystarczy , i tak później ręce wysiadają

szkoda że tylko 3 gokardy do dyspozycji , niebędzie można w więcej osób naraz sie pościgać

obadałeś może tą myjnię , jakoś przypadkiem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

krolu - a to jest na zewnątrz , czy w hali , i gdzie wogóle ??

ja koło M1-zabrze płaciłem 65 PLN za 30min , tyle czasu wystarczy , i tak później ręce wysiadają

szkoda że tylko 3 gokardy do dyspozycji , niebędzie można w więcej osób naraz sie pościgać

obadałeś może tą myjnię , jakoś przypadkiem :gwizdanie:

Jest to na prakingu Carrefoura...

Jest taki plus, że tor tylko dla nas i można się zmieniać... jak uważacie, byłem jeszcze na innym torze ale był całkiem do bani... może macie gdzieś w pobliżu Was gokarty, można zadzwonić zapytać

A co do myjni to kurcze dopiero jutro tam będę jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan , ledy już zamówione , teraz będziemy z gure czekać na przesyłkę i można rezać :)

napisz mi jeszcze tylko , czy jakies dodatkowe elementy będą potrzebne do zamocowania (śrubki , wkręty , dodatkowe kable , sam niewiem :decayed:) czy wsyztsko już będzie w komplecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super :)

Potrzebne są jeszcze jakieś kable cieniutkie żeby to wszystko polączyć razem i i taka taśmą dwustronna piankowa...

Montujecie tylko z przodu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta wynajmu toru kartingowego

W nawiązaniu do naszej rozmowy miło nam przedstawić Panu ofertę wynajmu toru kartingowego. Proponujemy następujące dwie opcje:

Opcja 1 (podstawowa):

- czas wynajmu: 1 godzina

- ilość stale dostępnych maszyn: 3

- ilość osób: nieograniczona

- cena: 400 zł

Jest to podstawowy wynajem toru i maszyn. Jazda dowolna (zgodna z regulaminem), zmiany jeżdżących odbywają się na Państwa życzenie.

Opcja 2 (wyścig):

- czas wynajmu: około 1 godzina

- ilość stale dostępnych maszyn: 3

- ilość osób: 20

- cena: 500 – 550 zł

Jest to opcja uwzględniająca ręczny pomiar czasu przejazdów. Zawodnicy dzielą się na 3 i 4 osobowe grupy. Każda grupa podczas pierwszej eliminacji trwającej po 5 – 6 minut (około 10 – 12 okrążeń toru) ma czas na zapoznanie się z torem i przeciwnikami, a ostatnie 3 – 4 okrążenia zostaną zmierzone. Wyniki pojawią się natychmiast przed Państwem na ekranie monitora. Zwycięzca każdej grupy przechodzi do kolejnej, trwającej po 3 minuty eliminacji, aż do wyłonienia zwycięzcy wyścigu. Cena uzależniona jest od wyboru czasu trwania pierwszej eliminacji i dokładnej ilości osób.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod adresem: [email protected]. Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty.

Z poważaniem,

Katarzyna Wygas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witka panowie przerwa jest cza szybko forum poczytac ja na gokardy oczywiscie sie pisze [br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 12:55_________________________________________________no i zeby to nie w najblizszych dwoch tygodniach bo mam urlop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gokardy jak najbardziej :D

kartingi to rewelka .... w Poznaniu jest tor mega wypas są kwalifikację a potem wyścig ... pomiary każdego okrążenia ...łączne czasy , międzyczasy ..... wpadnijcie kiedyś na spota hurtem to można uderzyć .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

środa godz.14.30 - B7 zarejestrowane , ubezpieczone i odebrane od mechaniora po wszystkich wymianach

dla zainteresowanych :

olej 390 zł ( 9l 0W30 )

filtr oleju 50 zł

paliwa 170 zł

klocki przód 290 zł

robocizna 160 zł

filtr powietrza 45 zł

przeciwpyłkowy 70 zł

chyba do wytrzymania ceny jak narazie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedii nie ma .... czyli w Pile pojeździm :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gokardy jak najbardziej :D

kartingi to rewelka .... w Poznaniu jest tor mega wypas są kwalifikację a potem wyścig ... pomiary każdego okrążenia ...łączne czasy , międzyczasy ..... wpadnijcie kiedyś na spota hurtem to można uderzyć .....

Prawie jak Fy1 - a u nas kupa.. szukałem i nic nie ma - poza torami na parkingach marketów... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gokardy jak najbardziej :D

kartingi to rewelka .... w Poznaniu jest tor mega wypas są kwalifikację a potem wyścig ... pomiary każdego okrążenia ...łączne czasy , międzyczasy ..... wpadnijcie kiedyś na spota hurtem to można uderzyć .....

Prawie jak Fy1 - a u nas kupa.. szukałem i nic nie ma - poza torami na parkingach marketów... :wallbash:

ja wiem że ciężko znaleźć ... w Poznaniu to chyba taki jeden z 2 w Polsce ale z tego co kumpel z Wawy mówi to w Wawie nie ma szans do tego w Poznaniu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

środa godz.14.30 - B7 zarejestrowane , ubezpieczone i odebrane od mechaniora po wszystkich wymianach

dla zainteresowanych :

olej 390 zł ( 9l 0W30 )

filtr oleju 50 zł

paliwa 170 zł

klocki przód 290 zł

robocizna 160 zł

filtr powietrza 45 zł

przeciwpyłkowy 70 zł

chyba do wytrzymania ceny jak narazie :)

to sa orginale czesc ??? bo cenny sa niskie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było tylko ori to ori a co zamiennik to zamienik - ale żadna china :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...