Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Ty mu tłumacz jak jemu dalej seiczento sporting sie podoba .....:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Siema.. a ja dzisiaj od 16 do 4 w pracy :facepalm:

kupiłem nowe oponki, barumy, przetestowałem na mokrym i dają radę :naughty:

Ty mu tłumacz jak jemu dalej seiczento sporting sie podoba .....:grin:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ja też dziś odpadam to co Seba 17 zostają

Tak, miałem jechać zobaczyć te 19" ale nie ma kiedy, poza tym te 2 oponki co tam są na tych kołach podobno są nie bardzo...wpadną nowe amory pod te obniżające springi i dystanse (tylko nie mam skąd przymierzyć czy 17mm wejdzie na tył) do tego korekta całego lakieru, może jakieś el. na czarno i będzie ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ja odpadam bo Audi nadal stoi pod blokiem :facepalm:

Pytanko ogólne. Czy zepsute czujniki pokazują błąd po odpięciu tak jak pokazują sprawne? Bo mi czujnik położenia wału korbowego nie generuje błędu jak silnikiem zakręcę (gdy jest odłączony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 napewno pokazuje takie błędy wydaje mi się że b5 też powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 napewno pokazuje takie błędy wydaje mi się że b5 też powinno

No tak ale czy w przypadku jak czujnik zdechnie to czy pokaże przerwanie obwodu. Bo czujnik sprawny pokazuje takie błędy ale czy zepsuty też. Bo nowy czujnik położenia wału tani nie jest :kwasny: a nie mam od kogo podmienić żeby sprawdzić czy silnik odpali bo jest kaplica od poniedziałku :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wpaść przed spocikiem z lapkiem do Ciebie, zobaczymy co i jak. Na spocika mogę Cię zabrać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i luz, może ktoś też ochłonie

Chyba nie do mnie pijesz...

:no:

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ----------

:hi: ja też dziś odpadam

nie bądź papuciem :decayed:

przyjedź :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wpaść przed spocikiem z lapkiem do Ciebie, zobaczymy co i jak. Na spocika mogę Cię zabrać :wink:

Sprawdzałem wszystko co mi podpowiadali na wątku gdzie opisałem problem. Ręce opadają co mu odwaliło :facepalm:

Pompa pompuje, nastawnik ma napięcie 0,720V, wtryskiwacz sterujący pokazuje błąd po odpięciu (czyli działa), czujnik położenia wału nie pokazuje żadnych błedów (nawet po odpięciu), padnięty jest czujnik temp. paliwa (nie ma wpływu na odpalanie), sprawdziłem zawór odcinający i działa (podpinany na krótko), sprawdzone wszystkie bezpieczniki co do jednego (nawet obok ECU)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wpaść przed spocikiem z lapkiem do Ciebie, zobaczymy co i jak. Na spocika mogę Cię zabrać :wink:

Sprawdzałem wszystko co mi podpowiadali na wątku gdzie opisałem problem. Ręce opadają co mu odwaliło :facepalm:

Pompa pompuje, nastawnik ma napięcie 0,720V, wtryskiwacz sterujący pokazuje błąd po odpięciu (czyli działa), czujnik położenia wału nie pokazuje żadnych błedów (nawet po odpięciu), padnięty jest czujnik temp. paliwa (nie ma wpływu na odpalanie), sprawdziłem zawór odcinający i działa (podpinany na krótko)

To może jakiś przewód przerwany z tego czujnika bo wydaje mi się że powinien być błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wpaść przed spocikiem z lapkiem do Ciebie, zobaczymy co i jak. Na spocika mogę Cię zabrać :wink:

Sprawdzałem wszystko co mi podpowiadali na wątku gdzie opisałem problem. Ręce opadają co mu odwaliło :facepalm:

Pompa pompuje, nastawnik ma napięcie 0,720V, wtryskiwacz sterujący pokazuje błąd po odpięciu (czyli działa), czujnik położenia wału nie pokazuje żadnych błedów (nawet po odpięciu), padnięty jest czujnik temp. paliwa (nie ma wpływu na odpalanie), sprawdziłem zawór odcinający i działa (podpinany na krótko)

To może jakiś przewód przerwany z tego czujnika bo wydaje mi się że powinien być błąd

Auto w poniedziałek jeździło normalnie. Odpalane i gaszone paro krotnie i problemów nie było żadnych. Postawiłem auto na parę godzin pod blok i już nie odpaliło. Więc coś nagle musiało się zepsuć skoro żadnych objawów nie było ku temu. Kabel z czujnika idzie dalej w wiązke w peszel więc nie ma szans żeby coś się z nim stało.

Kiedyś kuna grasowała po osiedlu :decayed: ale nie wiem czy w tym roku też się pałęta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to tylko grasuje w okolicach Bielska i Żor :grin:

widocznie zagnało ją też i na Waryńskiego :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: popłakałem się

może chusteczkę :grin::grin: Ty sie z Kuny nie nabijaj bo Tobie też kable pogryzie :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...